Як експортувати фотографії за допомогою iPhoto

як експортувати з iphoto - -

Apple iPhoto, безумовно, не є найбільш повнофункціональним програмним забезпеченням для управління та редагування фотографій. Однак неймовірно просто експортувати окремі фотографії та альбоми з програми до будь-якого місця, де ви хочете. Експортуючи свої фотографії, ви гарантуєте, що ваші файли зберігають початковий формат без погіршення якості. Однак ви завжди можете змінити формат, розмір та якість своїх фотографій.

Ось наш швидкий посібник з експортування зображень із iPhoto, щоб ви могли зберігати файли в інших місцях без стиснення. Також перегляньте наші посібники з прискорення роботи Mac, як змінити розмір зображень та наші найкращі рекомендації щодо найкращих безкоштовних інструментів для редагування зображень, якщо iPhoto просто не вирізає його для вас

Хоча варто зазначити, що кроки, необхідні для виконання цих завдань, можуть дещо відрізнятися залежно від того, яку версію iPhoto ви використовуєте, більшості користувачів не повинно бути проблем із розшифровкою кроків, викладених нижче, за допомогою нашого базового набору інструкцій.

Крок 1: Виберіть фотографії

Перегляньте бібліотеку iPhoto та виберіть фотографії або фотоальбоми, які ви хочете експортувати. Ви можете вибрати кілька фотографій або альбомів, утримуючи клавішу Command і клацнувши потрібні фотографії, або перетягуючи мишкою по ряду фотографій. З’явиться жовта рамка, що вказує на те, що ви вибрали.

Вибір фотографії

Крок 2: Перейдіть до меню Експорт

Після вибору натисніть Файл у верхньому лівому куті екрана, а потім натисніть Експорт.

Експорт фотографій

Крок 3: Звужте специфіку

Виберіть відповідний формат файлу, якість, розмір та інші параметри зі спливаючого вікна. Нижче короткий опис різних варіантів:

  • Добрий: Посилається на конкретний формат зображення - будь то JPEG, TIFF або PNG.
  • Якість JPEG: Ця опція доступна, лише якщо ви раніше вибрали експортувати свої фотографії у форматі JPEG. Максимальна якість залишається найкращим варіантом, якщо ви маєте намір надрукувати свої зображення, але середньої або високої має бути достатньо, якщо ви розміщуєте їх в Інтернеті.
  • Розмір: Посилається на бажану роздільну здатність ваших фотографій. Будь-який варіант, крім повного розміру, зменшить кількість пікселів, у свою чергу зменшуючи як фізичний розмір, так і загальну якість зображення.
  • Назва файлу: Ви можете вибрати один із декількох варіантів імені файлу. Ви можете використовувати заголовок, який ви спочатку надали зображенню в iPhoto, поточне ім'я файлу, ім'я файлу з послідовним номером або заголовок альбому. Варіанти послідовності та назви альбому - найкращі, якщо ви працюєте з великою партією фотографій, оскільки вони супроводжують ім’я файлу нумерованою послідовністю.

Клацніть наЕкспорт у нижньому правому куті вікна, коли закінчите майструвати налаштування.

Параметри експорту файлів

Крок 4: Виберіть місце збереження

Виберіть місце збереження для ваших зображень. Потім натисніть гаразд внизу праворуч, щоб розпочати експорт зображень.

Кнопка OK для експорту фотографій

Крок 5: Доступ до нових файлів

Тепер ваші зображення слід зберегти у місці призначення, яке ви вибрали на кроці 5. Тепер робіть із ними, що хочете!

Що ви думаєте про наш основний посібник для експорту зображень із iPhoto? Чи знаєте ви альтернативний метод для цього? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення