Посібник з камери LG G6: Як зробити фотографії вбивць

LG G6 продовжує традицію компанії - телефони з чудовими камерами, із подвійною лінзою, ширококутною задньою камерою, а також ширококутною селфі-камерою спереду. Інша партія G6, її 5,7-дюймовий екран із співвідношенням сторін 18: 9, також покращує досвід роботи камери за допомогою спеціального додатка та деяких додаткових функцій.

Незважаючи на те, що просто не взяти LG G6 і не знімати чудові фотографії, варто витратити час, щоб зрозуміти його тонкощі, тому ми підготували керівництво, яке допоможе вам по-справжньому максимально використати цей чудовий телефон із камерою.

Ширококутна задня камера

Основна програма для камери - це та, якою ви будете користуватися більшу частину часу, але інтерфейс досить зайнятий, тож корисно вивчити різні елементи керування. Тримаючи телефон у альбомній орієнтації, у верхній частині дисплея знаходяться дві кнопки, кожна з яких показує маленькі значки дерев. Ліва кнопка з однією піктограмою дерева призначена для стандартного кутового об'єктива, але торкніться кнопки поруч із трьома піктограмами дерева, і вона активує ширококутну лінзу. Крім того, ви можете використовувати масштабування за допомогою стискання та перемикання між двома лінзами. З'єднайте пальці, щоб перейти від стандартного до ширококутного огляду.

Попередній перегляд рулону камери

Праворуч на дисплеї розташовані кнопки спуску затвора камери та режиму відео, а також попередній перегляд останньої зробленої фотографії. У крайній лівій частині екрана, завдяки дисплею зі співвідношенням сторін 18: 9, є вертикальний попередній перегляд останніх чотирьох зроблених фотографій, який також можна прокрутити пальцем. Це зручна альтернатива вискакуванню з програми камери в програму Галерея. Якщо ви відчуваєте, що це робить екран занадто зайнятим, ви можете вимкнути попередній перегляд. Це можна знайти, натиснувши на Налаштування cog і перемикач перемикача для Рулон камери.

Налаштування та ручний режим

Поки ти менше Налаштування, тут режим HDR можна активувати примусово, вибравши роздільну здатність для фотографій та відео, а також такі зручні функції, як сітка для видошукача, - активуйте це, щоб полегшити складання знімків, - і позначення геолокації для ваших фотографій. В інтересах конфіденційності ми пропонуємо вимкнути останнє.

Камера G6 за промовчанням працює в автоматичному режимі, але якщо ви хочете поекспериментувати з ручним режимом - де ви можете налаштувати багато аспектів камери - торкніться кнопки Авто в лівій частині екрана та виберіть Вручну. Є два ручні режими, один для фотокамери, а інший для відео. У цьому меню також є режим для зйомки квадратних зображень із пропорцією 1: 1 для зручного обміну в таких програмах, як Instagram.

Панорама, їжа, спливаюче вікно та інші режими

як користуватися камерою lg g6 - -як користуватися камерою lg g6 - -

Інші режими камери можна знайти, натиснувши на Режим в лівій частині екрана. Основний режим панорами супроводжується режимом панорами на 360 градусів та покращеним режимом зображення для фотографування їжі. Що ще незвичніше, є Popout від LG, який створює психоделічні зображення з різними ефектами, розділяючи зображення на окремі області. Спробуйте, це дуже незвичний вигляд.

Також ліворуч на екрані розташована кнопка фільтра, яка виглядає як три накладені кола. Торкніться цього та виберіть один із дев'яти різних ефектів, які легко відображатимуться у видошукачі. Піктограма фільтра зліва відображається кольорово, коли фільтр активний, тож ви не забудете про це.

Селфі

Переверніть камеру, натискаючи кнопку ліворуч на видошукачі камери, або просто проведіть пальцем вгору або вниз по екрану, щоб отримати той самий результат. Фронтальна камера на G6 також має ширококутний режим, і вона активується так само, як і задня камера, за винятком того, що на піктограмах мало зображень людей замість дерев. Будьте обережні, коли в ширококутному режимі пальцем або долонею легко вторгнутися в постріл, якщо ви тримаєте телефон незручно.

Доступні три нові режими зйомки селфі, які регулюються за допомогою кнопок, що рухаються праворуч від видошукача. Вони позначені Фільтр, освітлення, і Колір шкіри. Фільтри регулюють зовнішній вигляд всієї сцени і відображаються в прямому ефірі на екрані, як і на задній камері. Освітлення і Колір шкіри впливає лише на ваше обличчя, діючи як режим краси. Побалакайтеся з обома за допомогою екранних регуляторів повзунка, щоб отримати вигляд, який вам найбільше підходить.

Редагування

Під час перегляду фотографій у галереї LG G6 є Редагувати внизу екрана, яка незвично відкриває власний пакет редагування зображень LG, а Google Photos. Якщо він не справляється з цією роботою, подумайте про встановлення такої програми, як Snapseed, яка з’явиться у параметрах, коли ви натиснете кнопку Редагувати.

