Як передати дані Xbox One

Незважаючи на те, що фізичні диски все ще існують, Xbox One все одно зберігає всі ваші ігрові дані на жорсткому диску. У більшості випадків диск призначений лише для підтвердження того, що ви насправді є власником гри. Хоча це зручно для обслуговування оновлень, це робить передачу ваших ігор і економить нудний процес (пройшли часи карти пам'яті). На щастя, Microsoft передбачила цю проблему, додавши кілька різних способів передачі даних між системами Xbox One.

Не має значення, чи хочете ви перейти на нову систему Xbox One, чи оновлюєтесь до Xbox One X; процес той самий. Нижче наведено два методи: один, який використовує жорсткий диск, а другий - мережу. Використання жорсткого диска є найкращим методом, оскільки ви можете автоматично застосувати всі попередні налаштування системи до нової консолі, але вам знадобиться зовнішній жорсткий диск (ось наші рекомендації). Мережевий переказ простий, але вам доведеться застосовувати системні налаштування вручну після цього.

Подальше читання

  • Отримайте максимум від свого Xbox One за допомогою наших порад та підказок
  • Найкращі ексклюзиви Xbox One
  • Найкращі ігри на Xbox Game Pass

Як здійснити передачу за допомогою зовнішнього жорсткого диска

Крок 1: Підключіть та відформатуйте пристрій зберігання даних

Оскільки Xbox One - це практично ПК з ОС Windows під капотом, не дивно, що консоль добре працює з зовнішніми запам'ятовуючими пристроями. Для наших цілей вам знадобиться жорсткий диск, який зберігає принаймні 256 Гб і підключається через USB 3.0. Перш ніж ми почнемо, зауважте, що форматування вашого диска для зберігання видалить все, що зберігається на ньому, тому обов’язково зробіть резервну копію заздалегідь.

Коли ви підключаєте привід, у спливаючому вікні з'являється запитання, чи хочете ви використовувати його для зберігання носія, або як загальний пристрій зберігання даних. Виберіть Форматувати запам'ятовуючий пристрій та натисніть A для підготовки накопичувача для резервного копіювання ваших ігор та даних. Вам буде запропоновано назвати диск, а потім запитати, чи хочете ви використовувати його як місце збереження за замовчуванням для нових ігор та даних. Оскільки ми використовуємо його для передачі, ви можете просто залишити його як є. Коли диск буде відформатовано, ви побачите сповіщення.

Крок 2. Резервне копіювання ігор

Коли ваш диск відформатований, підключений до мережі та готовий до роботи, натисніть кнопку Xbox на контролері. У спливаючому вікні маю на увазі наступне Налаштування> Система> Зберігання. Виділіть внутрішню пам’ять праворуч і виберіть Передача. Це відкриє меню з усіма вашими іграми. Переконайтеся, що цільовим пристроєм є зовнішній диск, який ви щойно назвали, а потім виберіть ігри чи програми, які ви хочете перенести (або Вибрати все якщо ви хочете все перемістити). НатиснітьВиділено копію якщо ви хочете залишити все встановлене на оригінальному Xbox One, або Перемістити вибране якщо ви прибираєте будинок.

Ви повинні знати одне: якщо ви переносите багато ігор, особливо великих, назв AAA, цей процес може зайняти багато часу.

Оскільки цей процес ідентичний простому використанню вашого накопичувача як постійного розширення, збережіть також передачі даних, але вони також автоматично резервуються в хмарі, коли ви під’єднані до Xbox Live, незалежно від того, чи маєте ви підписку на Xbox Live Gold чи ні.

Крок 3: Створіть резервну копію налаштувань

Коли ваші ігри та додатки розміщені в квадраті, настав час перенести ваші загальні налаштування, включаючи ваші профілі, уподобання та теми.

Поверніться доНалаштування і виберіть Резервне копіювання та передача, тоді Створіть резервну копію моїх налаштувань, і, нарешті Резервне копіювання на пристрій.

Крок 4: Налаштуйте нову консоль

Це все, що потрібно від вашої старої консолі. Перш ніж увімкнути нову консоль і розпочати початковий процес налаштування, підключіть зовнішній диск до порту USB. Консоль повинна його розпізнати та запропонувати скопіювати ваші налаштування, заощадивши багато часу в процесі. Виберіть Застосувати налаштування і дотримуйтесь інструкцій з налаштування.

Крок 5: Встановіть свої ігри

Відтепер ви можете продовжувати використовувати зовнішній пристрій зберігання даних для своїх ігор. Якщо ви скоріше хочете використовувати внутрішню пам’ять консолі, ви можете скопіювати все назад у свою нову систему, як описано вище. Для довідки:

Натисніть кнопку Xbox, а потім слідуйтеНалаштування> Система> Зберігання. Цього разу виділіть пам’ять на жорсткому диску та виберіть Передача. Натисніть Вибрати все для передачі своїх ігор і переконайтеся, що ваш цільовий пристрій читає Внутрішній. Натисніть Перемістити вибране перенести всі ваші ігри на новий Xbox і видалити їх із жорсткого диска. Щоб залишити ігри, збережені на жорсткому диску, натисніть Виділено копію. Зауважте, вам не потрібно зберігати дві копії своїх ігор, тому ми не радимо їх копіювати, якщо ви не плануєте згодом витирати зовнішній жорсткий диск.

Крок 6: (Необов’язково) Протріть старий Xbox чистою

Якщо ви продаєте свою стару консоль або даруєте її другові, ви, мабуть, хочете видалити все, щоб новий власник отримав нестандартний досвід, коли завантажується вперше. Ознайомтеся з нашим посібником із відновлення заводських налаштувань Xbox One для покрокового проходження цього процесу.

Як здійснювати передачу через локальну мережу

Якщо у вас є і стара, і нова консоль одночасно, і ви можете підключити їх до локальної мережі, тоді ви можете переносити ігри та програми, не використовуючи зовнішній пристрій.

Крок 1: Налаштуйте нову консоль

Оскільки для цього процесу потрібні обидві консолі та запущені, вам доведеться пройти процес початкового налаштування на новому Xbox One, а не переносити налаштування. Увімкніть Xbox One і дотримуйтесь інструкцій. Не забудьте підключити Xbox One до локальної мережі.

Крок 2: Увімкніть мережеву передачу

Коли ваш новий Xbox One буде готовий, натисніть кнопку Xbox і перейдіть до Налаштування меню. Потім слідуйтеМережа> Мережева передача. Перевірте Дозволити мережеву передачу. Поверніться до свого старого Xbox One і виконайте ті самі дії.

Коли обидві консолі встановлені, настав час перенесення. Використання нової консолі - тієї, яку ви хочете отримувати дані - виберіть стару консоль у меню мережевої передачі. Ви побачите той самий інтерфейс передачі, показаний вище, що дозволить вам надіслати деякі або всі програми та ігри, що зберігаються на старій консолі, на нову.

Примітка. Ми рекомендуємо використовувати дротове підключення на обох пристроях, якщо це можливо. Виняття Wi-Fi із рівняння зробить процес значно швидшим.

Останні повідомлення