Як повернути гроші за Fortnite та інше (усі платформи)

Якщо ви шкодуєте про покупку в Fortnite, у цьому посібнику буде розказано про те, як повернути кошти за шкіру та інші різні косметичні засоби.  Однією з найбільших причин є великий вибір шкір та косметики, які ви можете заробити або придбати, щоб ваш персонаж виглядав так, як вам подобається.

Більше посібників Fortnite

 • Fortnite 8 сезон, посібник із викликів 4 тижня: Шукайте карти похованих скарбів
 • Fortnite сезон 8, посібник із викликів 1-го тижня: Відвідайте 7 піратських таборів
 • Fortnite сезон 8, 2 тиждень керівництво викликом: Відвідайте найдальші точки на карті

Скіни - це знак гордості для одних гравців, довготермінова мета для інших та святкування явища, яке Epic Games створили для інших - але це не означає, що ви не можете бути розчаровані. На щастя,Fortnite має систему повернення коштів, де гравці можуть подати форму запиту на повернення коштів. Ви можете подати запит на повернення грошей із будь-якої версії гри, але цей процес має обмеження, які можуть спричинити деякі запитання, на які ми розглянемо цей посібник.

Як повернути гроші за шкіру в Fortnite

як повернути гроші за фортніт
 1. Почніть з головного фойє та натисніть кнопку «Пуск» або виберіть піктограму параметрів у верхньому правому куті екрана.
 2. Далі виберіть піктограму шестірні, на якій вказано налаштування праворуч від параметрів.
 3. Перейдіть до найдальшої вкладки праворуч, де піктограма нагадує людину.
 4. Шукайте в розділі Вміст свого облікового запису область запиту на повернення довічного відшкодування.
 5. У розділі «Зміст» та до абзацу, який стосується обмежень на відшкодування, виберіть опцію подання запиту.
 6. Виберіть це, і це перенесе вас на інший екран, на якому відображатимуться всі наявні у вас предмети, які підлягають поверненню. Якщо ви виявите, що у вас немає товарів для повернення коштів, ви можете спробувати перевірити підтримку виставлення рахунків на веб-сайті Epic Games або подати квиток. Придатні товари, які відображаються тут, були придбані протягом останніх 30 днів, і ви можете отримати відшкодування за них.як повернути гроші за фортніт
 7. Виберіть товар, за який ви хочете отримати відшкодування, і на наступній сторінці виберіть причину, за якою ви хочете отримати відшкодування. Ви можете вибрати один із трьох варіантів, і вони не вплинуть на отримання відшкодування чи ні. Просто переконайтеся, що обрали той, який найбільше відповідає вашій ситуації. Якщо ви випадково придбали це або хотіли отримати щось інше, обов’язково виберіть саме це. Якщо ваша дитина або хтось інший здійснив покупку без вашого нагляду та / або дозволу, обов’язково виберіть несанкціонований варіант придбання. Нарешті, якщо ви просто не задоволені шкірою або не хочете її, виберіть опцію «елемент не так, як очікувалося».
 8. Вибравши причину, ви потрапите на остаточний екран, де підтвердите запит на повернення коштів. Він покаже вам вартість товару у V-Bucks, щоб ви могли знати, що отримаєте назад через повернення коштів.
 9. Подайте запит на повернення. Після того, як запит буде надіслано Epic Games, його слід швидко прийняти, і ви незабаром знайдете V-Bucks у своєму обліковому записі.

Що робити, якщо я не можу повернути кошти Fortnite?

як повернути гроші за фортніт

Важливо відзначити, що існує обмеження щодо того, за які товари ви можете повернути гроші. Ви можете повернути кошти за такі косметичні речі, як шкіра, вбрання, емоції, парашути тощо. Це не лише шкіра, яку ви купуєте в магазині товарів. Але ви не можете повернути гроші за скіни або будь-який інший предмет, який ви заробили завдяки унікальним подіям, викликам або бойовому проходу. Правило полягає в тому, що якщо ви не витратили гроші або V-Bucks безпосередньо на шкіру, ви не можете повернути їх.

Ви не можете повернути кошти за сам бойовий пропуск, тому будьте впевнені, що справді його хочете, перш ніж витрачати на нього гроші. Крім того, ви не можете повернути кошти за покупки через V-Bucks. Це віртуальна валюта, яка використовується для придбання косметичних товарів у Fortnite, і хоча ви можете повернути скіни за V-Bucks, ви не можете повернути V-bucks за реальні гроші.

Тепер іншим застереженням є те, що ви можете повертати гроші за свій рахунок лише до трьох разів. Після повернення коштів за три позиції ви більше не зможете відшкодувати щось інше за цим конкретним рахунком. На сьогоднішній день для цього обмеження не вказано певного періоду, тому очікуйте, що це обмеження буде постійним, якщо Epic Games його не змінить у майбутньому.

Нарешті, будь-який товар, за який ви бажаєте повернути гроші, повинен бути придбаний протягом останніх 30 днів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found