Поширені проблеми Google Pixel 3 та способи їх виправлення

Google Pixel 3 та Pixel 3 XL зараз трохи більше року. Поки вони все ще отримують найновіші оновлення програмного забезпечення, такі як Android 10, багато користувачів повідомляють про проблеми, помилки та збої в роботі своїх пристроїв.

Якщо у вас виникли проблеми з Pixel 3, ми підготували цей посібник для виявлення та вирішення проблем. Ось усе, що вам потрібно знати про проблеми Pixel 3, та способи їх усунення.

Існуючі проблеми та проблеми

Випуск: Батареї розширюються

Здоров’я та безпека батарейок смартфонів різко покращилися за останні кілька років. Наприклад, такі компанії, як Samsung, проводять 8-точкову перевірку безпеки батареї на всіх своїх пристроях. Але в суворих умовах та необдуманого поводження зі смартфоном будь-який акумулятор має шанс розширитися та врешті-решт зламатися. На жаль, це стосується багатьох користувачів Pixel 3, які виявили, що задня панель телефонів піднімається назовні, і виявили стирчить акумулятор.

Виправлення:

 • Найбільш прямим рішенням розширюваної батареї є її заміна. Ми рекомендуємо використовувати сервісну сервісну службу ремонту, наприклад uBreakiFix, на відміну від місцевого кіоску. Не замінюйте акумулятор самостійно.
 • Хоча іншого рішення для вирішення цієї проблеми не існує, є заходи, які ви можете вжити, щоб зменшити ймовірність того, що це станеться в майбутньому. Ніколи не залишайте телефон поза, якщо в ньому незручно жарко або замерзає холодно, і намагайтеся, якнайкраще, не впасти або не зламати задню панель пристрою.

Проблема: Цикл завантаження після оновлення

Цикл завантаження переслідує певні пристрої Android роками, і, на жаль, це відбувається і на Google Pixel 3. Ви дізнаєтесь, чи телефон перезавантажується, коли він залишається на стартовій послідовності або неодноразово перезавантажується, але ніколи не досягає екрана блокування. Це відбувається, коли на пристрої відбувається зміна програмного чи апаратного забезпечення, що перешкоджає його роботі.

Виправлення:

 • Рішенням є ввімкнення режиму відновлення. Спочатку вимкніть пристрій, а потім натисніть і утримуйте кнопку живлення, а також натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності, коли ваш екран мерехтить. Перейдіть до Режим відновлення за допомогою регулятора гучності натисніть і утримуйте кнопку живлення, коли No Командування , натисніть один раз клавішу збільшення гучності та відпустіть обидві кнопки.
 • Зверніть увагу, що цей процес видалить дані та файли, що знаходяться на вашому Google Pixel 3. Швидше за все, більшість ваших медіа-файлів і файлів документів вже створено резервні копії в Google Photos та Google Drive, тож ви зможете їх отримати потім, але будьте готові втратити все, що не було резервне копіювання.

Помилка: фотографії зникають

Pixel 3 мав неабияку частку проблем із фотографією, що прикро для телефону, який увійшов до нашого списку найкращих телефонів з камерою з моменту випуску. Остання проблема полягає в тому, що фотографії просто зникають з альбомів людей. Кілька людей скаржилися, що робили фотографії протягом ночі і переглядали ці фотографії відразу після цього, лише виявивши, що деякі зображення просто зникли. Люди перевірили папку "Смітник", але безрезультатно.

Здається, ця помилка трапляється як на Pixel 3, так і на Pixel 3 XL, і одна людина навіть мала цю проблему на бета-версії Android Q.

Виправлення:

 • На жаль, на даний момент виправлення та обхідних шляхів немає. Вам просто потрібно міцно триматися і чекати виправлення від Google.

Випуск: Текстові повідомлення зникають

Ви помітили, як зникають текстові повідомлення на вашому пристрої Pixel? Ви не зійдете з розуму. Згідно з повідомленням від Android Police, останнє оновлення безпеки Pixel 3 змушує деякі текстові повідомлення зникати на деяких пристроях.

Google швидко визнав проблему і пообіцяв, що її виправлення буде розпочато найближчим часом. Однак це було ще в листопаді 2018 року, і, схоже, люди все ще чекають, одна скарга надійшла 31 грудня.

Виправлення:

 • Постійно перевіряйте наявність оновлень на телефоні та встановлюйте їх, коли вони надходять. Обов’язково перевірте НалаштуванняСистемаОновлення системи щоб переконатися, що Ви в курсі.

Виправлені проблеми та проблеми

Помилка: додаток камери повільно відкривається

Камера Pixel 3 неймовірна, але досить багато людей помічають, що сам додаток камери може зайняти деякий час для запуску. Запуск програми камери на старих пікселях завжди був швидкою справою, тому було дивовижно бачити, що завантаження на Pixel 3 займає кілька секунд. Ми підтвердили цю проблему на нашому Pixel 3 XL, і це навіть поширюється на прив'язку картина. Там, де передбачається нульове запізнення, коли ви натискаєте кнопку спуску затвора, ми бачимо, що Pixel 3 часом займає до чотирьох секунд, щоб фактично зробити знімок. Це погано і неприємно. Ми звернулись до Google.

