Як зробити знімок екрана на пристрої Google Pixel

Google Pixel 2 Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди

Вам потрібно зробити знімок екрана на вашому смартфоні Google Pixel або Pixel 2? На щастя, знімок екрана за допомогою Pixel дуже схожий на те, як це робити на інших пристроях Android, і займає лише кілька секунд. Давайте розглянемо, як зробити знімок екрана на пристрої Google Pixel.

Зробіть знімок екрана за допомогою Pixel

Припустимо, ваш Pixel у вас у руці та ввімкнений. Ось що потрібно зробити, щоб зробити швидкий знімок екрана.

Крок 1: Перейдіть на сторінку або екран, на якому ви хочете зробити знімок екрана. Не потрібно закривати будь-які інші програми чи веб-сторінки, просто переконайтеся, що Pixel показує те, що ви хочете зробити.

Крок 2: На правій стороні телефону Pixel є кнопка живлення та більша подвійна кнопка гучності. Натисніть кнопку Потужність іЗменшення гучності частина кнопки гучності одночасно. Затримайте їх на пару секунд. Щоб це зрозуміти, може знадобитися трохи практики.

Крок 3: Ви помітите швидке мерехтіння, знак того, що знімок екрана зроблено. Екран піктограми скріншота з’явиться на панелі сповіщень вгорі, і якщо проведіть пальцем вниз, ви побачите Знімок екрана зроблено повідомлення про те, що процес пройшов успішно.

Інші путівники та найкращі пропозиції

  • Як записати екран комп'ютера
  • Як зробити скріншот на Mac
  • Як зробити скріншот на iPhone

Переглядаємо знімок екрана

Ви захочете перевірити знімок екрана та подивитися, як він виглядає. Коли сповіщення з’явиться, ви можете провести пальцем вниз, щоб розгорнути його. Після цього з’явиться повний знімок екрана, щоб ви могли уважніше переглянути його. Ви можете вибрати Поділитися або Видалити це безпосередньо з цього повідомлення.

Переглядаючи всі ваші скріншоти

Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди

Якщо ви зробили кілька знімків екрана або не впевнені, скільки знімків екрана зберігається на вашому Pixel, існує простий спосіб перевірити. Після того, як ви зробите знімок екрана, Pixel автоматично збереже зображення та збереже та збереже всі подальші знімки екрана.

Крок 1: Знайдіть ці знімки екрана, перейшовши до програми Фотографії, яка повинна мати барвистий логотип вертушки. Після відкриття програми виберіть три рядки, які позначають кнопку Меню.

Крок 2: У меню знайдіть варіант із написом Папки пристрою. Слід викликати одну з папок Знімки екрана. Тут ваш Pixel зберігає всі зроблені знімки екрана. Ви повинні мати можливість відкрити цю папку та переглянути свої знімки екрана, а також видалити або перемістити їх, як забажаєте. Щоб швидко поділитися будь-яким конкретним знімком екрана, просто виберіть цей знімок екрана, а потім виберіть три крапки Поділитися кнопку.

Вирішення проблем зі скріншотами

Поради та підказки Google Pixel

Іноді, якщо ви зробите знімок екрана, ви отримаєте повідомлення із записом "Не вдалося зробити знімок екрана" або щось подібне, щоб показати, що воно не працює. Або, можливо, ви переходите до папки з фотографіями та виявляєте, що знімок екрана не було збережено належним чином. Ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб ваші скріншоти працювали належним чином.

Перевірити наявність оновлень: Іноді оновлення створюють помилки в процесі скріншота. Шукайте нові оновлення, які виправляють проблему.

Закрийте інші програми: Іноді інша відкрита програма може перешкоджати збереженню знімка екрана. Переконайтеся, що інші програми повністю закриті, і спробуйте ще раз.

Перевірте свою пам’ять: Ваша пам’ять Pixel трохи заповнюється? З цієї причини телефон може відхилити зображення. Погляньте Налаштування> Зберігання перевіряти. Якщо проблема в цьому, перегляньте фотографії та видаліть те, що можна, щоб звільнити зайвий простір, а потім спробуйте зробити знімок екрана ще раз. Ви також можете очистити кеш, якщо хочете.

Перейменуйте папку знімка екрана: Просто назвіть це як-небудь елементарне, наприклад, "Нові знімки екрана" або те, що вам підходить. Незрозуміло, чому це працює, але схоже, що іноді Pixel може заплутатися у правильному призначенні папки для знімків екрана, а перейменування папки допомагає скинути процес та усунути помилку.

Останні повідомлення