Як налаштувати Amazon Fire TV Stick

Якщо ви нещодавно придбали Amazon Fire TV Stick, вітаємо! Це один з наших улюблених потокових пристроїв - і з поважної причини. Завдяки власному пристрою Amazon ви зможете швидко отримати доступ до вмісту на ряді потокових платформ, зокрема Netflix, Hulu, Amazon Prime, YouTube та Apple TV +. Однак те, що він здатний, не означає, що це найпростіший у використанні пристрій.

Якщо процес початку роботи виглядає трохи лякаючим, не хвилюйтеся - ми вас охопили. Ось як легко налаштувати Amazon Fire TV Stick.

Подальше читання

  • Найкращі фільми на Netflix
  • Найкращі фільми на Amazon Prime
  • Кращі фільми про Хулу
  • Найкращі фільми на Disney +

Що потрібно для початку

Для початку роботи з вашим Fire TV Stick вам знадобиться сам пристрій Fire TV, а також активне підключення до Інтернету з Wi-Fi та телевізор з портом HDMI. Крім того, для реєстрації вашого Fire TV вам знадобиться обліковий запис Amazon. Якщо ви придбали флешку Fire TV безпосередньо у Amazon, вона вже має поставлятися з попередньою установкою вашого облікового запису. В іншому випадку вам потрібно буде ввести дані свого облікового запису під час процесу налаштування.

Коли ваш Wi-Fi буде готовий і ваш обліковий запис Amazon буде належним чином налаштований, виконайте наведені нижче дії.

Підключення вашого Amazon Fire TV Stick

Щоб розпочати процес налаштування, вам потрібно буде розпакувати новий Fire TV Stick. У коробці ви повинні знайти Fire TV Stick, порт micro-USB, адаптер живлення, пульт дистанційного керування та пакет батарей AAA. Незважаючи на невеликий зріст, більшість телевізорів не можуть самостійно живити Fire TV Stick, тому потрібен адаптер живлення. Після того, як ваш продукт розпаковано, виконайте наведені нижче дії, щоб розпочати підключення Fire TV Stick до телевізора.

Крок 1: Підключіть кабель micro-USB та адаптер живлення.

Крок 2: Підключіть адаптер живлення до стандартної розетки 120 В.

Крок 3: Підключіть кабель micro-USB до вашої Fire TV Stick.

Крок 4: Знайдіть вільний порт HDMI на задній панелі телевізора. Зверніть увагу на мітку, яка позначає номер порту - цей номер нам знадобиться пізніше при виборі налаштувань введення.

Крок 5: Підключіть Amazon Fire TV Stick до обраного порту HDMI.

Крок 6: Увімкніть телевізор і за допомогою кнопки введення перейдіть на правильний порт HDMI. Саме тут нам стане в нагоді цифра, яку ми раніше зазначали.

Крок 7: Помістіть надані батареї AAA у пульт дистанційного керування.

Крок 8: Ваше обладнання налаштовано. Виконайте наступний розділ, щоб завершити процес налаштування програмного забезпечення.

Налаштування програмного забезпечення

Тепер, коли ваш пристрій Amazon Fire TV Stick підключено до телевізора, ви побачите екран із написом Fire TV Stick із повідомленням, що попереджає вас про натискання кнопки Відтворення / пауза кнопку. Якщо пульт дистанційного керування працює неправильно, переконайтеся, що батареї свіжі. Потім, якщо все інше не вдається, спробуйте з'єднати пульт з вашим телевізором Fire, утримуючи кнопку Додому кнопку протягом 10 секунд.

Крок 1: Коли з'явиться відповідний запит, натисніть на Відтворення / пауза кнопку.

Крок 2: Виберіть бажану мову.

Крок 3: Виберіть домашню мережу Wi-Fi зі списку доступних опцій.

Крок 4: За потреби введіть пароль для домашньої мережі Wi-Fi.

Крок 5: Якщо ще не зареєстровано попередньо, виберіть У мене вже є рахунок на Amazon. Після входу ваш пристрій зареєструється в Amazon.

Крок 6: Виберіть Так або Немає якщо ви хочете, щоб Amazon зберегла ваш пароль Wi-Fi під час придбання інших продуктів Amazon.

Крок 7: Якщо ви хочете налаштувати батьківський контроль, натисніть Увімкніть батьківський контроль; в іншому випадку клацніть Відсутність батьківського контролю. Якщо ви вирішите пропустити батьківський контроль, ви можете ввімкнути їх пізніше.

