Як викупити код на своєму Xbox One

Xbox One S Білл Роберсон / Digital Trends Отже, ви щойно отримали консоль Xbox One і готові розпочати використання скарбниці ігор та контенту, починаючи з бонусних матеріалів, що входять до комплекту апаратного забезпечення! Корпорація Майкрософт продовжує пропонувати користувачам кілька різних способів погасити різні передплачені коди та завантажуваний вміст, незалежно від того, чи хочете ви це зробити безпосередньо на консолі, через улюблений веб-браузер або за допомогою офіційного додатку Xbox для Android та iOS. Ось як.

Погашення на вашій консолі

Існує два окремі способи введення кодів на консолі Xbox One: за допомогою контролера або за допомогою датчика Kinect. Якщо у вас є Kinect і у вас є QR-код із ключем завантаження, цей процес займе менше хвилини. Якщо у вас немає Kinect, все займе трохи більше часу.

Крок 1: Завантажте екран введення коду

Якщо ваш Kinect підключений, просто скажіть "Xbox, використовуйте код", щоб ваша консоль перейшла на екран введення, де ви матимете можливість або ввести 25-значний код, або відсканувати QR-код за допомогою вбудованого Kinect -в датчику.

Якщо у вас є Kinect і QR-код, просто піднесіть його до Kinect, коли з’явиться відповідний запит. Kinect розпізнає завантажуваний вміст, який ви хочете встановити. Просто підтвердьте інформацію і готово.

Якщо цього не сталося, натисніть правий бампер на контролері, щоб відкрити Магазин. Потім виберіть використовувати код варіант підІгрирозділ.

Крок 2: Введіть свій код

Більшість кодових карток містять 25-значне число і не надають вам жодного іншого способу введення інформації. Якщо це так, виберіть введіть 25-значний код і за допомогою контролера введіть цифри, які ви бачите на картці (не турбуйтеся про дефіси). Після того, як ви закінчите та підтвердите номери, ви побачите список завантажуваного вмісту, який ви збираєтесь встановити. ВиберітьПідтвердьтеі готово!

Погашення у вашому браузері

Крок 1: Введіть свій код на веб-сайті Xbox

Процес викупу кодів дуже простий, якщо ви вирішите відвідати сайт Microsoft. Спочатку перейдіть на веб-сайт Xbox і увійдіть до свого облікового запису Xbox за допомогою меню у верхньому правому куті. Після входу в це ж меню відображатиметься a Викупити тріскуe варіант. Виберіть це, і ви потрапите на сторінку, де ви зможете ввести 25-значний код, знайдений на вашій кодовій картці. Введіть номер у текстове поле та виберіть Викупити щоб отримати вміст, який можна завантажити.

Крок 2: Завантажте вміст на свій Xbox One

Можливо, вам доведеться вручну встановити цей вміст на консолі, коли будете готові до гри. Для цього перейдіть до Мої ігри та програми і знайти гру, для якої використовується завантажуваний вміст. Натисніть кнопку Меню на контролері Xbox One - там, де раніше була кнопка «Пуск», і виберіть Керуйте грою. Тут ви побачите розділ із написом Готовий до встановлення, де ваш вміст має бути в списку. Просто клацніть на ньому та виберіть варіант встановлення.

Якщо ви хочете отримати більш детальний опис цього процесу, у нас є покрокове покрокове керівництво щодо додавання та видалення ігор Xbox One.

Погашення через додаток Xbox

Не можете дочекатися повернення додому, щоб заявити про вміст, який можна завантажити? Завдяки нещодавньому оновленню програми Xbox тепер у вас є можливість вводити коди на ходу.

Крок 1: Введіть свій код у програмі Xbox

Відкрийте офіційний додаток Xbox на своєму мобільному пристрої та переконайтеся, що ви ввійшли в обліковий запис, який використовуєте на своєму Xbox One. Звідси відкрийте спадне меню у верхньому лівому куті дисплея та виберіть Зберігати. Ви побачите Активувати код у верхній частині отриманої сторінки з піктограмою подарунка безпосередньо біля неї. Клацніть це, а потім введіть 25-значний код у поле введення на наступній сторінці.

Крок 2: Завантажте вміст на свій Xbox One

Як і у випадку із вищезазначеним способом браузера, можливо, доведеться вручну завантажувати та встановлювати вміст на свій Xbox One після того, як ви заявите його через мобільний додаток. Для цього перейдіть до Мої ігри та програми і знайти гру, для якої використовується завантажуваний вміст. Натисніть кнопку Меню на контролері та виберіть Керуйте грою. Тут ви побачите розділ із написом Готовий до встановлення, де ваш вміст має бути в списку. Просто натисніть відповідний вміст і виберіть варіант встановлення. Більшість файлів вмісту, що завантажуються, дуже малі, тому ви повинні бути готовими до відтворення всього за кілька секунд.

Останні повідомлення