Як змінити назву вашого iPhone

Вірте чи ні, але ваш iPhone має назву. Так, ви можете думати про це неофіційно лише як про «ваш iPhone», але він має офіційну, доступну для пошуку назву, яка ідентифікує ваш iPhone до мереж Wi-Fi та інших пристроїв. Таким чином, задля конфіденційності ви можете змінити назву свого iPhone.

Наприклад, якщо ви використовуєте свій iPhone як особисту точку доступу в громадському просторі, можливо, вам не доведеться, щоб випадкові незнайомці бачили, що там знаходиться "iPhone Саймона" - або ще гірше - "iPhone Саймона Чандлера". Отже, для збереження вашої конфіденційності та безпеки ви можете знати, як змінити назву вашого iPhone. Навіть якщо вам просто нудно ім’я вашого iPhone, ви все одно можете змінити його, просто для розваги.

Цей посібник пояснює, як змінити назву вашого iPhone. Це також пояснює, де найімовірніше буде видно ім’я вашого iPhone, щоб ви знали, хто його може побачити.

Як змінити назву вашого iPhone

Загальні налаштування iPhoneiPhone Про налаштуванняЗміна імені iPhoneНова назва iPhone

Змінити назву вашого iPhone надзвичайно просто. Ось як ви це робите.

Крок 1: Йти до Налаштування> Загальне> Про програму.

Крок 2: Опинившись на сторінці Про мене, торкнітьсяІм'я. Тут буде показано поточне ім’я вашого iPhone, яке, як правило, є поєднанням вашого імені та «iPhone» (наприклад, «iPhone Саймона»).

Крок 3: Видаліть поточну назву свого iPhone і введіть нову. Торкніться зроблено після закінчення.

Це воно. Ваше нове ім'я iPhone може бути будь-яким, що вам подобається, хоча, очевидно, ви можете уникати вибору чогось потенційно образливого або тривожного, оскільки ім'я вашого iPhone буде видиме в громадських місцях.

Де відображається назва мого iPhone?

Знову ж ви, можливо, захочете змінити назву свого iPhone з міркувань конфіденційності або безпеки. Це пов’язано з тим, що ваш iPhone та його назву можна знайти в громадських місцях.

Наприклад, якщо на вашому iPhone ввімкнено Особисту точку доступу, інші пристрої зможуть бачити ваш iPhone та його назву під час пошуку мереж Wi-Fi. Якщо ви не хочете, щоб ваш iPhone був видимим, вимкніть Personal Hotspot. Ви можете зробити це, перейшовши доНалаштування> Персональна точка доступу. Опинившись на екрані Персональної точки доступу, торкніться повзунка, щоб він перемістився у порожнє положення "вимкнено".

Окрім того, що його можна знайти на інших пристроях, ім'я вашого iPhone також можна побачити у вашому обліковому записі iCloud, а також у вашому iTunes (при синхронізації з комп'ютером). Це також видно при використанні AirDrop, яка є одноранговою мережею Wi-Fi на основі Bluetooth, яку ви можете створити з іншими пристроями Apple у безпосередній близькості від вашого iPhone. (Знову ж таки, якщо на вашому iPhone увімкнено Bluetooth, інші пристрої Apple зможуть бачити ваше ім’я iPhone.)

Нарешті, ви можете побачити ім’я свого iPhone, використовуючи програму Find My iPhone, щоб знайти свій телефон на випадок, якщо ви його загубите.

Останні повідомлення