Квадратна камера

як користуватися скріншотом камери lg g6 2017 03 27 15 58 05як користуватися камерою lg g6 - -

Квадратна камера розумно використовує екран співвідношення сторін G6 із співвідношенням сторін 18: 9 (або 2: 1), розділяючи вигляд камери на два ідеальних квадрати і використовуючи кожен по-різному. Якщо ви шукаєте додаток Square Camera і не можете його знайти, не панікуйте, це насправді віджет і, можливо, був схований у вашому телефоні. Щоб це працювало, утримуйте порожню область головного екрана, доки не отримаєте вертолітний перегляд усіх своїх програм та екранів, а потім виберіть віджети з меню, що знаходиться внизу екрана. Прокрутіть доступні віджети, поки не знайдете Square Camera, а потім торкніться його, щоб додати на головний екран.

Тримаючи телефон у портретному режимі, застосовується той самий спосіб перемикання між передньою та задньою камерами: Проведення пальцем або натискання кнопки. Крім того, ширококутний режим активується таким же чином, разом з більшістю елементів керування для фотографування. Торкніться кнопки «Квадрат» у верхньому правому куті, щоб вибрати ручний режим для відеозаписів чи фотографій, а також кнопку фільтра для ефектів фільтра в реальному часі. Щоб знайти спеціальні режими Square Camera, торкніться значка Режим вгорі екрана. Їх чотири, і якщо ви не впевнені, яку вибрати, торкніться піктограми Знак запитання для швидкого вступу.

Ось як отримати від них найкраще.

Snap Shot

Це квадратна камера в основному. Видошукач знаходиться у верхньому квадраті, а коли ви робите фото, на нижньому квадраті з'являється попередній перегляд. Існує кнопка швидкого видалення, або якщо ви перетягнете соціальну кнопку - зазвичай вона за замовчуванням є значком Facebook - через екран, ви можете поділитися нею у своєму виборі соціальної мережі, не вискакуючи з програми.

Матч постріл

Match Shot робить два постріли один за одним у швидкій послідовності і подає їх поруч. Ці кадри можуть бути зроблені як з однієї камери, так і спереду, а інша ззаду, або бути відео, а не кадрами. Керування ним здійснюється за допомогою піктограми, яка показує два поля один над одним із цифрами 1 або 2 всередині.

Коли піктограма показує 1 і 2, ви можете зробити два знімки в різний час. Коли відображаються 1 і 1, робляться дві фотографії одночасно. Крім того, шукайте піктограму Галерея під час зйомки в режимі 1/2 та виберіть зображення з галереї телефону, яке потрібно вставити на один із квадратів.

Керівний постріл

Швидкий і простий спосіб зробити фотографію з такою ж композицією, що й інша. Спочатку це трохи заплутано у використанні, але це легко, як тільки ви це зрозумієте. Як і в інших режимах камери G6, видошукач з’являється у верхній частині квадрата, і застосовуються всі звичні режими та функції, включаючи перемикання об’єктивів та передню та задню камери.

Нижній квадрат показує попередній перегляд інших зроблених вами знімків або деяких стандартних, включених LG. Вони заплутують ситуацію, і якщо ви хочете видалити їх з екрана попереднього перегляду, натисніть і виберіть Видалити. Шукайте великий квадрат із позначкою “+” і торкайтеся його, а потім виберіть Сфотографувати, і клацніть геть. Результат з’явиться як новий посібник для подальшого використання. Торкніться його, щоб вибрати його, за допомогою повзунка прозорості налаштуйте, скільки зображень привидів відображається у видошукачі. Використовуючи це, ви можете складати один і той же кадр знову і знову, у багатьох різних ситуаціях.

У наших тестах, чим простіша композиція, тим легше вирівняти два зображення. Спробуйте щось занадто зайняте, і стає дуже важко поєднати ці два разом.

Сітка постріл

Останній режим квадратної камери може бути найцікавішим. Нижній квадрат розділений на чотири, кожен готовий до заповнення нерухомим зображенням або 3-секундним відео. Натисніть на квадрат номер один і зробіть фото. Він повинен з’явитися в квадраті та автоматично перейти до квадрата номер два. Щоб зробити тут відео, і зверніть увагу на 3-секундний відлік у верхньому правому куті видошукача, щоб допомогти скласти кліп. Додайте фотографію чи відео до квадратів три та чотири, щоб завершити свій колаж. Якщо ви хочете зробити ще одне зображення, просто натисніть його ще раз.

Наша порада полягає в тому, щоб продумати порядок перед тим, як почати робити знімки, тому що ви не зможете переставити їх пізніше. Забавно робити маленькі історії за допомогою Grid Shot, і ними легко ділитися у Facebook та Twitter, коли відеокліпи автоматично відтворюються у дописі.

Галерея

Коли ви робите знімки в квадратній камері, їх усі можна побачити у стандартній програмі LG Gallery. Відкрийте його та торкніться піктограми, яка виглядає як три складені рядки у верхньому лівому куті екрана. Перегляньте список і знайдіть Режим камери, а потім торкніться його. Кожен режим Square Camera отримує власний альбом.

Ось і все, ми сподіваємось, вам сподобається LG G6 та його чудова ширококутна камера - як спереду, так і ззаду.

Останні повідомлення