Як придбати біткойн за допомогою PayPal

JackGuez / GettyImages

Купити біткойн сьогодні набагато простіше, ніж раніше, але що, якщо ви хочете придбати його за гроші, які ви вже перевели на рахунок PayPal? Виявляється, якщо ви спробуєте це зробити, це трохи складніше - і набагато дорожче.

Однією з головних причин, чому це складно, є можливість повернення платежів. Основні біржі не дозволяють здійснювати транзакції PayPal, оскільки людям було б занадто легко придбати біткойни, а потім скористатися системою підтримки PayPal, щоб повернути кошти за свою покупку та отримати назад свою первісну комісію. Це було б неправильним та шахрайським способом придбання біткойнів - навіть при використанні наведених нижче служб - тому жодним чином не заохочується.

Однак це можливо. Перш ніж ви зможете отримати будь-який біткойн, незалежно від способу оплати, вам потрібно налаштувати гаманець біткойн, а також рахунок PayPal. Як тільки ви це зробите, ви будете готові рухатися вперед і починати купувати біткойни за допомогою PayPal.

Спосіб 1: Пряма торгівля

Оскільки криптовалютні біржі не дозволяють купувати біткойни через PayPal, найкращий спосіб зробити це за допомогою прямої торгівлі. Веб-сайти, що сприяють подібним типам однорангових транзакцій, допомагають зв’язати вас з кимось, хто хоче продати біткойни, які приймають PayPal як спосіб оплати.

Наприклад, є багато продавців Bitcoin Cash (BCH), які можуть прийняти оплату через транзакцію PayPal. Однак покупці та продавці повинні обережно вибирати свої біржі та забезпечувати такі функції, як перевірка особистості, покращена конфіденційність та інформаційна безпека. З 2018 року популярна біржа Coinbase співпрацює з PayPal, щоб дозволити купувати біткойни за допомогою кредитних та дебетових карток та переказувати кошти від продажу біткойнів на гаманці PayPal.

Ще два основних веб-сайти для проведення подібних операцій - LocalBitcoins та Paxful. Обидва пропонують безліч способів оплати за біткойн - від подарункових карток до готівки, але PayPal - популярний вибір. Щоб придбати біткойн через PayPal на будь-якій послузі, виконайте наведені нижче дії:

Крок 1: Перейдіть на домашню сторінку LocalBitcoins або Paxful і зареєструйтесь для створення облікового запису.

Крок 2: Використовуйте інструменти пошуку відповідного веб-сайту, щоб вибрати суму біткойна, яку ви хочете придбати (або долари США, які ви хочете витратити), а PayPal - найкращий варіант оплати.

як купити біткойн за допомогою paypalяк купити біткойн за допомогою paypal

Крок 3: Виберіть пропозицію на основі відносної ціни на біткойн, рейтингу користувачів або відгуків клієнтів. Клацніть на Купуйте праворуч.

Крок 4: Не забудьте прочитати конкретні умови угоди з обраним продавцем - деякі вимагають ідентифікатор, інші контактний номер.

Крок 5: Якщо ви задоволені їх умовами, підтвердьте суму біткойна, яку ви хочете придбати, і натисніть велику Купуйте , щоб продовжити транзакцію.

як купити біткойн за допомогою PayPal Bitcoinpaypal03як купити біткойн за допомогою PayPal біткойнpaypal04

Крок 6: Ви отримаєте прямий контакт з продавцем. Особливості транзакцій залишатиметься вам на обговоренні та підтвердженні з ними. Після того, як процес буде завершено, і ви надішлете платіж за допомогою PayPal, ваш нещодавно придбаний біткойн буде відправлений на вказаний гаманець.

Спосіб 2: "позики" біткойн

Хоча жодна біржа не приймає транзакції PayPal, є один веб-сайт, який пропонує більш автоматизовану систему, ніж чисті сайти прямої торгівлі, описані вище. XCoins працює, як вона називає, систему забезпечених позик під біткойни, завдяки чому дозволяє власникам біткойнів "позичати" свою криптовалюту потенційним покупцям PayPal, які потім можуть робити з нею те, що хочуть. Вони позичають його в обмін на оплату, і одним із таких варіантів оплати є PayPal.

XCoins рекламує себе за те, що пропонує низькі збори за покупки біткойнів, хоча для зручності користування його послугою ви платите плату за кредиторів, яка найнижча - 15%. Ви також платите "плату за надання позики" у розмірі 7,5% від вашої інвестиції, а також плату за обробку PayPal у розмірі декількох відсотків, а також фіксовану ставку в кілька центів на додачу. Як і при купівлі через веб-сайти прямої торгівлі, трансакції PayPal на Xcoins коштують недешево.

Крок 1: Перейдіть на домашню сторінку XCoins і натисніть Отримайте біткойн у верхньому меню.

Крок 2: Зареєструйтеся в обліковому записі та підтвердьте його за посиланням, надісланим вам по електронній пошті.

Крок 3: Налаштуйте двофакторну автентифікацію через мобільний пристрій.

Крок 4: Введіть суму біткойна, яку ви хочете придбати в біткойнах або вибраній валюті. Потім Xcoins шукатиме відповідного кредитора для вашої транзакції.

Крок 5: Коли кредитора знайдуть, вам покажуть деталі трансакції, включаючи обробку та комісію за кредитора. Якщо ви раді продовжити покупку на основі цих цифр, прочитайте пов’язаний кредитний договір і поставте галочку у відповідному полі, щоб показати, що ви це зробили. Потім клацніть Перейти до оплати.

Крок 6: Потім вас перенаправлять на ваш рахунок PayPal, де вам потрібно буде увійти в систему та підтвердити транзакцію, як зазвичай.

Крок 7: Після повернення до Xcoins ваш біткойн буде надісланий прямо на ваш гаманець Xcoins, після чого ви зможете відправити його на більш безпечний гаманець на ваш вибір.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found