50 ботаніків сірого - це пародія на 50 відтінків, яку ми чекали

50 відтінків сірого Universal Pictures Це почалося як сама фантастика, тому це лише має сенс50 відтінків сірогомає кілька власних імітацій. Якщо паровий роман насправді вас не змушує, то, можливо, вас розважить технологічно-орієнтована пародія, яку породив хіт-роман Е.Л. Джеймса. Познайомтесь з @ 50NerdsOfGrey, обліковим записом у Twitter, який перетворює розпусне написання на щось інше.

"Візьми мене на небо!" - закричала вона.

"Я б дуже хотів, - сказав він, - але це штучна конструкція, покликана пом'якшити вину і страх людини перед смертю".

- 50 ботаніків сірого (@ 50NerdsofGrey) 30 грудня 2016 року

Якщо ви ще не чули 50 відтінків сірого, дивовижний успішний успіх, що виник внаслідок еротичного переказу Сутінки(ця історія про вампірів, пов’язана з коханням між багатовіковим безсмертним та підлітком на північному заході Тихого океану), все, що вам потрібно знати, це те, що в ньому беруть участь головні герої Крістіан Грей та Анастасія Стіл, а також багато сексу. Але 50 Nerds of Grey - це не еротика - насправді трохи ерудована.

Справді, це корупція роману, якого ви так довго чекали. Наручники замінюються жорсткими дисками. Замість сексу існує програмне забезпечення. І не хвилюйтеся - 50 ботаніків сірого, безумовно, не є NSFW. Дійсно, якщо ви почнете ділитися цими твітами по всьому офісу, ви можете просто стати зіркою шоу.

"Скажи мені погане, - благала вона, - страшні, непрощенні речі!"

"Добре", - сказав він, - "Негідник" не такий хороший, як "Привидна загроза".

- 50 ботаніків сірого (@ 50NerdsofGrey) 17 грудня 2016 року

"" Я була дуже поганою дівчиною ", - сказала вона, прикусивши губу. "Мені потрібно покарати". "Дуже добре", - сказав він і встановив Windows 10 на її ноутбук ", - йдеться в одному з головних твітів з цього акаунта.

І справа не лише в комп’ютерах та технологіях. Дійсно, якщо ви фанат "Зоряних воєн" або поціновувач відеоігор, ви, безсумнівно, знайдете в цьому акаунті Твіттера щось, що буде лоскотати вашу фантазію - звичайно, з гумором.

Вона сказала, що на неї збудилися чоловіки, які жили небезпечно.

Тож він замовив усі її різдвяні подарунки в Amazon.

- 50 ботаніків сірого (@ 50NerdsofGrey) 24 грудня 2016 року

Врешті-решт, такими примхами, як «« Отже, »він прохолодно запитав:« Ти готовий грати? »« Що грати? »- дражнила вона, дивлячись на зведене дерево між його ніг. «Квиддич!» - вигукнув він, - «як ти міг помилитися?

Тож не соромтеся читати це в метро. Просто прокрутіть тут дивовижний акаунт у Twitter і подякуйте нам пізніше.

Останні повідомлення