Як дивитись телевізор та фільми на своєму iPad

З ростом кабелю все дорожчі люди звертаються до перегляду своїх улюблених шоу іншими способами. Екран телефону може бути замалим, а ноутбук занадто громіздким, що робить планшет - або в даному випадку iPad - ідеальним рішенням під час подорожі або простою альтернативою телевізору. Тут ви знайдете найкращі способи перегляду телевізора на iPad.

Netflix

Netflix

Першим і найбільш очевидним вибором для швидких шоу та фільмів на будь-якому пристрої є Netflix. Як ви, напевно, вже знаєте, Netflix пропонує все більший вибір фільмів та телешоу, але не пропонує поточних епізодів. Він також стягує 8 доларів на місяць за миттєве потокове передавання.

Хулу

Хулу

Наступним переглядом шоу є Hulu, але єдиний спосіб використовувати додаток - це обліковий запис Hulu Plus, який також буде заробляти 8 доларів на місяць. Додаток працює гладко і має телевізійні серіали для багатьох основних мережних та кабельних телепередач на наступний день після їх виходу в ефір, але у нього є тривалі комерційні перерви. Це насправді мало чим відрізняється від перегляду телевізійних передач у прямому ефірі.

HBOGo

HBOGo

Як і Netflix або Hulu, ці шоу є безкоштовними, але для входу в систему потрібно мати передплату на HBO (через кабельну компанію). Він містить цілу серію оригіналів HBO, таких як Гра престолів і Сопрано. Бібліотека фільмів менша за Netflix, але має більше нових гучних фільмів. Коефіцієнт обігу фільмів також вищий, ніж інші послуги. Додаток час від часу зависає і закривається, але здебільшого це послідовно. Чудова річ цього додатка полягає в тому, що він не розпізнає, скільки людей увійшло в нього одночасно, тому, якщо у вас є друг, одержимий Сопрано, ви можете дозволити йому одночасно використовувати той самий рахунок (але ми цього не зробили) я вам це скажу). Хоча інші преміум-канали також мають власні програми, HBOGo є найпростішим у використанні та має більший розмаїтий вміст.

Ельгато EyeTV

eyeTV

Elgato EyeTV Mobile може похвалитися можливістю дивитися телевізор у прямому ефірі за допомогою пристойного відеореєстратора. Це безкоштовний додаток, але для його використання вам доведеться заплатити 100 доларів за антену EyeTV. До нього не можна отримати доступ всюди в країні, і часто у ньому є лише кілька каналів, які працюють. Наприклад, Портленд, штат Орегон, має доступ лише до ABC, Fox та NBC. Відеореєстратор було б непогано, але отримання додатків для окремих каналів було б простішим та дешевшим.

YouTube

 YouTube

Якщо все інше не вдається, YouTube є хорошим резервним варіантом. Тут не страшно знайти кілька старих шоу та фільмів - перегляньте наш регулярно оновлюваний посібник із найкращих фільмів на YouTube. Більшість користувачів можуть завантажувати цілі фільми в одне відео, але інші розбивають фільми на шість-сім частин. YouTube безкоштовний, але якість у кращому випадку справедлива, і не всі відео ввімкнено для мобільних пристроїв, тож не хвилюйтеся Фокус покус на своєму iPad.

Потріскування

Потріскування

Crackle пропонує фільми, шоу та оригінали абсолютно безкоштовно. Додаток розрахований на чоловіків і спеціалізується на бойовиках, жахах та комедіях, тому не місце, де можна знайти “Коли Гаррі зустрів Саллі”. На відміну від Netflix, вам не потрібно реєструватися, щоб використовувати Crackle, але він пропонує пільги тим, хто це робить. Ви можете створювати кілька черг і ділитися цими з друзями або підписуватись на оновлення, коли новий вміст додається до певного жанру чи серії. Існує не так багато варіантів вибору вмісту, але компанія зростає, і це має скоро змінитися.

Миттєве відео Amazon

Миттєве відео Amazon

Різноманітність та доступність вмісту в цьому додатку можна порівняти з Netflix. За 80 доларів на рік обліковий запис Amazon Prime дає вам можливість миттєво транслювати фільми та шоу. Підписка Prime також дозволяє безкоштовно дводенну доставку багатьох речей від Amazon.com.

Чи можу я його передати?

Чи можу я його передати?

Незважаючи на те, що ця програма не відтворює відео, вона точно вкаже, яка з них транслюватиме фільм, який ви шукаєте. Чи можу я передати його? показує, де будь-який фільм чи шоу можна миттєво транслювати, брати в оренду або купувати. Він також надсилатиме вам сповіщення, коли ваш улюблений фільм потрапляє на Netflix або Hulu. Це набагато ефективніший спосіб пошуку речей, ніж перегляд кожного додатка окремо.

SnagFilms

SnagFilms

Цей додаток створений виключно для перегляду документальних фільмів, і саме це все-таки головним чином і є його вибір, але також були додані вигадані незалежні фільми. Фільми та додатки безкоштовні, але є рекламні ролики. Деякі з них навіть з Хулу, тому є рекламні ролики. У додатку важко шукати, і клієнти скаржились на раптову втрату звуку. Для цього не потрібна будь-яка передплата або реєстрація, але реєстрація дозволяє користувачеві створювати особисті списки, продовжувати з місця, де вони зупинилися у фільмі, і бачити, що дивляться друзі. SnagFilms може відчувати себе трохи снобістським, але він познайомить вас із фільмами, яких ви, мабуть, не бачили.

Flixster

Flixster

Подібно до того, чи можу я це передати? Ця програма покаже вам варіанти перегляду будь-якого фільму, який ви шукаєте. Деякі ви можете дивитись безпосередньо з Flixster за допомогою UltraViolet, але більшість варіантів - це придбання фільмів. Додаток безкоштовний, але більшість фільмів коштують грошей.

Відора

Відора

Vidora - це програми для перегляду телевізора, щоб завершити всі програми. Він збирає всі шоу та фільми, які транслюються на інших сайтах, таких як Hulu та Netflix, і стає вашим єдиним магазином для будь-чого потокового. Єдина заминка полягає в тому, що шоу насправді грається в програмі Netflix або Hulu, тому може бути трохи неприємним, постійно перемикаючись між речами. Ознайомтесь із нашим повним оглядом Vidora.

Що ви думаєте про наш путівник по перегляду телевізора на iPad? Ми щось пропустили? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found