Поширені проблеми iPhone 11 Pro та способи їх виправлення

Випустити новий смартфон - навіть такий досвідчений, як iPhone - непростий подвиг. Безпосередньо за межами воріт обов’язково можуть виникнути проблеми або з самим пристроєм, або з будь-якою новою операційною системою, призначеною для роботи з ним. У цьому випадку iOS 13 від Apple створила стільки проблем, що за останній місяць вона кілька разів оновлювалася. Власники нещодавно випущених Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max повідомляли про різноманітні проблеми з моменту випуску телефонів у дику природу. На щастя, жодна з цих проблем не піднімається до рівня основних, але деякі викликають подряпини та занепокоєння.

Нове апаратне та програмне забезпечення, випущене приблизно в той самий час, ускладнює розшифрування місця виникнення проблеми. Повідомлялося про багато проблем із iOS 13, таких як Apple випустила серію оновлень, щоб відповісти на них, і, сподіваємось, ці виправлення пом'якшили деякі проблеми з апаратним забезпеченням. Ось декілька початкових проблем iPhone 11, які ми виявили в усіх трьох версіях нового телефону на сьогодні, і кілька порад щодо їх усунення.

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Проблема: бездротова зарядка

Проблеми з дисфункціональною бездротовою зарядкою досить широко розповсюджені. Деякі із бездротових зарядних пристроїв Qi повідомляють, що після того, як вони поміщають на зарядний пристрій певні моделі iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max, iPhone може розпізнати його як зарядний пристрій, але насправді не заряджатиметься, а може навіть нагріватися. В одному з обговорень Apple йдеться: “Pro Max не заряджатиметься бездротово на двох різних зарядних пристроях. Обидва зарядні пристрої чудово працюють із моїм старим XS Max. Спробував вимкнути оптимізоване заряджання акумулятора, без ефекту. Заряджатиметься лише за допомогою кабелю ". Деякі власники iPhone 11 заявляють, що ця помилка вперше виявилася після встановлення різних ітерацій iOS 13, що може перекласти провину на програмне забезпечення.

Можливе рішення:

Ця проблема не пов’язана з помилкою користувача, тому ви не можете багато чого зробити, щоб уникнути її. Ви можете продовжувати заряджати телефон за допомогою дротового з’єднання. Обов’язково оновіть ОС вашого iPhone нещодавно випущеними версіями, оскільки Apple продовжує видавати виправлення різних проблем. Тим часом Apple пропонує скидання / перезапуск вимкнення, що вирішило проблему для деяких людей.

 • Натисніть і відпустіть гучність.
 • Натисніть і відпустіть гучність.
 • Утримуйте кнопку живлення і зачекайте, поки не з’явиться логотип Apple.
Кори Гаскін / Цифрові тенденції

Проблема: Проблеми з активацією

Проблеми з активацією є типовими, коли ви намагаєтесь вперше запустити і запустити новий телефон, незалежно від моделі, і iPhone 11, як виявилося, не відрізняється.

Можливі рішення:

Якщо у вас виникають проблеми з активацією вашого нового iPhone 11, спочатку переконайтеся, що всі системи працюють і працюють, перевіривши сторінку стану системи Apple. Якщо щось не перемикається на зелений, зачекайте, поки всі системи не запустяться, і спробуйте ще раз. Якщо він зелений і все ще не працює, переконайтеся, що у ваш телефон вставлена ​​SIM-карта. Якщо ви можете переключити SIM-карту зі свого старого телефону на новий, спробуйте це спочатку. Якщо з’являється повідомлення про помилку “No SIM” або “Invalid SIM”, Apple пропонує наступні кроки.

 • Переконайтесь, що ваш бездротовий план працює.
 • Оновіть телефон до останньої версії iOS і перезапустіть.
 • Йти доНалаштування> Загальне> Про програму. Якщо оновлення доступне, ви побачите запит на вибір гаразд або Оновлення, а потім оновіть.
 • Вийміть SIM-карту з лотка, а потім поверніть її назад. Лоток повинен надійно закриватися. Використовуйте лише лоток, який постачається з вашим поточним телефоном, оскільки інші можуть не поміститися.
 • Спробуйте іншу SIM-карту. Ви можете придбати його у роздрібному магазині свого оператора або попросити перевізника перевірити ваш телефон за допомогою іншої картки. За потреби замініть поточну SIM-карту новою.

Проблема: Проблеми з гучністю, звуком та звуком

Якщо ви виявите проблеми з будь-яким аспектом звукової функції, можна спробувати різні способи усунення.

