Як вимкнути покупки в додатку на пристроях Android

Спокуса витратити кілька доларів на свою улюблену гру для Android завжди є - особливо якщо ви завзятий геймер - але ця невелика сума може швидко перерости у велику суму грошей, якщо ви не будете обережні. І навпаки, у вас може не виникнути спокуси, але якщо хтось інший часто користується вашим телефоном або планшетом Android, то також може бути розумно захистити його від випадкових (або цілеспрямованих) покупок, які можуть повернутися, щоб вас вкусити в гаманці.

На щастя, на пристроях Android легко захиститися від цього, і ми підготували короткий посібник, який допоможе вам краще керувати страшною покупкою в додатку. Зрештою, маленькому Джонні може знадобитися ці додаткові життя Candy Crush Saga, але ваш банківський рахунок точно не має.

Активування заходів захисту облікового запису Google

У Google є кілька хороших способів забезпечити захист вашого пристрою від ненавмисних покупок, а найкращий спосіб - вимагати пароль перед здійсненням будь-якої покупки. Тут є кілька варіантів: Play Store можна налаштувати так, щоб він вимагав пароль для кожної покупки, кожні 30 хвилин або ніколи. Очевидно, ми рекомендуємо встановлювати його щоразу. Налаштувати це надзвичайно просто.

 • Відкрийте Google Play Store на своєму пристрої.
 • Торкніться меню гамбургера (три рядки) зліва на панелі пошуку.
 • Прокрутіть вниз до Налаштування.
 • Виберіть Вимагати автентифікації для покупок варіант.
 • Переконайтеся, що вибрано перший варіант із зазначенням усіх покупок.
 • Налаштовуючи або вимикаючи це, Google зазвичай запитує пароль вашого облікового запису.
Знімок екрана меню налаштувань магазину Google PlayЗнімок екрана опції "Покупки аутентифікації Google Play Store"Знімок екрана вимагає автентифікації для всіх покупок через Google Play Store

Навіть якщо ви не активуєте цю опцію, Google Play завжди запитуватиме пароль вашого облікового запису в додатках із віком до 12 років. Таким чином, він буде робити те ж саме для кожної покупки в додатку.

Як використовувати сканер відбитків пальців для аутентифікації покупки

Цей метод є ще кращим способом забезпечити безпеку вашого пристрою, оскільки ви можете іноді поділитися своїм паролем із близькими друзями чи родичами заради зручності, але ніхто ніколи не позичає ваш відбиток пальця. Налаштувати датчик відбитків пальців так, щоб він діяв як автентифікація вашої покупки просто.

 • Відкрийте Google Play Store на своєму пристрої.
 • Відкрийте меню гамбургера у верхньому лівому куті поруч із рядком пошуку.
 • Прокрутіть вниз до Налаштування .
 • Знайди Аутентифікація за відбитками пальців option (на деяких телефонах це можна назвати Біометрична аутентифікація ) і встановіть прапорець.
 • Ваш пристрій запропонує вам ввести пароль. Це пароль, який ви встановили під час першого використання функції автентифікації за відбитками пальців.
Знімок екрана магазину Google Play із виділеним менюЗнімок екрана магазину Google Play із виділеним меню налаштуваньЗнімок екрана біометричної автентифікації в Google Play Store

Це все, що вам потрібно зробити! Зараз немає ризику придбати цифрові товари випадково. Тепер у вас немає кого звинуватити, крім себе, коли ви читаєте свої банківські виписки. Просто тримайся подалі від Легенди монстрів так?

Якщо ви хочете увімкнути автентифікацію за відбитками пальців, щоб заважати вашим дітям робити покупки в додатку, вам слід розглянути додаткові кроки, наприклад, встановити одну з найкращих програм батьківського контролю. Ви також можете покращити захист свого телефону за допомогою одного з найкращих антивірусних програм та програм захисту.

Останні повідомлення