Крок 8: Ваш Fire Stick запропонує вибрати послугу потокового передавання. Якщо ви хочете підключити потокові послуги зараз, виберіть Розпочати. В іншому випадку виберіть Ні, дякую.

Крок 9: Якщо на пульті дистанційного керування Fire TV Stick є кнопки гучності, розпочнеться процес налаштування вказаних кнопок гучності. В іншому випадку ви закінчили процес налаштування програмного забезпечення.

Крок 10: Налаштування гучності дозволить вам керувати гучністю телевізора або звукової панелі за допомогою регуляторів гучності на пульті дистанційного керування Fire TV. Клацніть Далі продовжувати.

Крок 11: Перемкнути Збільшення гучності і Зменшення гучності кнопки на пульті дистанційного керування.

Крок 12: Ваш телевізор Fire запитає вас, чи чули ви про зміну гучності. Виберіть Так або Немає.

Крок 13: Як тільки ваш Fire TV знайде правильні налаштування гучності, і ви виберете Так, процес налаштування буде завершений. Клацніть гаразд підтвердити.

Завантаження потокових служб

Тепер, коли ваш Fire TV Stick підключений до телевізора, і ви ввійшли, ви можете розпочати завантаження своїх улюблених потокових програм та ігор. Якщо ви вибрали Розпочати під час початкового налаштування Amazon повинен був запропонувати вам вибрати, які програми ви хочете встановити на свій пристрій. Якщо ж ні, виконайте наведені нижче дії.

Крок 1: Тримайте Додому , щоб повернутися на головний екран.

Крок 2: Виберіть Програми варіант.

Крок 3: Введіть назву служби, яку ви хочете знайти, у рядок пошуку.

Крок 4: Після знаходження натисніть Встановити , щоб розпочати процес встановлення.

Крок 5: Поверніться на головний екран, утримуючи клавішу Додому кнопку.

Крок 6: Виберіть завантажену програму на екрані, щоб запустити її.

Крок 7: Якщо потрібно, введіть свої облікові дані, щоб увійти до служби.

Крок 8: Почніть переглядати улюблений вміст.

Налаштування батьківського контролю

потокове

Якщо ви пропустили частину батьківського контролю в процесі початкового налаштування, будьте впевнені, що ви все одно можете їх увімкнути, виконавши наведені нижче дії. Це встановить обмеження для молодших глядачів.

Крок 1: Натисніть Додому , щоб повернутися на головний екран.

Крок 2: Перейдіть до Налаштування меню.

Крок 3: Виберіть Преференції варіант.

Крок 4: Виберіть Батьківський контроль.

Крок 5: Введіть PIN-код, щоб увімкнути цю функцію. Майте на увазі, що вам потрібно буде пам’ятати цей PIN-код, щоб пізніше отримати доступ та відредагувати елементи управління.

Крок 6: Виберіть максимальний віковий рейтинг, який ви хочете дозволити для відтворення відео.

Усунення несправностей процесу налаштування

Якщо у вас виникають проблеми з налаштуванням Amazon Fire TV Stick, перегляньте деякі загальні проблеми нижче, а також запропоновані нами способи вирішення. Якщо все інше не вдається, ви завжди можете звернутися за технічною підтримкою Amazon за допомогою.

Проблема: Ваш пристрій Fire TV Stick не увімкнеться або зображення на екрані порожнє.

Рішення: Переконайтеся, що ви використовуєте кабель micro-USB та адаптер живлення, а потім ще раз перевірте, чи правильно вони підключені. Також переконайтеся, що телевізор має правильний вхід HDMI. Номер вводу повинен бути видно або під порту, який ви використовуєте, або безпосередньо біля нього.

Проблема. Ваш пристрій Fire TV Stick не вміщується в порт HDMI на телевізорі.

Рішення: Через товщину Fire TV Stick деякі телевізори можуть зіткнутися з проблемами з космосом. Якщо ваш телевізор ускладнює або неможливо підключити пристрій Fire TV Stick, використовуйте наданий кабельний подовжувач.

Проблема: Ви не можете підключитися до домашньої мережі Wi-Fi.

Рішення: Обов’язково перевірте, чи правильно ви вибрали мережу, а потім переконайтесь, що вводите правильний пароль; він буде чутливим до регістру.

Проблема: Ваш пульт дистанційного керування Fire TV Stick не реєструється на вашому телевізорі.

Рішення: По-перше, переконайтесь, що батарейки AAA на пульті дистанційного керування телевізором свіжі та справні. Потім спробуйте відремонтувати пульт дистанційного керування за допомогою телевізора, утримуючи кнопку Додому кнопку протягом 10 секунд.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found