Світ мисливців за монстрами: Керівництво з алатреону, що перебуває на льоду

Цього тижня, Світ мисливців на монстрів: Крижаний вітає повернення великої серії - Алатреон, палаючий чорний дракон. Це перший великий монстр, до якого одночасно отримують доступ як консольні, так і ПК-гравці - і який кращий час для об’єднання.

Це неймовірно важкий бій, але вам не потрібно витрачати сотні годин на вміст Guiding Lands після гри або навіть доводити себе проти чогось на кшталт Arch Tempered Namielle, щоб взяти його на себе. Ось як розблокувати Алатреон і яке обладнання ви хочете взяти на бій.

Як розблокувати Alatreon

Коли він вийде, все, що вам потрібно зробити для боротьби з Алатреоном, - це досягнення першого кінця гри. Якби ти бачив Крижаний до кредитів, ви близько до того, де вам потрібно бути, щоб боротися з цим.

Якщо ви любите геймер, щоб покласти контролер у міру того, як він стає чорним, вам потрібно буде відновити його до випуску Alatreon - або відразу після, якщо ви хочете боротися з ним.

Вам потрібно закінчити перший шматок Iceborne вмісту після гри, щоб запустити історію, яка вводить Палаючого Чорного Дракона в Астеру. Це означає розблокувати Провідні землі та перемогти стигійського Зіногре за допомогою квесту "Через загублений шлях". Це розблокує місію розвідки Сафі’джіїва, яку вам потрібно швидко пройти, щоб розблокувати квест Алатреон «Палаючий чорний сутінок».

Позначивши ці цілі, поверніться до Селіани, і перед входом ви побачите Третього господаря флоту з маркером квесту над головою. Це ваш квиток на бойню.

Готується до бою з Алатреоном

Ніша Алатреона - це його здатність змінювати свій елементний опір за допомогою так званих активних станів. Також далекомильники відключені, тому повернення на базу для переробки обладнання, оскільки воно перебирається, не є можливим. Це погана новина для канонірів, які також потребують поповнення запасів боєприпасів.

На папері те, що нам розповідали про Алатреон до звільнення, здавалося, ніби розподіл елементарних ролей серед членів партії буде єдиним способом боротьби зі звіром, але насправді це не зовсім необхідно.

Незважаючи на те, що його властивості стихії змінюються протягом бою, використання слабкості першої фази може затримати його перехід в іншу, даючи вам більше часу для нанесення оптимального збитку.

Він завжди починається в одному і тому ж елементарному стані, хоча це може змінюватися щодня. Після того, як ви визначили, яка тактика полягає в тому, щоб важко використовувати зброю протилежного елементу до початкового активного стану. Прагніть нанести достатньо шкоди за цей час, щоб зламати йому роги, і ви пом'якшите атаку в стилі наднової, яка веде до більшості партійних салфетки.

Як бонус, зі зламаними рогами, Алатреон слід часто вимикати з іншої Активної форми, знижуючи загрозу того, що ваша зброя або броня раптом стане схожою на масло для ножа.

Зброя, яка добре масштабується з ураженням від стихій (наприклад, Меч і Щит, Подвійний клинок тощо), є хорошим вибором, але є дані про те, що гравці керують боєм за допомогою сильно збільшеної зброї, що складається з Драконів, як Молот Сафі Драккрушер.

Що стосується броні, вам потрібен набір, який охоплює активний елемент, проти якого вам доведеться піти першим - припускаючи, що потім ви зможете заблокувати його від іншого.

Як ви їх прикрасите, вирішувати вам, але вибір оборонного варіанту з такими речами, як дорогоцінні камені стихії, Захист та / або Життєздатність може допомогти заощадити на зіллях.

Astera Jerky має бути всім, що вам знадобиться, щоб вилікуватися за допомогою правильно пом’якшеної наднової. Нубриса є обов’язковою, враховуючи, як часто Dragonblight може відрізати ваш урон від стихій. Геммінг для стійкості до опіків може заощадити час.

Якщо Алатреон виявляється занадто складним, одним із надійних способів створення нової зброї та броні є спам на квест за допомогою обладнаного Грабіжницьким лезом Паліко. Збережіть зілля і просто зосередьтесь на тому, щоб забрати все, що ваш котячий товариш може вирвати у небезпечного дракона.

