Найпоширеніші проблеми iOS 12 та способи їх усунення

Ми великі шанувальники iOS 12 від Apple, і якщо ви ще не перейшли на (сумно відомий баггі) iOS 13 або на майбутню бета-версію iOS 14, ця ітерація все ще може сподобатися - і Apple продовжує постійно її оновлювати. Однак це не завжди ідеально. Деякі люди повідомляють про проблеми з ним, починаючи від невеликого роздратування, закінчуючи збоями і закінчуючи помилками, що зупиняють показ, і саме тому ми склали цей посібник - знайти найбільші проблеми iOS 12 і спробувати визначити спосіб їх усунення, або найменше працювати навколо них.

Проблема: Переривання дзвінків та збій стільникового зв’язку

На форумі підтримки Apple було кілька тем про проблеми зі стільниковим підключенням, а іноді і про Wi-Fi. Багато з них, схоже, зосереджені на iPhone XR, але є й інші згадані моделі. Тут, ймовірно, є кілька питань, але кроки з усунення несправностей однакові.

Вирішення проблеми:

 • Погляньте Налаштування> Стільникові дані (або мобільні дані) і спробуйте вимкнути Підтримка Wi-Fi внизу, а також Виклики через Wi-Fi якщо вони ввімкнені. Здається, це допомогло деяким людям.

Можливі виправлення:

 • Іноді допоможе простий перезапуск, тому спробуйте вимкнути та ввімкнути iPhone, перш ніж робити щось інше.
 • Відчини Налаштування> Загальне> Про програму і, якщо вам потрібно оновити, ви повинні отримати спливаюче вікно, яке повідомляє вам, що ви можете оновити налаштування свого оператора або що доступне оновлення оператора.
 • Перевірте правильність налаштувань свого оператора, заглянувшиНалаштування> Стільникові дані (або мобільні дані)> Опції стільникових даних (або Параметри мобільних даних)> Стільникова мережа (або Мобільна мережа передачі даних). Ви можете погуглити налаштування APN для свого оператора або зв’язатися з ними безпосередньо та перевірити, чи вони правильні. Просто натисніть кожне поле для редагування, якщо їх потрібно змінити. Примітка. Можливо, у вас немає можливості отримати доступ до цих налаштувань або відредагувати їх - це залежить від вашого оператора.
 • Спробуйте піти Налаштування> Загальне> Скинути і торкніться Скиньте налаштування мережі, а потім протестуйте, чи не допомогло це.
 • Якщо нічого не вдалося, то пора зв’язатися зі своїм оператором.

Випуск: iMessage поєднує потоки з різних контактів

Ми бачили кілька тем на форумі підтримки Apple про iMessage, що поєднує потоки розмов, що надходять від різних контактів. Здається, це об’єднання розмов в один ланцюжок, і відповідь на цю тему надсилає повідомлення останньому, хто надіслав вам повідомлення.

Потенційне рішення:

 • Виявляється, це насправді має бути функцією в iOS 12 для створення єдиного потоку повідомлень для контактів з кількома номерами або адресами електронної пошти. Проблема полягає в тому, що він поєднує повідомлення від тих, хто має однаковий ідентифікатор Apple, припускаючи, що це одна людина, що часто не так, оскільки багато людей діляться ідентифікаторами Apple. Apple скасувала це автоматичне об’єднання в iOS 12.1, тому найпростіший спосіб виправити це оновлення. Переконайтеся, що ваш iPhone заряджено та підключено до Wi-Fi, і перейдіть доНалаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення. Варто зауважити, що проблема може виникнути повторно, якщо всі зацікавлені особи в потоці повідомлень не оновлять iOS 12.1.

Вирішення проблеми:

 • Переконайтеся, що всі в ланцюжку, що об’єднується, використовують окремий ідентифікатор Apple.

Глюк: Додаток для телефону зависає

Ми бачили деякі звіти про те, що програма Phone зависає після того, як люди оновлюються до iOS 12. Додаток Phone просто зависає і стає невідповідним, навіть після того, як люди змушені вийти і перезавантажити його.

Вирішення проблем:

 • Вимкнення та ввімкнення iPhone, здається, тимчасово вирішує проблему, але глюк може повернутися.
 • Деякі люди повідомляють, що вони все ще можуть телефонувати за допомогою Siri.

