Сумуєте за Великою п’єсою? Facebook тепер дозволить вам перемотувати відео в реальному часі

Ви пропустили той важливий момент у прямому ефірі Facebook? Facebook тепер дозволить користувачам перемотувати прямі трансляції навіть до того, як трансляція закінчиться. Ця функція поставляється разом з іншими новими інструментами, зокрема можливістю перехресного розміщення відео в прямому ефірі на декількох сторінках, про які Facebook оголосила цього тижня.

Live Rewind забезпечить управління перемотуванням відео, коли вони транслюються, і є прямою відповіддю на запити користувачів. Facebook заявляє, що цей крок допоможе користувачам повернутися назад і побачити те, що вони пропустили, або переглянути гру в спортивній трансляції. Раніше перемотування було доступне лише під час перегляду відео в прямому ефірі після закінчення потоку, як і будь-яке інше відео. Звичайно, якщо ви перемотуєте відео в прямому ефірі, той, хто його транслює, не буде чекати, поки ви знову наздоженете - так ви можете пропустити щось інше, або вам просто доведеться бути задоволеним, спостерігаючи за потоком із затримкою.

Також бізнес-акаунти тепер зможуть перехресно розміщувати відео на кількох сторінках Facebook. Відео в прямому ефірі, коли їх перехресно розміщуватимуть, з’являтимуться як оригінальні публікації на кожній сторінці. Зміни також дозволяють Сторінкам агрегувати перегляди, щоб побачити, скільки переглядів відео отримало в різних джерелах. Раніше ця опція була доступна для попередньо записаних відео, але зараз вона доступна для Facebook Live.

Поряд із перемотуванням та перехресним розміщенням, Facebook також запускає постійні ключі потоку. Видавці використовують ключі потоку для координації зусиль у команді. Раніше для кожного відео потрібен був новий ключ. Тепер користувачі можуть мати постійний ключ потоку, що спрощує процес роботи зі співавторами над реальним проектом. Facebook заявляє, що постійний ключ був ще однією функцією, яку вимагали творці, і що ця функція доступна як на сторінках, так і в Live API.

Facebook заявляє, що нові інструменти розроблені, щоб допомогти видавцям спростити трансляцію та допомогти збільшити свою аудиторію, одночасно надаючи глядачам додаткову гнучкість у Live. "Оскільки Facebook Live продовжує зростати, ми бачили, як люди та видавці у всьому світі знаходять нові та інноваційні способи розповідати неймовірні історії, взаємодіяти зі своїми спільнотами та зближувати світ", - Метт Лабунка, менеджер з продуктів Facebook Live , написав у дописі в блозі. "Оскільки середньодобові трансляції від перевірених сторінок видавців за останній рік зросли в 1,5 рази, наша команда була зосереджена на створенні нових інструментів, які допоможуть мовникам створювати вражаючі відеоролики для будь-якої аудиторії".

Facebook Live стабільно зростав за останні кілька років з тих пір, як ця функція розповсюджена серед усіх користувачів. Минулого новорічного вечора вийшло десять мільйонів користувачів, що на 47 відсотків більше порівняно з попереднім роком.

Останні повідомлення