Позбудьтеся своєї нудної картинки профілю за допомогою цих програм

аватар профілюХворіли підкреслювати свою обкладинку? А ваш аватар Twitter у "Божевільних чоловіках" відчуває вас трохи в 2008 році? Ваше зображення профілю багато про що говорить про вас, тому, якщо ви відчуваєте, що те, що зараз сказано, - це "фотографія щорічника" або "Я нудний", можливо, ви захочете приправити речі одним із цих додатків для покращення аватарів.

iMadeFace

додаток imadefaceiMadeFace - це найновіший графічний додаток, який захоплює Інтернет. Вибирайте між різноманітними формами обличчя, типами шкіри, губами, очима та аксесуарами, щоб створити обличчя, схоже на вас, на Райана Гослінга чи щось середнє. Фотографії не завантажується, тому ваше обличчя може бути таким цікавим, як ваша уява.

Перколятор

perc додатокТи краще виглядаєш у турі? Перетворіть будь-яку фотографію на маленькі кольорові бульбашки від дрібного до грубого, світлого до темного, вимитого до повного кольору. Існують навіть веселі фільтри, які перетворюють ваше обличчя на картину Клімта.

Котяча фарба

додаток catpaintВаші фотографії чудові, але їм чогось не вистачає ... і це щось - коти. Незалежно від того, чи це кішка замість вашої голови, чи демонічна кішка за вами, яка знімає лазери, поки ви качите обличчя. Скажіть світові: «Я люблю нечітких істот і не сприймаю себе занадто серйозно». Скажіть це з котами.

Мій ескіз

ескіз додатокЯкщо улюбленою темою Tumblr є мінімалізм, це для вас програма для фото. Завантажте свої фотографії та виберіть фільтри, які перетворюють ваше зображення на щось, що могло бути намальоване вугіллям, олівцем або навіть кольоровим олівцем. Ця ж компанія також робить додаток cartoonify з більшою кількістю варіантів кольорів та додаток для різдвяних тематичних ескізів, коли ви хочете бути чорно-білим і веселим.

Картооніземе

cartoonize appВи завжди хотіли бути надмірно насиченим і з рота виходити міхур із цитатами? Завантажте фотографію та додайте аксесуари від сонцезахисних окулярів-авіаторів до пов'язки, натхненної іноземцями, до свого зображення, тексту та накиньте бороду чи дві.

Скаутський моб

скаутський мохДодаток для Scoutmob - думаю, більш локалізований Groupon - має функцію веселих вусів, яка додасть до ваших фотографій "довіреного бармена" або "Thom Sellique". Бо коли ви хочете, щоб ваш Twitter виглядав респектабельно, але з перевагами.

Останні повідомлення