Умови використання: Угода користувача Reddit - це жарт

Умови використання: Reddit

На що ви насправді погоджуєтесь, натискаючи ту доленосну кнопку “погодитись”? Правила та умови вирізають юридичну ленго, щоб викласти її простою англійською мовою.

Популярні. Впливовий. Непоштивий. Різноманітна. Величезний. Глибокий. Смішно. Це Reddit, “головна сторінка Інтернету”, складна Інтернет-спільнота, яка конкурує з усіма іншими Інтернет-спільнотами завдяки своїй масивній базі користувачів, громадянським діям, справжньому серцю та впливу на цифрові медіа в цілому.

Проте за останній тиждень, переважно саморегульована спільнота Reddit пережила кризу ідентичності. Сильно торгуваний / р / політичний субреддит (окрема спільнота, у Reddit виступає) та багато інших людей заблокували всі посилання на сайти Gawker Media після того, як з’явилася новина про те, що Адріан Чен - (не) відомий своєю критикою щодо Reddit - планував викрити особистість модератора Reddit та енергокористувача Віолентакрез, 49-річного чоловіка, який стоїть за багатьма найбільш суперечливими субредітами, включаючи заборонену зараз / r / jailbait, / r / incest та, нещодавно, / r / CreepShots.

Враховуючи нову увагу на правилах і стандартах Reddit, зараз, здається, такий же вдалий час для нас, тут, у T&C, для вирішення угоди користувача Reddit (тобто умов надання послуг). Що й казати, те, що я знайшов, було не дуже гарним.

Угода користувача

Замість того, щоб вдаватися до детального пояснення повної угоди користувача Reddit - більшість з них досить нудно і просто - ми зупинимось на одному основному розділі: «Використання Вами Сервісу».

Правила? Нам не потрібні ніякі смердючі правила.

Угода користувача Reddit перелічує широкий спектр речей, які так звані редактори не можуть робити на сайті. Як ми побачимо нижче, проте, кілька ключових правил, здається, не служать ніякій меті - вони порушуються постійно, на кожному рівні. Давайте розглянемо уважніше.

Примітка: Я цілеспрямовано залишаю правила Reddit проти спаму, видавання себе за іншу особу, викриття чужої інформації, злому чи DDoSing Reddit, а також декілька інших обмежень, які в основному є незначними, або які ефективно контролюються працівниками Reddit та громада.

1. Нічого ненависного: “Ви погоджуєтесь не використовувати нецензурну, непристойну або образливу лексику, а також надавати або розміщувати на веб-сайті чи через нього будь-які графічні зображення, тексти, фотографії, зображення, відео, аудіо чи інший матеріал, який є наклепницьким, образливим, знущанням, переслідуванням, расистські, ненависні чи жорстокі. Ви погоджуєтесь утримуватися від етнічних наклепів, релігійної нетерпимості, гомофобії та особистих нападів при використанні Веб-сайту ".

Так правильно: По-перше, більші спільноти Reddit добре роблять голос проти коментарів, які грубо порушують це положення. Але швидкий пошук очевидних правопорушників показує, що такі ідеї часто терплять і навіть сприймають без звернення.

не-секс

2. Нічого сексуального: "Ви також погоджуєтесь не використовувати жодну сексуальну мову, не пропонувати або розміщувати на веб-сайті чи через нього будь-які графічні зображення, тексти, фотографії, зображення, відео, аудіо чи інші матеріали, що викликають сексуальне натяк або апелюють до незмінних інтересів".

Так правильно: Ха-ха-ха-ха-ха-ха. Ха-ха-ха. Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха. ЩО?! Сексуальний вміст та мова є повсюдними на всьому сайті, в тому числі на дуже популярних загальнодоступних субредітах, таких як / r / pics. (Що не повинно дивувати, враховуючи, що середній редактор - це 20-річний чоловік.) Звичайно, нам навіть не потрібно пояснювати, чому приблизно 1000 субредітів NSFW, таких як / r / gonewild, / r / nsfw, або / r / realgirls, розтоптайте все це правило.

3. Відсутність порушення авторських прав: “Ви несете відповідальність за те, щоб будь-яка графіка, текст, фотографії, зображення, відео, аудіо чи інші матеріали, які ви надаєте або розміщували на Веб-сайті, включаючи, без обмежень, дошки оголошень, форуми, особисті оголошення, чати чи деінде, не порушували авторське право, торгова марка, комерційна таємниця або будь-які інші особисті чи майнові права будь-якої третьої сторони або надаються або розміщуються з дозволу власника (прав) таких прав. "

Так правильно:Зітхайте... Ретельної поваги до авторських прав Reddit не має. Особливо це стосується зображень, які майже витягуються з джерел із відповідним ліцензуванням, а потім публікуються користувачами на веб-сайті для розміщення фотографій Imgur (який був створений редактором) перед тим, як подати їх на Reddit.

Ось нещодавній приклад, який потрапив на головну сторінку Reddit. Фотографію насправді зробив фотограф Associated Press - особливо кричуще правопорушення, враховуючи, що Reddit присвятив цілий розділ своєї користувальницької угоди забороні неадекватно розміщеного вмісту з AP, який, як відомо, агресивно бореться з порушенням авторських прав.

Деякий баланс

Тепер, коли ми окреслили безглуздість користувальницької угоди Reddit, ми маємо трохи пояснень. По-перше, Reddit в цілому регулюється абсолютно іншим набором добровільних принципів, що називається "Reddiquette", якого redditors (і субредіти, яких вони слідують), як правило, дотримуються з розумною послідовністю. По-друге, кожен підредагування має свої правила, встановлені модераторами спільноти. Наприклад, / r / videos явно забороняє будь-який політичний вміст, порнографію чи відео, а також відео, що містять особисту інформацію. Якщо ви хочете опублікувати щось із цього, вам доведеться знайти інший підредагування, яке приймає ці категорії вмісту.

Нарешті, у Reddit є зовсім окрема сторінка "правил", яка є короткою та сутою. Правила такі:

  • Не спамуйте.
  • Не займайтесь обманом голосувань чи маніпуляціями.
  • Не публікуйте особисту інформацію. (Правило, яке Чен порушив своєю статтею.)
  • Жодної дитячої порнографії чи вмісту сексуального характеру з неповнолітніми. (Правило Віолентакрез перевірено на границі максимальної еластичності.)
  • Не ламайте сайт і не робіть нічого, що заважає нормальному використанню сайту.

З огляду на чітку прихильність Reddit до відкритості, не слід дивуватися, що це єдині справжні обмеження, накладені на громаду, більш-менш. І це цілком нормально - свобода слова - це чудовий принцип, який слід дотримуватися. Але якщо це єдині важливі правила, навіщо турбуватися про решту?

Зображення через Gow27 / Shutterstock

Останні повідомлення