Як дивитись PGA тур: Чемпіонат BMW безкоштовно онлайн

Після першого раунду плей-офф Кубка FedEx 2020, в якому 55 гравців вибули, - настав час зіграти 70 гравців, що залишились, у сьогоднішньому чемпіонаті BMW. Ця подія ознаменує передостанній раунд плей-офф Кубка FedEx PGA Tour і, на відміну від першого, не відправить жодного спортсмена додому. Дастін Джонсон - чоловік, якого слід спостерігати цього разу, після вражаючої перемоги в 11 пострілах в минулому раунді в TPC Бостон. З огляду на це, такі довірливі фаворити, як Рорі МакІлрой, Джастін Томас або навіть Тайгер Вудс, можуть активізувати свої ігри та порушити рейтинг. В основному, це будь-яка гра, тому ви не захочете її пропустити. Ось як сьогодні дивитись PGA Tour: Чемпіонат BMW онлайн.

Дата: 27 серпня - 30 серпня

Розташування: Олімпія Філдс, штат Іллінойс

Курс: Північний курс Олімпійських полів

Гаманець: $9,500,000

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись PGA Tour: Чемпіонат BMW онлайн в США

Тайгер Вудс

Щоб транслювати зелене від дому, підпишіться на преміум-план Hulu + Live TV на щомісячну підписку. За допомогою пакету ви отримуєте понад 60 каналів прямого вмісту та контенту на вимогу, а також повний доступ до їх різноманітної потокової бібліотеки. До того ж, завдяки додатковій тижневій безкоштовній пробній версії, ви зможете транслювати весь вміст - як, наприклад, чемпіонат BMW - протягом перших семи днів, не передаючи ні копійки. Коли термін дії пробного періоду закінчується, абонентська плата складає лише 55 доларів на місяць, що представляє прекрасну можливість для меценатів, які хочуть перерізати шнур свого постачальника кабельних послуг і повністю взяти на себе потокове передавання. Майте на увазі: ви можете просто скасувати підписку в кінці тижневої пробної версії та піти від перегляду чемпіонату BMW безкоштовно, але вражаючий пакет за відносно дешевою вартістю варто розглянути як довгострокову інвестицію.

CBS та NBC також пропонують потоковий доступ до чемпіонату BMW. Послуга CBS All Access пропонує дешевшу з двох пропозицій всього за 6 доларів на місяць - із 7-денним безкоштовним пробним періодом. Як і Hulu + Live TV, цю підписку можна легко скасувати наприкінці тижня, щоб отримати безкоштовний доступ до турніру.

З іншого боку, хоча PGA Tour Live NBC не включає безкоштовний пробний період, він пропонує набагато ширший спектр вмісту для гольфу, ніж CBS All Access, лише за кілька додаткових доларів. Вартість передплати становить лише 10 доларів на місяць порівняно з 6 доларів США на місяць для CBS. Тож будь-які фанати гольфу, які хочуть більш повного контенту, можуть віддати перевагу PBC Tour Live NBC для більш широкого охоплення та довговічності.

У будь-якому випадку, чемпіонат BMW - це турнір PGA, який ви не захочете пропустити. Тож найкраще швидко вирішити, яким потоковим маршрутом рухатися, щоб не пропустити жодної сьогоднішньої акції перед фінальним раундом плей-офф Кубка FedEx.

Останні повідомлення