Як бити безголового в Секіро: Тіні вмирають двічі

Не суперечливо сказати Секіро: Тіні вмирають двічі - одна з найскладніших ігор покоління. Від команди Dark Souls, FromSoftware, цього можна очікувати. Секіро має неймовірно складних ворогів, які потребують концентрації, зосередженості та підготовки до поразки. Хоча є відомі складні боси, такі як Генічіро, Демон ненависті та Сова (Батько), ми хотіли звернути увагу на одного з менш відомих босів, відомого як Безголовий. Ці міні-боси неймовірно обманливі - через відсутність… голови. Але не обманюйте себе, ви не захочете брати участь у цих поєдинках, не знаючи, чого чекати.

Безголовий не тільки сам по собі грізний ворог, але й туман, який з’являється навколо боса, сповільнює ваші рухи до повзання, ставлячи вас у серйозний збиток. Крім цього, є п’ять безголових міні-босів, які нерестяться по всьому світу Секіро.

На щастя, у нас є короткий опис того, як вивести всіх безголових міні-босів, а також перелік порад та підказок, які допоможуть вам пройти. Ось як можна перемогти Безголового Секіро: Тіні вмирають двічі.

Подальше читання:

 • Секіро: Тіні вмирають двічі посібник для початківців
 • Секіро: Тіні вмирають двічі - Найкращі товари для покупки у продавців
 • Як зламати Позу ворога Секіро: Тіні вмирають двічі

Безголовий огляд

GamesRadar

Безголові - це необов’язкові міні-боси, яких оманливо складно вивести. На перший погляд, вони можуть здатися не такими складними, але якщо врахувати їх широкий діапазон коливань, здатність стати невидимим, нарощування терору та той факт, що вас оточує туман, який уповільнює вас, цих ворогів не слід недооцінювати . Головний ударник полягає в тому, що ви не можете пошкодити босів, якщо не використовуєте Божественне конфетті, тому перед спробами наземних боїв не забудьте їх мати. Існує дві версії Headless для виймання - три над водою і дві під водою - це означає, що вам потрібно буде вивчити дві стратегії, щоб їх усіх зняти.

Безголові міні-боси, розташовані на суші, мають два бари здоров’я, тоді як у підводних версіях є лише один - однак у палаці Фонтанхед вам доведеться мати справу з двома відразу. На щастя, перемагати цих босів не потрібно, щоб закінчити гру, але ми рекомендуємо вам вивести їх, оскільки вони викидають чудовий здобич, як Akofall Spirit, який надає вам тимчасовий приріст шкоди в обмін на Емблеми Духа.

Є п’ятеро безголових босів

Безголовий - міні-бос, який з’являється у всьому світі у п’яти місцях. Ось загальне розташування кожного з них:

 • Окраїна Ашини - Поруч з ідолом Андербридж-Валлі, всередині печери, знайденої після того, як пролетіла через виступ вгору по скелі.
 • Затонула долина - Подорожуйте до Ідолу скульптора в Долинній долині і поверніть, повз три фантоми, у печеру. Вам потрібна навичка техніки дихання Мібу, отримана від бою зі зіпсованим монахом (Ілюзія), щоб отримати доступ до району за допомогою цього Безголового.
 • Глибини Ашини - Розташований у прихованому лісі недалеко від статуї Будди. Рекомендується зіткнутися з цим ворогом після того, як ви перемогли туманного Нобеля, щоб ви могли краще бачити. В іншому випадку вам доведеться мати справу з туманом, який заважає вашому зору.
 • Ашинський замок - Цей бій відбувається в озері, безпосередньо перед Ідолом скульптора Старої могили. Знову ж таки, вам потрібна навичка техніки дихання Мібу, щоб взяти участь у цій боротьбі.
 • Палац фонтанів - Від ідола «Квітковий огляд» вирушайте у озеро Великого коропа, щоб знайти цей безголовий бій.