Потенційні рішення:

 • Деякі люди повідомляють, що оновлення до iOS 12.1 вирішило цю проблему. Спробуйте через Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення.
 • Можливо, вам доведеться оновити через iTunes, щоб вирішити цю проблему. Якщо оновлення OTA у вас не працювало, спробуйте підключити комп’ютер або ноутбук та скористатися останньою версією iTunes для оновлення iPhone. Повні інструкції з оновлення iOS можна знайти тут, просто прокрутіть униз до розділу iTunes і встановіть останню версію iOS 12.1.

Проблема: Швидше розряджається акумулятор

Ми бачили кілька тем на форумі підтримки Apple про те, що батареї iPad та iPhone розряджаються швидше, ніж раніше після оновлення до iOS 12 та наступних версій, таких як iOS 12.3.1. Це дуже поширена проблема, яку ми завжди бачимо, що з’являється після оновлення програмного забезпечення.

Потенційні рішення:

 • Погляньте Налаштування> Акумулятор і прокрутіть вниз, щоб побачити Використання акумулятора додатком. Якщо очевидна причина зливу, перевірте, чи доступне оновлення для цієї програми. Ви можете перевірити, відкривши Магазин додатків і постукування Оновлення на дні. Якщо оновлення відсутнє, ви можете видалити програму та спробувати знайти альтернативу.
 • Дізнайтеся, як заощадити час автономної роботи вашого iPhone, щоб отримати додаткові поради.
 • В крайньому випадку, ви можете спробувати створити резервну копію, а потім скинути заводські налаштування iPhone.

Досада: кольори дисплея виглядають відключено

Кілька користувачів Reddit повідомили, що після встановлення iOS 12 дисплей на їхніх телефонах виглядає трохи "відключеним". Кольори виглядають трохи вимитими, і вони просто не такі яскраві, як раніше. Здається, що проблема найбільше стосується iPhone X. Спекуляції говорять про те, що проблема пов’язана з новим профілем дисплея в iOS на iPhone X, але це далеко не впевнено.

На жаль, на даний момент не здається, що ця проблема вирішена. Можливо, Apple вирішить проблему в майбутньому оновленні iOS.

Вирішення проблеми:

 • Перевірь Налаштування> Загальне> Доступність щоб переконатися в цьому Збільште контраст вимкнено.

Проблема: Bluetooth не працює

Після оновлення деякі люди відзначають, що піктограма Bluetooth зникла з рядка стану. Хоча це не проблема сама по собі, інші повідомляють, що Bluetooth просто не працює на iOS 12.

Потенційні рішення:

 • Йти доНалаштування> Bluetooth і вимкніть Bluetooth, а потім знову увімкніть.
 • Якщо це не спрацює, перейдіть доНалаштування> Загальне> Скинути> Скинути налаштування мережі, потім спробуйте підключитися заново. Зауважте, що для цього також потрібно буде знову налаштувати з’єднання Wi-Fi.
 • Спробуйте видалити старі профілі Bluetooth із пристрою, до якого ви підключаєтесь, переконайтеся, що прошивка оновлена, і переконайтесь, що ви правильно входите в режим сполучення.

Збій: додатки падають більше, ніж зазвичай

Було кілька звітів, які свідчать про те, що оновлення до iOS 12 спричиняє збій деяких програм набагато більше, ніж зазвичай. Проблема може бути пов’язана з кількома причинами. Наприклад, ці програми, можливо, не були належним чином протестовані або оновлені для роботи з iOS 12.

Потенційне рішення:

 • ВідкрийтеМагазин додатків та натиснітьОновлення з рядка меню. Оновіть усі програми, які мають доступні оновлення.
 • Примусово закрийте програму, а потім перезапустіть її.
 • Перезапустіть iPhone.
 • Спробуйте видалити будь-які проблемні програми, а потім перевстановити їх.

Збій: Група FaceTime недоступна або працює належним чином

Деякі оновлення iOS 12 у 2019 році включали серйозні проблеми Facetime, включаючи помилку, яка дозволяє людям підслуховувати. Багато з цим було подбано, але оновлення 2020 року все ще містять деякі проблеми FaceTime.

Потенційні рішення:

 • Переконайтеся, що у вас найновіше оновлення. Apple на деякий час заблокувала роботу Group FaceTime, і якщо у вас не новіші оновлення iOS 12, вона, ймовірно, для вас відключена.
 • Пам'ятайте, що всі інші в групі також повинні мати останнє оновлення.
 • Повністю вимкніть FaceTime і перезапустіть його.
 • Якщо FaceTime замерзає або аварійно завершує роботу, спробуйте повністю вимкнути живлення та перезавантажте iPhone, щоб перевірити, чи це допомагає ситуації.

Збій: Touch ID не працює

Деякі останні оновлення iOS 12 можуть вплинути на Touch ID. Якщо ваш Touch ID раптом перестане працювати, не хвилюйтеся: увійдіть за допомогою свого пароля та спробуйте ці рішення, щоб переконатися, що все працює належним чином.

Потенційні рішення:

 • По-перше, ознайомтеся з основами. Ваш телефон увімкнено? Акумулятор має живлення? Кнопка Touch ID покрита маслами, залишками або брудом, які потрібно очистити? Пальці мокрі?
 • Якщо жодна з основ не працює, пора переробляти відбитки пальців. Зайдіть в iOS Налаштуваннята введіть Торкніться ідентифікатора та пароля розділ. Можливо, вам доведеться ввійти в систему ще раз із міркувань безпеки. У новому вікні ви побачите профілі відбитків пальців на своєму пристрої (як правило, лише один для більшості користувачів iPhone). Виберіть свій профіль і виберіть Видалити відбиток пальця. Потім потрібно буде додати новий відбиток пальця, який, звичайно, може збігатися зі старим. Це, як правило, вирішує проблеми з Touch ID.
 • Якщо нічого не працює, це може бути проблемою з апаратним забезпеченням (чи недавно ваш телефон намокав?), І ви, мабуть, повинні домовитись про перенесення його в Apple Store.

Проблема: iOS 12 застряє в альбомному режимі

Переміщуючи телефон, ви можете помітити, що він застряє в альбомному режимі (наприклад, під час фотографування) і відмовляється повернутися в портретний режим. Це проблема, яка все частіше зустрічається в останніх версіях iOS 12, але, на щастя, виправлення повинно бути досить простим.

Потенційні рішення:

 • Вимкніть і знову ввімкніть телефон. Зазвичай достатньо просто перейти на екран блокування.
 • Вимкніть живлення та повністю перезапустіть.
 • Іноді ця проблема може бути спричинена візуальними ефектами iOS. Якщо це продовжує відбуватися, вирушайте до свого Налаштування, йти до Загальні, і перейдіть до Доступність розділ. Тут шукайте варіант, який говорить зменшити рух. Переконайтеся, що це вимкнено, і перевірте, чи це допомагає.

Проблема: останнє оновлення iOS 12 не працюватиме

Ще одна недавня проблема, з якою стикаються користувачі, - це проблема з установкою останніх оновлень iOS 12 для 2020 року. Коли це трапляється, люди намагаються встановити оновлення, і їх iPhone зависає або виходить з ладу. Вони також можуть отримати сповіщення про те, що під час спроби встановити оновлення сталася помилка, або, можливо, оновлення ніколи не закінчується.

Потенційні рішення:

 • Виконайте апаратне скидання. Насправді немає іншого способу вийти із замороженого оновлення, і перезавантаження може допомогти iOS очистити павутиння та правильно встановити нову версію. Для більшості айфонів iOS 12-ї ери ви можете виконати апаратне скидання, утримуючи натиснутою кнопку головного екрана та кнопку живлення протягом декількох секунд, поки екран не почне чорним, а iPhone почне перезавантажуватися.
 • Переконайтесь, що з’єднання з Інтернетом Wi-Fi працює.
 • Підключіть iPhone до зарядного пристрою та повторіть спробу.

Сподіваємось, ваша проблема з iOS 12 вирішена, а ваш iPhone або iPad повернувся до звичного стану. Тепер ви можете дізнатися, як отримати від цього максимум за допомогою наших зручних порад та підказок для iOS 12.

Останні повідомлення