Як змусити Siri автоматично читати вхідні повідомлення вголос

З виходом iOS 13 Siri тепер може автоматично читати вхідні текстові повідомлення та повідомлення iMessages вголос з вашого iPhone, iPad або iPod Touch. Ця функція вимагає, щоб ви носили навушники AirPods (2-го покоління), AirPods Pro, Powerbeats Pro або Beats Solo Pro. Коли надійде нове повідомлення, Siri відтворить звуковий сигнал, а потім прочитає вголос ім'я відправника та нове повідомлення. Якщо надійшло довге повідомлення, Siri просто повідомить ім’я відправника та те, що повідомлення отримано.

Почніть з оновлення вашого пристрою до iOS 13

Забезпечення оновлення iOS Переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено iOS 13.2 або новішої версії

Перш ніж продовжити, вам потрібно переконатися, що ваш iPhone, iPad або iPod Touch оновлено до операційної системи Apple iOS 13. Щоб перевірити, на якій версії iOS працює ваш пристрій, почніть з відкриття Налаштування Далі виберіть Загальні варіант і нарешті виберіть Про. Версія програмного забезпечення на вашому пристрої повинна бути не нижче 13.2. Якщо вам потрібно оновити пристрій, виконайте наведені нижче дії, перш ніж продовжувати.

Зверніть увагу, що для оновлення вашого пристрою до iOS 13 він повинен бути або iPhone 6S, iPad Air 2, або iPod Touch 7-го покоління, або новішої моделі. Для пристроїв iPad iOS 13 може також називатися iPadOS; однак він міститиме той самий номер версії «13».

Щоб оновити підтримуваний пристрій до iOS 13, почніть з відкриття Налаштування Далі виберіть Загальні варіант, потім виберіть Оновлення програмного забезпечення. Якщо для вашого пристрою доступне нове оновлення, він повідомить вас та запропонує завантажити та встановити його. В іншому випадку, якщо ваш пристрій уже оновлений, він зазначить таке та відзначить вашу поточну версію iOS.

Автоматично читати вхідні повідомлення за допомогою Siri

Увімкніть анонсування повідомлень за допомогою Siri Увімкніть функцію Анонсувати повідомлення за допомогою Siri, щоб ваші вхідні повідомлення читалися вголос

Щоб програма Siri автоматично читала ваші вхідні повідомлення, почніть із відкриття Налаштування додаток на вашому iPhone, iPod Touch або iPad. Прокрутіть вниз і виберіть Siri & Search варіант, потім виберіть Оголошуйте Повідомлення. Переконайтеся, що Анонсуйте повідомлення з Siri опція включена; якщо увімкнено, кнопка перемикання буде забарвлена ​​в зелений колір. Відтепер Siri буде автоматично читати вхідні повідомлення на ваші AirPods або підтримувані навушники Beats.

Як тільки Siri оголосить і прочитає вхідне повідомлення, вона буде чекати вашої відповіді. Немає необхідності говорити «Гей Сірі», щоб привернути її увагу. Щойно Siri закінчить говорити, просто скажіть „Відповісти”, а потім - ваше повідомлення. Siri за замовчуванням підтвердить вашу відповідь перед надсиланням.

Налаштування анонсованих повідомлень Siri

Виберіть Оголошення повідомлень Виберіть, від кого Siri буде читати ваші нові повідомлення

Якщо ви виявите, що Siri занадто часто перешкоджає вам з повідомленнями про повідомлення, ви можете вибрати, які повідомлення буде оголошувати Siri. Перебуваючи в Анонсуйте повідомлення з Siri виберіть екран Повідомлення варіант під Оголосіть повідомлення від розділ. Звідси ви можете вибрати, чи буде Siri повідомляти про всі вхідні повідомлення (Всім) або лише повідомлення від вибраних осіб, таких як ваш Вибране, Останні, або у вашій контактній книзі (Контакти).

Ще одним варіантом, який ви можете увімкнути, є те, що Siri автоматично надсилає відповіді, продиктовані вашим голосом, без попереднього підтвердження та читання. Щоб скористатися цією можливістю, увімкніть Відповідь без підтвердження тумблер на Анонсуйте повідомлення з Siri сторінки.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found