Як змінити своє ім'я на Facebook

Центр реагування на кризи Emevil / 123RF

У наш час ім’я Facebook має більшу вагу та ідентичність, ніж фізичний список на Жовтих сторінках. Ваше ім’я в Інтернеті служить своєрідним порталом, що сприяє відкриттю друзів та сім’ї для пошуку та навігації по вашій хронології, пропонуючи при цьому персоналізацію у вигляді додаткових псевдонімів, професійних назв тощо. Однак є більше правдоподібних причин, ніж ви могли б очікувати, для зміни свого імені Facebook на щось більш відповідне для вас. Найкраща частина? На отримання вашого нового заголовка потрібні лише секунди.

Можливо, ви нещодавно одружилися і хочете взяти на себе прізвище свого знайомого або хочете спосіб краще приховати свою особисту інформацію в Інтернеті від майбутніх роботодавців. Або ви можете вирішити, що по-новому любите своє друге ім'я, або просто хочете отримати спосіб відмежуватися від того жахливого псевдоніма, який наводив верх сторінки вашого профілю протягом вашої кар'єри в коледжі. Ми не можемо звинуватити вас.

Ось наш путівник про те, як змінити ім’я у Facebook, незалежно від незручного, вигідного чи іншого розумного рішення. Настав час встановити рекорд раз і назавжди.

Перегляньте стандарти імен Facebook

Якщо ви збираєтеся змінити своє ім’я на Facebook, ви також можете переконатися, що воно відповідає стандартам імен служби. Facebook нібито вимагає, щоб кожна людина вказувала своє справжнє ім’я - те, що багато людей обдирають - але певні символи, розділові знаки та невідповідні слова не пройдуть незалежно. Майте на увазі, Facebook дозволяє вам змінити своє ім’я лише «кілька разів», тому переконайтеся, що ви вибрали ім’я, з яким зможете жити, оскільки ніколи не дізнаєтесь, коли це востаннє.

Увійдіть у свій обліковий запис Facebook

Коли ви знаєте, що можна, а що не можна робити зі своїм новим ім’ям, пора починати. Запустіть свій улюблений браузер і увійдіть у Facebook, як зазвичай, ввівши електронну адресу або номер телефону та ввівши пароль перед переходом на домашню сторінку.

Доступ до загальних налаштувань облікового запису

Далі перейдіть до свого каналу та натисніть синю стрілку вниз у верхньому правому куті домашньої сторінки. У спадному меню виберіть Налаштування. Загальні налаштування облікового запису вкладка повинна відкриватися за замовчуванням, але просто клацніть на Загальніопція зліва, щоб викликати основний інтерфейс, якщо цього немає.

Загальні налаштування Facebook

Змініть своє ім’я

Тепер ви можете змінити велике ім’я. Клацніть синій Редагуватиу верхньому правому куті поруч із вашим ім'ям, щоб отримати доступ до основних налаштувань імені. Введіть потрібне ім’я, ім’я та прізвище, перш ніж вказувати своє відображуване ім’я зі спадного меню під трьома текстовими полями.

Крім того, ви можете додати альтернативне ім’я до свого облікового запису (наприклад, дівоче прізвище, псевдонім, професійне звання), ввівши потрібне ім’я в текстове поле праворуч відАльтернативна назваі встановивши прапорець зліва від Включіть це в мою хронологію. Подібно до вашого фактичного імені, ваше альтернативне ім'я повинно дотримуватися певних політик щодо альтернативних імен, щоб пройти підтвердження.

Переконайтеся, що вам подобаються будь-які внесені вами зміни, оскільки ви не можете знову змінити своє ім’я протягом 60 днів. Після закінчення натисніть Переглянути зміну, введіть свій пароль у поле нижче та натисніть синій Зберегти зміникнопку.

Зміна імені Facebook

Що буде далі

Зачекайте до 24 годин, щоб відповідні зміни назви набрали чинності. Якщо ви вирішите відображати своє альтернативне ім’я поряд із вашим справжнім ім’ям, воно з’явиться під вашим фактичним іменем у верхній частині вашої особистої шкали часу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found