Rage 2: Як розблокувати всю зброю і де їх знайти

Поки Лють 2 має менше зброї, ніж сьогодні більшість ігор з відкритим світом, всі гармати досить солодкі. Крім того, ви можете переносити їх усіх відразу, тобто ви можете перейти від ракетниці до штурмової гвинтівки до рушниці до пістолета, який запалює людей у ​​вогні за лічені секунди. Звичайно, вам доведеться придбати зброю, перш ніж у вас буде в розпорядженні меню цікавих варіантів.

Більшість Лють 2 зброя вимагає трохи розвідки для придбання і замикається за таємничими ковчегами, як правило, захищеними ворогами різної складності. Наші Лють 2 посібник зі зброї показує, як розблокувати всю зброю на пустирі на PS4, Xbox One та ПК. У цьому списку ви не знайдете снайперської гвинтівки, але директор програми Software Studio Тім Віллітс запропонував поважну причину її відсутності.

На додаток до чудового набору зброї, Rage 2 має купу цікавих здібностей, які ви можете знайти та розблокувати, не кажучи вже про деякі справді акуратні машини. Перегляньте наш посібник із розблокування літаючих автомобілів.

Пістолет з боковим намотком

  • Розташування: Стартова зброя

Пістолет Sidewinder є початковою зброєю в Rage 2. Отже, тут вам потрібно лише завантажити гру, щоб отримати її в руки. Пістолети у стрільців від першої особи, як правило, досить слабкі, але пістолет Sidewinder є напрочуд ефективною зброєю, навіть коли йде проти деяких жорсткіших ворогів на пустирі. Це точно може стати в нагоді, коли ви вичерпали всі свої основні боєприпаси.

Штурмова гвинтівка Рейнджер

  • Розташування: Взято у мертвого Рейнджера

Це історія про Рейнджера, чия голова відразу була зажата гігантським мутантом. Саме так ви фактично отримуєте штурмову гвинтівку Ranger. У початковій місії ви спостерігаєте, як один з останніх живих Рейнджерів (ненадовго) торгує вбивцями з гігантом. Потім ваш персонаж одягає спорядження Рейнджера, стає справжнім останнім Рейнджером і успадковує його автомат.

Штурмова гвинтівка Ranger - найуніверсальніша зброя в грі. Насправді ви могли пройти практично всю гру, ніколи не перемикаючи гармати. Це, однак, зіпсує задоволення від більш шаленої зброї.

Бойова рушниця

  • Розташування: Gun Barrel Ark (місія Маршалла «Затемнення»)

Бойова рушниця - це єдина зброя в грі, знайдена в Ковчезі, яку ви повинні отримати. Під час вашої першої місії (затемнення) для Маршалла в каналізації, ви натрапите на Ковчег із стволом гармати. Усередині ви отримаєте Бойову рушницю, яка неймовірно корисна проти швидко рухаються мутантів, які ухиляються і котяться назустріч ти.

У поєднанні з штурмовою гвинтівкою Ranger це чудовий удар 1-2. Бойова рушниця - найкраща зброя для бою на близькій відстані. Альтернативний режим стрільби бойової рушниці - при націлюванні вниз на приціл - відточує поширення і завдає максимальної шкоди зосередженій зоні.

Gun Barrel Ark знайомить вас з механікою розблокування для кожної наступної зброї Ark. Ви не можете відкривати Arks, не очистивши спочатку зону ворогів. Після очищення ШІ вашого костюма дасть вам знати, що у вас все добре. Біля підніжжя Ковчега ви використовуєте свою здатність Фокусу, щоб відкрити двері. Опинившись всередині, ви знайдете головний приз та деякі інші смаколики.

Розумна пускова установка

  • Розташування: Ковчег Strongbox (Рвані рівнини)

Знайдений у Ковчезі Стронгбокса на Рваних рівнинах, Розумний пусковий пристрій чудово підходить для знищення босів, міні-босів та скупчень ворогів. Ковчег Стронгбокса охороняється ворогами чотирьох рівнів (за десятибальною шкалою), тому отримати доступ до цього Ковчега досить просто. Просто очистіть область, і Smart Rocket Launcher - ваш.

Розумна пускова установка має два режими стрільби. Стандартна одиночна ракета "великий бум" та варіант самонаведення, який може зафіксувати кількох ворогів. На початку проводиться лише 15 раундів, тому ідеально заощадити його у важких ситуаціях.

Запуск Grav-Dart

  • Розташування: Ковчег Голд-Фоллз (Дика природа)

Розташований у південно-західній частині Дикої природи, Ковчег Ідл-Фоллз охороняється ворогами семи рівня. Перш ніж дістатися до нової зброї, вам потрібно буде важко підняти. Опинившись, вас зустріне одна з найінтригуючіших зброї в Rage 2: Grav-Dart Launcher.