Алатреон

Алатреонний елемент і слабкі місця

Як зазначено вище, стихійні та фізичні слабкі місця Алатреона змінюються, і він перемикається між активними станами. Наведені нижче цифри засновані на його появі в минулому Мисливець на монстрів ігри і повинні використовуватись лише як орієнтир, поки конкретні дані не будуть виведені з офіційного випуску:

Слабкі елементи

 • Заземлений (Пожежа активна)
  • Вогонь: 0
  • Вода: 5-15
  • Лід: 10-20
  • Грім: 5
  • Дракон: 5
 • Політ (лід / дракон активний)
  • Вогонь: 15-20
  • Вода: 5-15
  • Лід: 0
  • Грім: 0
  • Дракон: 10-30

Як і у більшості монстрів, голова, шия та хвіст Алатреона, як правило, найбільш схильні до пошкодження незалежно від типу зброї, але їх не завжди найпростіше вразити. Це залишається переважно вірним, оскільки воно перемикається між елементами.

Винятки полягають у тому, що пошкодження елемента Вогнем його тіла в режимі Ice Active не дорівнює шкоді, яку може нанести льодова зброя тій самій частині в режимі Fire Active.

Зброя Дракона з 800+ стихійними збитками може бути достатньою, щоб підвести вас, якщо ви досить агресивні в атаках на першій фазі.

Аномальний статус та нездужання

Єдине, на що Алатреон не має імунітету на цьому фронті, - це вихлоп, тому користувачі Молота, які все ще тримаються на самоцвітах Злодія витривалості, повинні скористатися цією можливістю, щоб перейти на збільшену шкоду елемента. Отрута, сон, нокаут і параліч - це чесна гра.

Вибух має найнижчий початковий тригер рідкісний і найнижчий загальний приріст, але, оскільки пошкодження елемента є основною частиною бою, це не буде виділяється стратегією.

Механіка та стратегія Alatreon

Механіка алатреона

З часу свого заснування в Мисливець на монстрів Трі, Алатреон був щось на зразок об'єднання найжорсткішого серіалу "Справжні старші дракони". Він використовує багато навичок цих монстрів, тож підготуйтеся взяти свої знання про атаки інших старших драконів у цій боротьбі.

Володіння палаючим чорним драконом елементами в кращому випадку неприємне. Незважаючи на те, що він перемикається між трьома різними фазами стихій (Вогонь активний, Актив льоду та Дракон Актив), він також регулярно використовуватиме атаки Грому та Воду. Escaton Judgment - це те, над чим ви будете працювати, щоб пом'якшити.

Як пережити рішення Ескатона - наднова Алатреон

Після переходу з початкового активного стану на Дракона, про перехід у третій, як правило, сигналізує його рух Escaton Judgment у стилі наднової.

Суд над Ескатоном - це не те, що ви можете занурити або уникнути. Справа затихає, і навколишній світ спалахує, завдаючи неймовірну шкоду з часом у короткому вікні. Якщо ви до цього часу не завдали достатньо стихійних збитків і зламали роги монстра, збиток буде занадто швидким і важким, щоб вижити.

Секрет виживання Ескатонського Суду криється в його назві. Вас судять про шкоду, яку вам вдалося нанести до цього моменту. Робіть занадто мало, і Алатреон визнає вас негідними, ймовірно, витріть весь загін і закінчить квест. Багато хто намагався використовувати широкий діапазон для використання кількох зілля одночасно, але це рідко працює.

Для соло Алатреон це справді зводиться до максимізації вашої стихійної шкоди. У цьому плані це класична гонка MMO DPS. Вивчіть його схеми атак і точно знайдіть, коли і де ви можете отримати більші атаки.

На першій фазі зосередьтеся на голові та передніх кігтях, щоб збити ріжки та зупинити Escaton Judgment від спалення вас у тонкий шматочок бекону. Хороший приклад тому - під час ударів блискавки на всій території. Будь-де внизу абсолютно безпечно протягом цього тривалого руху.

Якщо ви збили істоту під час бою і зламали роги, вчасно розповсюдженої Астери Джеркі повинно вистачити, щоб вилікувати вас через Суд Ескатона. Якщо ні, то ви не вдарили його досить сильно. Переробіть своє обладнання, переосмисліть свою стратегію і поверніться туди.

Алатреонська броня та зброя

Алатреонна броня

Дизайн броні Alatreon явно натхненний нерівними чорними вагами істоти. Повний набір присуджує +23 кожному елементу, мабуть, для допомоги в його унікальному бонусі набору під назвою Alatreon Divinity.

Alatreon Divinity - це новий бонус до броні, який збільшує силу стихії вашої зброї, оскільки збільшується статистика опору вашої броні. Екран попереднього перегляду показує елемент 770 Dragon, що збільшується до 810, оскільки опір 69 зростає до колосальних 161.

Це не схоже на велике збільшення, але з 115 з них, що надійшли повним набором броні, отримання поштовху від Мисливського Рогу, прикрас та солодкої їжі перед полюванням може призвести до досить великого збільшення збитку, який повинен допомога в наступних пробігах Алатреон.

Останні повідомлення