Прискоріть старіння iPhone за допомогою цих 11 порад та підказок

iPhone 5S руки на домашній кутОднією з найбільших визначних пам'яток iPhone від Apple є зручний користувальницький досвід. IPhone часто перевершує конкуренцію, але кожен пристрій починає гальмувати з віком. Оновлення iOS також можуть бути двосічним мечем, іноді роблячи старіші моделі iPhone ще повільнішими. Може бути неприємно виявити, що ваш колись молодий, блискавичний iPhone сповільнюється до повзання, але вам не потрібно приймати спад. Не дозволяйте своєму iPhone м’яко переходити в цю добру ніч. Натомість спробуйте наведені нижче поради, щоб надати йому нового життя.

Вимкніть і ввімкніть знову

Це випробуваний відкритий гамбіт ІТ-підтримки з певної причини. Вимкнення та ввімкнення пристроїв часто може вирішити проблеми та підвищити продуктивність. Це також швидко і легко, то що ви маєте втратити? Натисніть і утримуйте Сон / неспання кнопку та посуньте отриманий перемикач, щоб вимкнути пристрій. Після закінчення натисніть і утримуйте Сон / неспання ще раз, поки не з'явиться логотип Apple.

Вимкніть прозорість і зменште рух

Продуктивність налаштувань iPhoneНалаштування доступності iPhoneРозмір дисплея та тексту iPhone

Візуальні ефекти можуть виглядати приємно, але накладні витрати на обробку. Ви можете трохи пришвидшити процес, вимкнувши їх або зменшивши. Йти до Налаштування> Доступність> Відображення та розмір тексту і перемикати Зменшити прозорість до Увімкнено. Вам також слід подумати про те, щоб поїхати Налаштування> Доступність> Рух і перемикання зменшити рух.

Видаліть невикористані програми

Перегляньте всі програми та ігри на вашому iPhone і видаліть все, чим ви не користуєтеся регулярно. Будьте нещадними. Вони займають простір і потенційно їдять ресурси, запускаючи та оновлюючи у фоновому режимі. Ви можете видалити програми на iPhone, натиснувши та утримуючи програму, яку хочете видалити.

Оновіть iOS

Apple представляє новіші версії iOS не лише для того, щоб впроваджувати нові функції, а й для покращення загальної продуктивності вашого iPhone. Таким чином, перевірте, чи доступне оновлення iOS, і відповідно оновіть, якщо таке є.

Ви можете зробити це, перейшовши доНалаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення.Ваш iPhone перевірить наявність оновлень і запропонує Завантажте та встановіть якщо такий є.

Вимкніть функції Siri

Робимо iPhone швидшим за допомогою налаштуваньНалаштування iPhone SiriВимкнення

Siri може бути дуже зручним, але є кілька функцій, які ви можете розглянути, щоб вимкнути для підвищення продуктивності. Siri може автоматично пропонувати щось під час пошуку в iOS 9 і новіших версій, але ця функція може сповільнити ваш iPhone. Щоб вимкнути його, перейдіть до Налаштування> Siri & Search.

Ще одна особливість, яка може спричинити хіт продуктивності, - "Гей Сірі". Якщо у вас iPhone 6S або пізнішої моделі, ви можете будь-коли сказати „Hey Siri“, щоб оживити Siri, і це працює на деяких старих iPhone, коли вони під’єднані до мережі та заряджаються. Якщо ви хочете вимкнути його, ви знайдете його під Налаштування> Siri & Search. Просто перемикайтеСлухайте “Hey Siri”довимкнено.

Вимкніть автоматичне завантаження та фонові процеси

Якщо ви заглянете Налаштування> iTunes і магазини програм, ви знайдете розділ із написом Автоматичне завантаження. Якщо ваш iPhone - єдиний пристрій, пов’язаний з вашим ідентифікатором Apple, можливо, ви хочете, щоб це було ввімкнено, але якщо ні, то ви можете автоматично завантажувати нові програми та покупки вмісту, зроблені на іншому пристрої, які ви насправді не хочете на вашому iPhone.

Крім того, ви можете зупинити інші автоматичні фонові процеси (наприклад, автоматичне отримання електронних листів), перевівши ваш iPhone у режим низьких даних. Йти до Налаштування> Мобільні дані> Параметри мобільних даних а потім переключитиРежим низьких данихдоУвімкнено.

Використовуйте програми за замовчуванням

Це може спричинити справжнє роздратування для деяких людей, але мало сумнівів, що програми Apple найкраще працюють з iPhone. Вони встановлюються за замовчуванням для більшості основних функцій, таких як електронна пошта, навігація та перегляд веб-сторінок. Вони не завжди можуть бути найкращими з точки зору функціональності, але якщо ви хочете отримати максимально плавну та швидку продуктивність, дотримуйтесь їх.

Вимкніть фонове оновлення програми

Зробити iPhone швидшим за допомогою налаштуваньЗагальні налаштування iPhoneiPhone Фонове оновлення програми

Деякі програми постійно тикають у фоновому режимі, синхронізуючи дані та оновлюючи вміст, не усвідомлюючи цього. Вони можуть уповільнити все і різко скоротити час автономної роботи. Всупереч поширеній думці, подвійне постукування Додому і проведіть все, щоб закрити це, не відповідь.

Що вам слід зробити, так це перейти до Налаштування> Загальне> Фонове оновлення програми і повністю його вимкнути або, принаймні, вимкнути для вибраних програм. Єдина відмінність полягає в тому, що програма синхронізується, коли ви її запускаєте, а не постійно синхронізуєте у фоновому режимі.

Очистити старі файли

Будь то відеофайл, фотографія, для якої створено резервну копію, старе текстове повідомлення чи кешовані дані, старі файли, які вам більше не потрібні, безглуздо витрачають ресурси. Йти до Налаштування> Загальне> Зберігання iPhone і ви бачите, що займає найбільше місця. Видаліть все, що вам не потрібно. У деяких програмах, можливо, варто їх видалити, а потім перевстановити, щоб позбутися кешованих даних.

Очистити історію перегляду

Налаштування iPhoneНалаштування iPhone SafariОчистити історію та дані веб-сайту

Одним із напрямків, де порівняно легко позбутися зайвих файлів, є Safari. Йти до Налаштування> Safari> Очистити історію та дані веб-сайту. Це може уповільнити перегляд у короткостроковій перспективі, враховуючи, що вашому iPhone потрібно буде кешувати веб-сайти, які ви відвідуєте знову, але, ймовірно, час від часу очищення сміття буде чистим прирістом продуктивності.

Скиньте налаштування iPhone

Можна спробувати Налаштування> Загальне> Скинути> Скинути всі налаштування. Ми рекомендуємо це під час усунення несправностей, і це призведе до очищення деяких старих даних за рахунок необхідності повторного введення певних паролів та інших налаштувань.

Більш радикальний підхід полягає в тому, щоб піти на повне скидання до заводських налаштувань через Налаштування> Загальне> Скинути> Стерти весь вміст і налаштування. Дізнайтеся, як відновити заводські налаштування iPhone, щоб отримати докладні відомості. Це, швидше за все, призведе до підвищення продуктивності - просто переконайтеся, що спочатку ви створили резервну копію важливих файлів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found