Grav-Dart Launcher - це в основному автоматична гвинтівка, яка стріляє голками. Як тільки голки закопуються у ворогів, ви можете кинути їх у стіни, вибухаючи бочки або навіть своїх приятелів, щоб отримати два вбивства за ціну одного. Запуск Grav-Dart, хоч і крутий, але, мабуть, найменш практична зброя в грі. Тут просто недостатньо ударів, хоча ти можеш розкидати бандитів, як ганчіркові ляльки.

Револьвер Firestorm

  • Розташування: Вогкий катакомбний ковчег (водно-болотні угіддя на Секрето)

Револьвер Firestorm, знайдений у Дамковому катакомбному ковчезі на південний захід від лабораторії Квасіра на заболочених територіях Секрето, є надзвичайно магічним. Щоб дістатися до неї, потрібно вивести велику партію ворогів семи рівня. Однак варто попрацювати. Револьвер Firestorm стріляє, що спочатку виглядає як звичайні кулі. Але після того, як вони влучать у ціль, ви можете натиснути L2 / LT, щоб клацнути пальцями і перетворити кулю у полум’я. Правильно, ти схожий на героя бойовика, який якось точно знає, коли будівля підірветься. Тільки тут ви можете робити це неодноразово.

Револьвер Firestorm може бути досить ефективним, коли вороги збираються вгору, даючи полум’ю простір для поширення. Це навіть краще в режимі поперемінного вогню, оскільки він стріляє мінами, які вибухають при ударі. Коефіцієнт прохолоди пістолета чесно перевищує його продуктивність, яка опускається нижче навіть пістолета Sidewinder.

Гіпер-гармата

  • Розташування: Грінхейвенський ковчег (The Wilds)

Вам доведеться подорожувати практично до північного краю карти, щоб дістатися до Грінхейвенського ковчега в дикій природі. Будинок Гіпер-Гармати, Greenhaven Ark - це найскладніший Ковчег, до якого можна отримати доступ у грі. Оцінений ворогами десятого рівня, на вас чекає сильний бос (два етапи, не менше). Прислужники Меха теж не є сутулими, як і ворожа фракція, яка спарингує з ними, коли ви приїдете. Бос не потрапляє в зону, поки ти не ввійдеш, тому ти можеш стати на виступ перед тим, як зайти і заздалегідь забрати всіх прислужників. Це значно полегшує справи. Після падіння боса ви можете увійти в Грінхейвенський ковчег і забити Гіпер-гармату.

Hyper-Cannon - це, по суті, залізничний пістолет. Він може розірвати численних ворогів за один раунд. Режим альтернативного вогню, який заряджається при націлюванні на приціл, наносить ще потужніший удар.

Заряджена імпульсна гармата

Попередня Наступна 1 з 3 Лють 2 Покритий ковчегом сховища Лють 2 Покрита підстанцією Альфа Лють 2 Закрита підстанцією Браво
  • Розташування: Покритий ковчегом сховища (море дюн)

Ковчег у затуленому сховищі - це єдиний ковчег у грі, який вимагає від вас не лише утилізації ворогів, щоб відкрити його. Щоб навіть отримати доступ до фортеці, що оточує Ковчег на східному краю Дюнського моря, спочатку потрібно знищити реактори на Покритій підстанції Альфа та Покритій підстанції Браво. Просто відвідавши Ковчег, ці місця повинні з’явитися на вашій карті. Обидва знаходяться поблизу вашого місцезнаходження.

Знищення реакторних установок у кожному місці - це також багатоетапний процес. По-перше, вам доведеться битися через ворогів, потім потрібно потягнути за важіль. Як тільки реактор підніметься з-під підлоги, вам доведеться використовувати Фокус на кожній з трьох синіх обертових панелей, щоб оголити слабкі місця. Кожне розташування реактора відбувається за однаковим процесом.

Зі зруйнованими реакторами відчиняться двері ліворуч від фортеці Огортане склепіння. Потрапивши всередину, вам доведеться пробиратися крізь кімнати, заповнені ворогами, щоб дістатися до Сейфу. Підстанції мають чотири рівні ворогів, а зона Ковчег - шостий рівень. Це більш трудомістке, ніж складне завдання.

Заряджена імпульсна гармата швидко стріляє енергетичними болтами. Це, мабуть, найкраща розблоковувана зброя в грі і за практичністю поступається лише штурмовій гвинтівці Ranger.

BFG 9000

  • Розташування: Зона падіння метеоритів (лише для версій Limited та Collector's Edition)

Знаменитий мамонт рушниці з Приреченість також доступний у Rage 2, але тут є приховання. Вам потрібно придбати Deluxe або Collector’s Edition, щоб отримати його (принаймні зараз). Якщо ви є власником будь-якої з цих версій, вам доведеться зайти в головне меню гри та вибрати «Магазин», щоб зв’язати або створити свій обліковий запис Bethesda. Тільки тоді матиме шанс отримати BFG в Rage 2. Якщо у вас є одне з цих видань, ви можете знайти смішно великий пістолет на місці катастрофи метеорита на північ від Вайнленду. Він розташований прямо біля тристороннього перехрестя у місці, позначеному на карті вище.

Останні повідомлення