Як знайти ноги при переправі тварин: нові горизонти

Перетин тварин: Нові горизонти це скарбниця персонажів, з якими захоплюється спілкування. Кожна тварина в серії має різну роль, яка забезпечує гравців добре округленим островом, повним різноманітних особистостей, інтересів та видів діяльності. Навіть подорожні тварини-продавці вносять на острів гравця якусь нову та іншу пряність. Один із персонажів, що повертаються, з якими завжди весело поговорити, це Кікс, скунс, який приїхав на острів гравця продати частину своїх товарів.

Kicks - спеціальний відвідувач Animal Crossing, який приїжджає продавати товари, якщо у гравців є дзвони. Кіки приїжджатимуть на острів гравця раз на тиждень і продаватимуть різноманітні предмети одягу, які Сестри Здатні (чи хтось інший на острові) не продають. Це дає гравцям можливість отримати в руки предмети та стилі одягу, які раніше були недоступні. Знайти Kicks досить просто, хоча гравцям доведеться оновити деякі свої острівні зручності, щоб Kicks з'явився.

Подальше читання

  • Як максимально використати функцію нестандартного дизайну Animal Crossing
  • Як пройти випробування одягу Label у Animal Crossing: New Horizons
  • Як посадити грошові дерева у тваринному переході: Нові обрії

Як змусити Кікса відвідати острів?

Ноги з’являться досить рано в грі. Щоб Kicks прибули на острови гравців, гравці повинні мати магазин Able Sisters на своєму острові. Це означає, що гравцям доведеться витратити багато дзвонів на стенді Мейбл перед будівлею Resident Services, перш ніж Кікс навіть задумається прибути на острів. Провівши чималу кількість дзвонів на стенді Мейбл (десь близько 5000 дзвонів), це змусить Мейбл попросити гравців створити місце для її нового магазину. Після забезпечення місця для магазину та 48 годин будівництва, Мейбл буде готова запустити Магазин сестер Авель зі своєю старшою сестрою Сабель.

Щойно магазин Able Sisters буде створений, Kicks повинен починати відвідувати раз на тиждень як мандрівний продавець. Як і Лейбл та Лейф, Кікс буде знаходитись перед будинком Житлових будинків у випадковий день тижня. Важливо також зазначити, що будівлю Житлових служб необхідно модернізувати до повного потенціалу. На відміну від Мейбл, Кікс не відвідає, якщо будівля Житлових служб знаходиться на брудній міській площі, а не на повністю модернізованій цеглі. Це має сенс, оскільки Kicks продає переважно взуття, а хто хоче забруднити їх?

Під час відвідування Кікс залишатиметься перед будинком Житлових служб з 5 ранку до 22 вечора, даючи гравцям достатньо часу на пошук дзвонів, які можна провести з Кіками. Гравці зможуть придбати шкарпетки та взуття, яких у магазині Able Sisters немає. Крім того, Kicks - єдиний персонаж, який продає рюкзаки, сумки через плечо, сумки для посиденьок та гаманці. Це те, що насправді визначає Kicks як відмінне від будь-якого магазину та продавця, який приходить. На острові немає нікого, хто продавав би будь-які сумки гравцям. На жаль, сумки, надані Kicks, насправді не надають гравцям більше місця в їх інвентарі. Сумки - це лише ще один спосіб для гравців продемонструвати свій стиль іншим жителям острова.

Єдиний мінус - гравці не зможуть приміряти предмети Kicks. Натомість гравцям доведеться вдивлятись у дрібний предмет у вікні та якось вимірювати, як виглядатиме взуття або рюкзак, коли їх носять. Хоча це може викликати неприємності, придбання нового взуття, шкарпеток та сумок однозначно корисно. Предмети, які несе Kicks, досить чарівні і їх можна носити з різними вбраннями.

У попередніх версіях гри (а саме: Перетин тварин: Новий лист), Кікс фактично отримав власний магазин у місті для відвідування гравців та жителів села так часто, як їм заманеться, і інвентар мінявся щодня. Однак, схоже, в Перетин тварин: Нові горизонти, Kicks - це просто мандрівний продавець, а не постійний пристрій острова. Тож обов’язково перевіряйте міську площу щодня! Ноги можуть чекати, щоб продати найкраще взуття та сумки.

Останні повідомлення