Розділи Pinterest незабаром організують ради в підкомісії

pinterest twindesign / 123RF Pinterest - це місце для організації всіх ваших знахідок в Інтернеті - але незабаром платформа може стати ще більш організованою для тих шпильок - яких зараз налічується понад 100 мільярдів. Під час конференції TechCrunch Disrupt у Сан-Франциско в понеділок, 18 вересня, генеральний директор і співзасновник Pinterest Бен Сільберманн заявив, що нова функція під назвою "Sections" зараз перебуває на стадії бета-тестування, а загальнодоступне впровадження очікується протягом найближчих кількох тижнів.

Компанія вперше згадала про розділи Pinterest минулого тижня у своєму дописі в блозі, в якому оголосила про 200 мільйонів користувачів, але не надала цій функції ні назви, ні часової шкали. Зараз, згідно з презентацією, функція має назву і, як очікується, з’явиться через кілька тижнів.

Розділи - це піддошки Pinterest, призначені для організації більших дощок, що полегшують пошук окремих контактів. Наприклад, Сільберманн каже, що використовує цю функцію, щоб організувати таблицю рецептів за різними категоріями продуктів харчування. Ідея полягає в тому, щоб створити більше організації, щоб, коли ви шукаєте ідеї вечері на своїй дошці з їжею, вам не довелося також перебирати всі ці десертні шпильки.

В даний час користувачі Pinterest обмежені 500 дошками - хоча цього все ще достатньо для створення окремих категорій на дошках, нова функція створює більш ієрархічну структуру. Зрештою, перехід від прокрутки занадто великої кількості шпильок до прокрутки забагато дощок не так вже й різний.

Сільберманн заявив, що ця функція є популярним запитом протягом декількох років. Ця функція проводиться в приватному бета-тестуванні, в даний час доступ мають лише деякі користувачі. Як бета-тест, ця функція може змінитися перед тим, як розпочати її використання для всіх користувачів у всьому світі.

Дошка всередині дошки - це лише одне з оновлень, яке зараз розробляє Pinterest - після досягнення 200 мільйонів користувачів, платформа каже, що працює над «безліччю нових функцій, натхненних вами», і що розділи - це просто перший. Буде запрошено вибрану кількість Pinners, щоб спробувати нові функції. Бета-тестування розділів відбувається після незначного редизайну, який переніс параметри пошуку та нову функцію зменшення масштабу.

Ці 200 мільйонів користувачів активно працюють на платформі щомісяця, відзначаючи майже 40-відсоткове зростання з минулого року. Більше половини користувачів проживають за межами США. За даними компанії, якби Pinterest була країною з населенням 200 мільйонів, це було б сьомим за величиною у світі.

Останні повідомлення