"Ми досліджували деякі повідомлення про млявість камер", - заявив представник Digital Trends. "У нас є оновлення для" Камери ", яке буде випущено найближчими тижнями, що повинно покращити продуктивність".

Виправлення:

 • Березневий патч повинен був вирішити проблему. Переконайтеся, що пристрій оновлений, якщо камера все ще здається млявою. Поїдьте перевіряти НалаштуванняСистемаОновлення системи.

Помилка: повільна бездротова зарядка позначена як «Швидке заряджання»

Це проблема, яка стосується тих, хто заряджається бездротовим бездротовим зарядним пристроєм. Через дивний спосіб Google налаштував бездротову зарядку, неможливо отримати доступ до швидкої бездротової зарядки потужністю 10 Вт на будь-якій панелі, яка не була зроблена Google. Однак Pixel 3 все ще відображає повідомлення "Швидке заряджання" - навіть під час зарядки з використанням повільних швидкостей 5 Вт. Це не найбільша проблема у світі, але це може дратувати, якщо ви не знаєте про це.

Рішення:

 • Окрім дивного підходу до бездротової зарядки, Google виправив виправлення в листопадовому патчі, тому, якщо це вас турбує, переконайтеся, що ви використовуєте останню версію. Направлятися до НалаштуванняСистемаОновлення системи щоб переконатися, що.

Помилка: Музична програма закривається, коли ви відкриваєте програму камери

Деякі люди повідомляють, що відкриття програми камери під час прослуховування музики, здається, призводить до закриття музичної програми у фоновому режимі, зупиняючи відтворення музики. Це ще одна помилка, яка, схоже, пов’язана з управлінням пам’яттю на Google Pixel 3 та Pixel 3 XL. Нам вдалося відтворити проблему як на Spotify, так і на власній YouTube Music від Google.

Оскільки проблема, схоже, пов’язана з обробкою пам’яті, дуже ймовірно, що найближчим часом ми побачимо оновлення програмного забезпечення, що виправляє проблему. Можливо, проблема насправді в тій самій проблемі, через яку фотографії не зберігаються - і що все зводиться до проблем із тим, що Pixel 3 недостатньо добре обробляє свої 4 Гб пам’яті. Незважаючи на те, що виправлення не було включено до листового виправлення для Pixel 3, воно було включене до грудневого.

Рішення:

 • Переконайтесь, що ви повністю оновлені. Щоб перевірити наявність оновлень, перейдіть доНалаштуванняСистемаОновлення системи, і переконайтеся, що у вас остання версія Android.

Проблема: Телефон заблоковано для Verizon

Google Pixel 3 та Pixel 3 XL є ексклюзивними телефонами Verizon, що в основному означає, що Verizon є єдиним оператором у США, який має право продавати телефони. Однак деякі власники повідомляють, що Pixel 3 від Best Buy також був заблокований до мережі Verizon, тобто користувачі не могли придбати телефон та активувати його в іншій мережі. Після активації телефону на Verizon його потім розблокували - це означає, що ви могли лише тоді використовувати його в іншій мережі.

На щастя, здається, що Verizon, принаймні тимчасово, повністю розблокував Pixel 3. Розблокування було надіслано на телефони Pixel 3 за допомогою оновлення програмного забезпечення, тож ви зможете налаштувати свій телефон без SIM-картки, оновити його, а потім активувати в будь-якій вибраній вами мережі.

Потенційне рішення:

 • Налаштуйте телефон, а потім перевірте наявність оновлення програмного забезпечення. Щоб перевірити наявність оновлень, перейдіть доНалаштуванняСистемаОновлення системи, і переконайтеся, що у вас остання версія Android. Тоді ви зможете активувати його у вибраній вами мережі. Пам’ятайте, ця проблема здебільшого стосується клієнтів Best Buy - якщо ви придбали свій телефон у Verizon, очікуйте, що його знову заблокують у мережі Verizon.
 • Якщо ви ще не придбали телефон, придбайте його через Google Store, який продає телефон повністю розблокованим.

Проблема. Фотографії не зберігаються

Багато користувачів повідомили, що після фотографування за допомогою програми камери ці фотографії не зберігаються - по суті, це означає, що фотографія може назавжди зникнути. Це досить велика проблема, і, здається, також досить поширена - багато користувачів на Reddit повідомили, що стикалися з нею. Проблема, зокрема, видається, коли ви робите фотографію за допомогою програми Google Camera, а потім перемикаєтесь на іншу програму або блокуєте телефон відразу після зйомки. Іноді користувачі можуть бачити, як фотографія опиняється в галереї, але це не завжди так, і це відбувається не відразу.

Проблема, схоже, пов’язана з тим, як Pixel 3 та Pixel 3 XL обробляють пам’ять, і вихід із системи до завершення обробки HDR. Перевагою є те, що рішення може бути таким самим простим, як переконатися, що ви отримали найновіше оновлення програмного забезпечення. Хоча Google ігнорував проблему в листопаді, вона нібито була вирішена в оновленому грудні, хоча не всі користувачі можуть погодитися.

Рішення:

 • Оновіть останню версію Android. Щоб перевірити наявність оновлень, перейдіть до Налаштування > Система > Оновлення системи , і переконайтеся, що у вас остання версія Android.

Оскільки з часом з’являється все більше проблем із Google Pixel 3, ми продовжуватимемо оновлювати цю статтю потенційними рішеннями.

Останні повідомлення