Платформа ефектів камери Facebook додає потужності для створення доповненої реальності у ваших руках

рамки для face ar студійні ефекти камери - Facebook Якщо є один винос із цьогорічної конференції розробників F8, то це те, що Facebook збирається взяти участь у доповненій реальності. Титан соціальних мереж позиціонує свою нову платформу Camera Effects як першу в своєму роді - простір та набір інструментів, що дозволяє художникам, розробникам або простим користувачам Facebook створювати кадри та фільтри, які вони можуть накладати поверх своїх фотографій, відео та Публікації у Facebook наживо.

Платформу Camera Effects можна розділити на дві половини - Frame Studio та AR Studio. Frame Studio - це веб-редактор, який дозволяє кожному, хто має сторінку у Facebook, створити ефект, яким він може прикрашати свої фотографії та фотографії профілю або ділитися друзями. Ім'я творця відображатиметься поруч із кадром на кожному кроці, і Facebook опублікував вказівки щодо того, як слід робити кадри та якими критеріями їм потрібно ділитися.

Не дивно, що AR Studio трохи складніший і в даний час обмежений закритою бета-версією для користувачів Mac. Цей інструмент дозволяє розробникам поєднувати алгоритми зору та датчикові дані Facebook Camera з власним вмістом, щоб додати інтерактивні ефекти та анімацію до публікацій. Для того, щоб закрутити м'яч, Facebook вже випустив два ефекти від AR Studio на Facebook Live: Цей чи Той, та Giphy Live.

Це або Те - це гра, в якій два варіанти титульного питання постають як ефект над живою стрічкою. Телерадіокомпанія може вибрати власну відповідь, а аудиторія може передзвонити хештегом, щоб вибрати варіант, на який, на їх думку, мовиться телерадіомовник.

Giphy Live також заохочує взаємодію між ведучими та глядачами, хоча і набагато дивнішим чином. Аудиторія може коментувати хештеги, найпопулярніші з яких відображатимуться в тікері у верхній частині кадру. По мірі надходження результатів мовник може вибрати один із них, і відповідний GIF відображатиметься у віконному форматі у стилі новин поруч із їх головою.

TripIt TripIt

Це лише два з багатьох інтерактивних вражень, які з’являться на платформі Camera Effects протягом найближчих місяців, і Facebook заявляє, що вже забезпечив низку гучних партнерських відносин протягом бета-періоду, включаючи нещодавно випущену гру Electronic Arts Mass Effect: Андромеда, футбольні команди "Манчестер Юнайтед" і "Реал", і навіть додаток для планування подорожей TripIt.

Майбутній ефект камери TripIt створює унікальний кадр на основі вашого маршруту та робить його доступним за допомогою спеціальної кнопки у верхньому правому куті програми. З його допомогою ви зможете швидко запускати селфі на тему подорожей і ділитися своїми подвигами з друзями.

Ви можете спробувати Frame Studio для себе прямо тут, або подати заявку на закриту бета-версію AR Studio, перейшовши за цим посиланням.

Останні повідомлення