Instagram падає або неодноразово падає для деяких користувачів

Тисячі користувачів Instagram повідомили у вівторок, що додаток соціальних мереж неодноразово аварійно завершував роботу або взагалі не відкривався, вже втретє за місяць, коли соціальна мережа зазнала проблем.

Проблема аварії зберігалася годинами до пізнього вівторка вівторок, офіційна відповідь від Instagram про те, що її спричинило і коли вона буде виправлена Сторінка відомих проблем Instagram не мала інформації про помилку, що збій.

Користувачі почали скаржитися на проблеми з доступом до Instagram, починаючи приблизно з 7 ранку за тихоокеанським часом, хоча скарги зростали близько 10 ранку за тихоокеанським часом, повідомляє DownDetector. Проблеми тривали і до вівторка вдень, розлючені користувачі не змогли навіть відкрити програму.

Деякі люди говорили, що у них виникли проблеми з доступом до стрічки новин, а інші не змогли увійти. Багато користувачів у Twitter заявили, що додаток Instagram постійно аварійно завершує роботу, коли вони намагаються оновити свою стрічку або взагалі блокують їх з облікового запису.

Відключення в основному вплинуло на користувачів у Північній Америці, хоча деякі користувачі в Європі також мали проблеми.

Хтось інший instagram діє так? ???? ‍♀️ #instagramisdown #instagramdownagain #instagramdown pic.twitter.com/0VAgH6eaGV

- I z z y ???? (@izzybizzii) 16 липня 2019 р

Ми звернулися до Instagram, щоб побачити, що відбувається, і оновимо цю історію, як тільки почуємо відповідь. Прес-секретар заявила CNBC, що вона розглядала проблему, а пізніше заявила, що проблему було виправлено, але користувачі сказали, що їх додаток все ще аварійно випадає з обіду.

У вівторок компанія випустила оновлення для свого додатка для iOS, яке включало "виправлення помилок та покращення продуктивності", але незрозуміло, чи пов'язано це з відключенням.

Користувачі Instagram, які люблять соціальні медіа, швидко перейшли в Twitter, щоб пожартувати про перебої.

люди, які бігають у твіттер, щоб побачити, чи не спускаються Instagram #instagramdown #instagramdownagain ✌️ ???? pic.twitter.com/cNo2QEiCOG

- evclynnn (@evclynnn) 16 липня 2019 р

Instagram знову не працює !!! ???? ‍♀️ ???? # instagramdownagain #everyotherweek pic.twitter.com/qHIG8KYrC4

- spring_photography (@ springphotogra1) 16 липня 2019 р

Це було важке літо для користувачів Instagram. У червні мережа занепала трохи більше години. На початку липня користувачі стикалися з безліччю проблем із використанням Facebook, Instagram та WhatsApp протягом 12 годин, і багато людей не могли переглядати або завантажувати фотографії.

У березні всі три служби, що належать Facebook, зазнали 15-годинного відключення, найгіршого в історії Facebook, яке було спричинене зміною конфігурації сервера.

Це надзвичайна новина, і вона буде оновлена ​​з останньою інформацією.

Останні повідомлення