Цей плагін розкриває ваших найближчих друзів на Facebook

Плагін може сказати вам, що ви переслідуєте Facebook 51

У алгоритмах Facebook багато чого ми не знаємо. Незважаючи на те, що стрічка новин має засновуватися на кількох речах, розкритих Facebook, це все одно так само випадково і гнівно, як ніколи. У соціальній мережі йдеться про те, що вона базується на ваших друзях та вашій "близькості" з ними - і якщо це так, то що впливає алгоритм, який Facebook використовує для визначення, з якими друзями ми близькі?

Кожен із ваших друзів у Facebook має звання, і це звання вплине на те, що ви бачите на кількох різних ділянках сайту; наприклад, він визначає розділ "Друзі", коли ви переглядаєте чиюсь шкалу часу, він визначає, які імена виникають першими, коли ви шукаєте когось або намагаєтеся позначити когось, чиї дні народження відображаються першими в списку бічної панелі, і, як раніше пояснювалося, він має важкий здайте стрічку новин.

Друзі є дуже важливим гвинтиком у машині Facebook, і вони несуть відповідальність за те, чому ми бачимо багато речей, які ми робимо на сайті. Але звідки ми абсолютно знаємо, що Facebook класифікує їх правильно? Ми цього не робимо - але новий інструмент розробника робить це. Арджун Средхаран створив плагін, який генерує список ваших друзів у Facebook, як це бачить сам Facebook.

"Це дані з кінцевої точки, яку Facebook надає клієнтові - у цьому випадку веб-браузеру - коли користувач входить у Facebook", - каже мені Средхаран. "З мого спостереження, я думаю, можна впевнено припустити, що Facebook використовує ці оцінки для ранжирування інших користувачів щодо зареєстрованого користувача".

“Щодо факторів, які впливають на рейтинг, остаточну відповідь може дати лише Facebook. Це результат їхнього алгоритму, ми не знаємо точно, як вони обчислюють рахунок. Однак можна бути впевненим, що якщо ви переслідуєте або часто «подобаєтесь» певному користувачеві чи його вмісту, цей користувач підніметься в рейтингу ». Він також зазначає, що, хоча Facebook буде пропонувати фрагменти своїх даних, він не викриває їх значення. Однак, відповідно до того, що Facebook зробив доступним, це, мабуть, близьке, якщо не точне наближення того, як Facebook класифікує ваших друзів.

Все, що вам потрібно зробити, це перетягнути посилання на панель закладок, увійти до Facebook, а потім натиснути. Тоді ви побачите список імен, серед яких найвищі - те, що Facebook вважає вашими «найкращими» друзями тощо, тощо. "[Чим менший бал друга, тим вище рейтинг", - пояснює Средхаран у своєму блозі.

Дивлячись на мої власні результати, більшість найкращих місць мають сенс: люди, з якими мене часто помічають у місцях та на фотографіях, яким подобаються мої публікації, а мені їхні. Потім є кілька, чиї сторінки я відвідую частіше за інших (не соромно), а потім є кілька заплутаних імен - на зразок тих, з якими я щойно подружився (тому, можливо, нещодавно я дивився на їхні профілі, але в схемі речей , ми не всі так близькі). Або пара, яка часто спілкується з людьми Я взаємодіяти з ... але, чесно кажучи, мені все одно так важлива їхня діяльність у Facebook.

оцінка друзів fb

Справді, Facebook знає, кого ви дивитесь, - що не повинно здивувати. І хоча зі списком не можна зробити багато, він виявляє дві речі: Трохи більше розуміння того, чому ви бачите те, що робите у Facebook, і, можливо, чий профіль вам слід слідкувати трохи менше.

Останні повідомлення