Які предмети ви повинні взяти з собою

Якщо можливо, ми рекомендуємо взяти з собою наступні предмети, щоб взяти на себе безголових міні-босів:

 • Божественне конфетті - Це важливо для заподіяння шкоди начальнику. Ви можете придбати нескінченний запас у купця в напівзруйнованому храмі після побиття Справжнього зіпсованого ченця.
 • Заспокійливий агент - Використовуйте це для видалення статусу терору. (Можна придбати, дослідивши або придбавши у Фуджіоки Інформаційного посередника в замку Ашина. Цей предмет можна вирощувати в Покинутому підземеллі.)
 • Плямиста фіолетова тиква - Зменшує нарощування терору.
 • Ako’s Sugar / Ako’s Spiritfall - Для додаткової атаки та пошкодження постави.
 • Невдоволення - Оглушити боса тричі за бій, дозволяючи отримувати безкоштовні попадання.

Використовуйте цю стратегію для легшої перемоги над землею

IGN

Перш за все: радимо спочатку взяти на озброєння начальника без голови в околицях Ашини, і лише після того, як ви наблизитесь до кінця гри. Таким чином, у вас буде багато цілющих предметів, і ми, сподіваємось, будете з ними знайомі Секіро механіка. Причиною того, що ми рекомендуємо вам перемогти Безголового в околицях Ашини, є те, що цей міні-бос винагороджує вас Духопадом Ако - предметом, який тимчасово збільшує ваш збиток і не витрачається під час використання. Натомість він використовує Емблеми Духів, які можна поновлювати. Використання цього предмета для решти босів без голови надзвичайно допоможе.

Перш ніж розпочати бій, переконайтеся, що у вас є принаймні два божественних конфетті (рекомендується більше, на випадок, якщо щось піде не так). Ми також рекомендуємо взяти із собою цукор Ako (менш потужну версію Ako’s Spiritfall), плямисті фіолетові баштани та заспокійливі агенти, про які ми докладно розповіли вище. Перш ніж розпочати бій, випустіть Божественне конфетті та цукор Ако, щоб дати собі ногу на початку.

Як тільки почнеться бій, підбіжіть до боса і отримайте кілька ударів. Переконайтеся, що не замикаєтеся, оскільки камера може стати справді хиткою. Приблизно через п’ять-шість страйків зачекайте, щоб побачити, що робить начальник. Це буде телеграфувати свої дії, що полегшить знання, що робити. Якщо він починає накручувати гойдалки, відійдіть назад і почекайте, поки він закінчиться. Ймовірно, він стане невидимим, а якщо станеться, негайно оберніться, бо бос знову з’явиться за вами.

Ваша мета - потрапити прямо за боса, поки туман біля ваших ніг, що в значній мірі захистить вас від усіх атак. Бос запрограмований не атакувати вас, якщо ви не перед ним, тому, коли ви йдете позаду, він буде постійно обертатися, щоб потрапити до вас у поле зору. Поки ви відстаєте, ви можете зробити пару швидких знімків, не турбуючись про те, що вас вдарять. Приємно те, що Безголовий обертається дуже повільно, принаймні по всьому туману, даючи вам шанс отримати два удари.

Фокус полягає в тому, щоб щоразу спринтуватись за ним. Якщо ви просто підете, він може напасти на вас, тому весь час тримайте палець на кнопці спринту. Інша річ, про яку слід пам’ятати, полягає в тому, що - залежно від вашої посади - начальник може не завжди повертати в одному напрямку. Завжди пам’ятайте, в який бік повертається Безголовий (стежте за ногами) і біжіть за ним, щоб ви були в безпеці. Крім того, не будь жадібним із своїми ударами - більше двох завдасть вам шкоди.

Коли туман зникає, бос насправді рухається трохи швидше, тому, можливо, ви захочете зробити кілька атак, втекти і промити і повторювати, поки туман не повернеться. Врешті-решт вам потрібно буде зачепити ще одне Божественне конфетті, тож переконайтеся, що ви втекли, або дочекайтеся, поки бос застосує атаку обертання дворучних мечів, перш ніж використовувати іншу. Крім того, ви можете скористатися ним одразу після того, як вийняли перший бар здоров’я начальника. Тільки не намагайтеся використовувати його, коли ви перебуваєте в межах зони Безголового. Те саме стосується будь-якого додаткового продукту, такого як Цукор Ако - зачекайте, поки не очистіться, перш ніж його використовувати. Як тільки це стане безпечним, біжіть назад, щоб приставати до боса, як і раніше. Будьте обережні, і ви швидко його знімете.

