Snapfluence пов'язує бренди з їхніми користувачами, відомими в Instagram

отримав шанувальника, який стежить за Instagram, за це отримає винагороду завдяки швидкому впливу

Існує два типи користувачів: Ті, хто задає тенденції, і ті, хто дотримується їх. Усі найбільш широко використовувані соціальні сайти мають обидва. Twitter - відомий притон для знаменитостей, тоді як Facebook - очевидний вибір для брендів. Однак Instagram апелює до обох. Хоча це, очевидно, нове місце для перегляду ваших улюблених телевізійних шоу, також не секрет, що популярні бренди зливаються в Instagram - додаток для обміну медіа використовується не просто для обміну фотографіями продуктів, а й для налагодження стосунків із споживачами, які використовують їх.

Оскільки бренди постійно шукають нові та креативні способи взаємодії зі своїми шанувальниками в Інтернеті, одна компанія зазнала значних змін та отримала новий додаток, орієнтований на це перехрестя користувачів - бренд: Snapfluence.

Venueseen, маркетингова платформа, що дозволяє брендам запускати, просувати та відстежувати онлайн-кампанії у Twitter та Instagram, цього тижня змінила назву своєї компанії на Seen, щоб краще відображати цілі своїх клієнтів "." Ми дізналися, що один із Найбільшими проблемами, з якими стикаються бренди, є ефективна активація їхньої кампанії. Зараз ми усунули цю перешкоду завдяки Snapfluence », - каже бачений генеральний директор Брайан Цурчер. "Пов’язуючи бренди з впливовими особами Instagram, які вже люблять їхні послуги або продукти, ми допомагаємо їм розширити охоплення своєї кампанії та отримати кращі результати".

Тепер користувачі можуть перейти на сайт Snapfluence і зареєструватися, щоб стати послом. Як посол ви стаєте своєрідним фотографом стилю життя - завдяки своєму потоку фотографій ви створюєте вміст, що відповідає певним брендам, шукаючи унікальні можливості для проведення фотокампанії. Незважаючи на те, що Snapfluence приймає програми від усіх, у них є процес перевірки, який аналізує якість медіа та взаємодію з вашими послідовниками. Люди з великим числом підписників не приймаються автоматично - хоча вам потрібна мінімум 1000 підписників, щоб отримати кваліфікацію, ви також повинні бути сумісними з одним із брендів, з якими працює Snapfluence, і ви повинні мати справжнього партнера зі своїм співтовариством .

Після того, як вас приймуть на посаду посла, вас підберуть до торгової марки, продукт чи послуга якої відповідає вашим інтересам та стилю життя. Натомість бренди можуть зв’язатися з вами як авторитетом як для одноразової кампанії, так і для довгострокового партнерства.

Кожна кампанія має свою мету та хештег. Як посол, ви зобов’язані складати та створювати фотоконтент, який ефективно відображає стиль життя бренду та передає головне повідомлення кампанії, одночасно використовуючи пов’язаний із ним хештег. Спамувати своїх підписників та перевантажувати стрічку в Instagram погано продуманими записами, пов’язаними з кампаніями, вкрай не рекомендується.

Ефективно взаємодіючи зі своєю аудиторією, ви можете насолоджуватися певними перевагами, які залежать від форми компенсаційного пакету, який мають торгові марки. Залежно від бюджету та спрямованості кожної унікальної кампанії, ви можете бути винагороджені доступом до безкоштовних продуктів, грошової спонсорської допомоги чи більшої експозиції для вашого особистого бренду. Натомість бренди не повинні проходити всі шляхи мережевого спілкування та копіткого пошуку Інтернету, щоб люди, які представлять їх у своїх Інтернет-кампаніях, могли їх представляти.

«Кампанії в Instagram дозволяють брендам розповідати свою історію візуально очима своїх клієнтів. Це справжній контент, створений справжніми шанувальниками, що забезпечує реальні результати », - говорить Цуерхер на запитання, чому компанія вирішила більше концентруватися на Instagram як стартовій майданчику для інтернет-маркетингу бренду.

Слід визнати, що отримання халяви за ваші публікації в Instagram здається чудовим, але Snapfluence робить більше, ніж винагороджує вас за зростаючу залежність від соціальних мереж. Звичайно, є і потенційний мінус: якщо всі, кого ви підписуєтесь, хочуть стати користувачем Snapfluence, це, по суті, означає, що ваш канал буде нескінченним потоком оголошень. Дуже природні, симпатичні, безперебійні оголошення - але реклами тим не менше.

Очевидно, що якщо у вас немає підписників 1K, немає сенсу подавати заявки. Snapfluence робить акцент на тому, скільки підписників у вас є, з поважних причин; бренди хочуть охопити широку аудиторію. Але налаштування означає, що все більше і більше користувачів зосереджуватимуться на зростанні своїх чисел, що може призвести до кількох речей: придбання вподобань та підписників, перестановка тегів, 10+ зображень на день у однієї людини.

Все це висвітлює виклик, з яким стикається Instagram. Це улюблений додаток із неймовірно відданою спільнотою, але це також величезна можливість для брендів. Пошук компромісів між тим, щоб залишатися вірним корінню та не ізоляцією своїх початкових членів, одночасно даючи маркетологам тріщину на його платформі, залишається жорсткою лінією.

Snapfluence - це рішення, яке може допомогти знайти щасливе середовище, оскільки це спосіб дати реальним користувачам шанс зробити реальні фотографії, які "крутяться" як оголошення, а не звичайні старі ... оголошення. Але те, як ми, користувачі, намагаємось досягти статусу Snapfluence - це те, що може зашкодити досвіду Instagram. Інстаграм для розваги відрізняється від інстаграм для отримання прибутку.

Звичайно, інший спосіб поглянути на це - хвиля змінилася: нещодавно анонсовані оголошення Instagram з’являються в нашому найближчому майбутньому, і бренди чітко заявили про свої вимоги. Тож заходьте на борт, звичайні користувачі! За винагороду ми отримуємо винагороду.

Останні повідомлення