Ви можете використовувати цю саму стратегію в двох інших поєдинках без голови, які відбуваються на суші, але замість того, щоб використовувати «Цукор Ако» на початку, ви отримаєте доступ до «Духопаду» Ако після того, як вивезете «Безголового» на околиці Ашини. Приходьте до кожного бою з великою кількістю Емблем духів, щоб переконатися, що ви отримаєте максимум від свого нового предмета.

Однією з переваг цієї стратегії є те, що вам не доведеться турбуватися про нарощування терору, оскільки бос не буде бити вас. Якщо ви все-таки заплутаєтесь і потрапите на шляху боса, ви захочете стежити за своїм лічильником терору, оскільки він моментально вб’є вас, якщо заповнить весь шлях. Не забудьте відступити і скористатися заспокійливим агентом, якщо це трапиться. Якщо ви хочете бути особливо обережними, використовуйте П’ятнисту фіолетову гарбуз, щоб уповільнити темпи нарощування терору. Хоча, якщо ви правильно виконуєте перелічену вище стратегію, вам не потрібно використовувати будь-який із цих елементів. Але тримайте їх на собі, про всяк випадок.

Нарешті, якщо ви дійсно боретесь і не можете розробити стратегію, ми рекомендуємо скористатися інструментом протезування недобросовісного вмісту, який є вдосконаленою версією свистка пальця. Ви можете використовувати його, щоб тимчасово оглушити ворога, маючи можливість зняти майже цілий бар здоров’я, перш ніж ворог знову атакуватиме. Просто переконайтеся, що ви націлили його на ворога, щоб ефективно використовувати його. Ви можете використовувати Малконтент тричі за бій.

Це начальник, який вимагає трохи терпіння і винагородить вас, якщо ви не поспішаєте і прийдете підготовленими. Жадібність і спроби напасти на боса в стилі Рембо, швидше за все, призведуть до смерті.

І використовуйте цю стратегію для підводних битв

Fextralife

На жаль, простота перерахованої вище стратегії відсутня для підводних битв, але, на щастя, у босів є лише одна панель здоров’я. Підвох полягає в тому, що вам доведеться мати справу з двома Безголовими одразу - принаймні, для битви, розташованої у палаці Фонтанхед. В іншому підводному бою в замку Ашина існує лише один безголовий, щоб битися, тому ми рекомендуємо вам почати там, щоб трохи попрактикуватися з безголовим у цьому новому місці.

Незалежно від того, який із них ви берете першим, ці поєдинки є складними, оскільки ви не можете використовувати більшість предметів під водою, тому вам доведеться використовувати іншу стратегію. На щастя, ви можете використовувати предмети до того, як заскочити, і вони все одно набудуть чинності. Ви можете зцілити під водою, що надзвичайно корисно, і вам не потрібно використовувати Божественне конфетті, але це рекомендується проти духу Безголового у палаці Фонтанхед.

Для боса, який знаходиться в замку Ашина, ми рекомендуємо триматися за босом, як і раніше, і стежити за його великими двома руками. Оскільки ти під водою, то складніше бути точним, наскільки тобі може сподобатися.

Перш ніж запускати бійку, випустіть цукор Ако (або Духопад Ако) і заспокійливий агент, щоб уповільнити нарощування терору. Як тільки ви стрибнете у воду, знайдіть боса і стежте за його дальнім вибухом. Заплиньте позаду Безголового і отримайте кілька атак. Потім відійдіть назад, зачекайте, поки він почне анімацію своєї розмашистої атаки, і поверніться назад, щоб потрапити в кілька атак. Це допомагає трохи посидіти склавши руки і подивитися анімацію шефа, щоб зрозуміти, що він може зробити - тоді ви зможете реагувати ефективніше. Маючи лише одну стійку здоров’я, у вас не повинно виникнути великих проблем, якщо ви використовуєте предмети до бою і тримаєтесь за ним.

Підводний бій, на який вам потрібно стежити, - це бій у Палаці Фонтанхед. Це бій, який змушує вас відбити одразу двох Безголових. Справа в тому, що насправді вам не потрібно перемагати обох Безголових, щоб закінчити бій, але настійно рекомендується це зробити, оскільки дух має низький рівень здоров’я і його можна швидко вивести.

Як і раніше, використовуйте цукор Ако (або дух Духа Ако), заспокійливий засіб і Божественне конфетті, перш ніж зануритися і зробіть план для духу Безголового, який знаходиться в нижній частині арени босів. Ви можете потрапити в кілька ударів, перш ніж інші безголові вистрілять по вас снаряди. Знову ж таки - не будьте жадібним і вражайте духом лише пару разів, перш ніж випливати з дороги. Після того, як ви благополучно ухилилися від снарядів, запливіть назад і завдайте останнього удару по духу безголово. Це має зайняти лише від шести до десяти попереджень, залежно від того, які елементи ви використовуєте. Коли дух падає, ти можеш зосередитись на головному Безголовому.

Головний Безголовий, швидше за все, вже буде заряджати атаку снарядом після того, як ви вб'єте його приятеля, а якщо так, то вам захочеться підплисти перпендикулярно ворогу, щоб уникнути його. Ваша мета, подібно до битви в замку Ашина, - відстати від боса. Порубайте пару разів і відступайте, стежачи за снарядами. Ви хочете, щоб між вами та начальником було трохи місця, щоб у вас було достатньо часу для реакції. Постарайтеся триматися подалі від будь-яких стін або частин геометрії, які можуть перешкоджати вашому огляду, оскільки камера може затруднити вас, якщо ви потрапите в дивне місце.

Як правило, ми рекомендуємо не більше двох атак, перш ніж відступити - інакше ви можете отримати удар. Плавайте круговими рухами (за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки) і робіть все можливе, щоб відстати від боса, тримаючись подалі від снарядів. Потім атакуйте і відпливайте. Окрім атаки чорної діри, на яку слід уникнути будь-якою ціною, слід звернути особливу увагу.

Інша стратегія полягає у нанесенні ударів лише тоді, коли Безголовий використовує атаку чорної діри, що телеграфується великим гортанним шумом, що супроводжується відступом ворога та зарядкою ходу лівою рукою. Ви це дізнаєтесь, коли побачите. Якщо ви обрали цю стратегію, вам потрібно триматися досить близько, щоб не запускати снаряди, але досить далеко, щоб уникнути порізів меча і чорної діри.

Так само, як і наземні бої, якщо ви підготувалися і знаєте, що робити, ці підводні бої цілком керовані, тим більше, що Безголові не мають такого здоров’я, як їхні наземні аналоги.

Нагороди за перемогу над кожним Безголовим

Фендом

Ви можете подумати: "Чому б я мучив себе, намагаючись перемогти цих жорстких босів?" Ну, окрім заробітку XP, основною причиною виведення цих ворогів є предмети Spiritfall, які вони скидають, про що ми докладно розповімо нижче. Кожен предмет використовує Емблеми Духу, що робить їх набагато кориснішими, ніж їхні попередні ігрові аналоги. Ви можете використовувати лише один предмет Spiritfall за раз. Спроба використати додаткову замінить попередню, тому не витрачайте свої Гербові духи, намагаючись скласти їх.

Нижче ми перелічимо розташування кожного безголового, предмет, який вони скидають після перемоги, та ефекти кожного предмета:

 • Окраїна Ашини - Ako’s Spiritfall - Збільшується шкода життєздатності та постави.
 • Затонула долина - Падіння духу Гокана - зменшує шкоду, заподіяну позою, на 20 секунд.
 • Глибини Ашини - Gachiin’s Spiritfall - надає стелс і тишу на одну хвилину. Вороги не побачать вас, якщо ви не поруч.
 • Оглядова вежа Ашшинського замку - Ungo’s Spiritfall - зменшує фізичний збиток на 30 секунд.
 • Палац фонтанів - Духопад Яшаріку - Посилення атаки грантами в обмін на зменшення Вашої Пози та Життєвості наполовину на 30 секунд.

Останні повідомлення