Можливі рішення:

 • Вийміть SIM-карту з телефону, а потім замініть її, щоб усунути проблему з неправильно розташованою картою.
 • Вимкніть Bluetooth, щоб порівняти якість звуку з ним або без нього. Якщо покращиться, залиште це для своїх дзвінків.
 • Переконайтеся, що ваш мікрофон чистий, чистий та безперешкодний.
 • Якщо наведені вище дії не покращують звук, очистіть кеш-пам’ять телефону, перезапустивши його.
 • Виконайте жорсткий заводський скидання (Налаштування> Загальне> Скинути). Перш ніж робити це, спершу створіть резервну копію даних.
Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Проблема: Перегрів

Є кілька повідомлень про те, що різні пристрої iPhone 11 стають незручно гарячими, і виникають занепокоєння щодо впливу на тривалий термін служби батареї їхньої нової слухавки. Серед проблем, пов’язаних з теплом, був такий коментар: «Я отримав свій iPhone 11 Pro в п’ятницю і помітив, як у мене телефон нагрівався під час використання GPS у суботу, а потім знову в понеділок. Було незручно жарко і тримати. Я взяв його до Apple увечері в понеділок, і вони повідомили мене, що поки телефон не вимикається або не надто гаряче сповіщає, це нормально. Я все ще думаю, що щось не так, і я буду пильно стежити за цим ».

Можливі рішення:

Ось декілька загальних порад щодо охолодження гарячого телефону. Якщо ви відчуваєте, що телефон завжди занадто швидко нагрівається, віднесіть його до найближчого магазину Apple Store або зверніться до служби технічної підтримки.

 • Зніміть корпус.
 • Не залишайте слухавку в машині та не тримайте її довго в жарку погоду.
 • Ігри, особливо AR-ігри, можуть призвести до нагрівання пристрою.
 • Дотримуйтесь радіомовчання, перевівши телефон на деякий час у режим польоту. У Центрі керування натисніть піктограму літака, щоб вимкнути всі сигнали GPS, Bluetooth, Wi-Fi та стільникового зв'язку. Або окремо вимкніть Служби локації, GPS або Bluetooth - все, що вам не потрібно негайно.
 • Зачекайте, щоб зарядити пристрій, оскільки це також може нагріти ваш телефон.
 • Вимкніть iPhone.

Проблема: проблеми з підключенням Bluetooth

Різні користувачі iPhone 11 повідомляють про проблеми з підключенням периферійних пристроїв через Bluetooth. Проблеми включають підключення, підключення в машині та утримання зв’язку після початкового підключення. «У нового iPhone 11 на iOS 13 проблеми з підключенням Bluetooth. ... Проблема не в підключенні. Проблема полягає в утриманні зв’язку. ... У мене також є проблеми з підключенням у моєму автомобілі. Він підключатиметься протягом 5 хвилин або більше, а потім автоматично від’єднатиметься та знову підключиться. Це справді дратує. Раніше у мене не було проблем із iPhone 6 Plus. ... Щойно оновлено до iOS 13.1, але все ще є проблема з Bluetooth, яка насправді дратує !!! "

Можливі рішення:

Apple пропонує різні кроки, які ви можете спробувати, перш ніж звертатися до служби технічної підтримки. Не забудьте оновити iOS до останньої випущеної версії.

 • На своєму пристрої перейдіть до Налаштування> Bluetooth і переконайтесь, що Bluetooth увімкнено. Якщо його вимкнено, і ви не можете його ввімкнути, перезапустіть пристрій iOS. Потім спробуйте ще раз створити пару та підключитися.
 • Переконайтеся, що аксесуар та пристрій Bluetooth перебувають у безпосередній близькості.
 • Вимкніть і ввімкніть аксесуар Bluetooth.
 • Переконайтеся, що аксесуар Bluetooth увімкнено, повністю заряджений або підключений до електромережі. Якщо ваш аксесуар використовує батареї, спробуйте замінити їх на нові. Якщо вам вдалося підключитися раніше, від'єднайте аксесуар і поверніть його назад у режим виявлення, а потім спробуйте ще раз створити пару та підключити.
 • Якщо ви можете з'єднати аксесуар з іншими пристроями, але не з пристроєм iOS, від'єднайте аксесуар від інших пристроїв і повторіть спробу.
 • Якщо жоден із наведених вище кроків не спрацює, зв’яжіться зі службою технічної підтримки Apple або домовтесь про зустріч із Genius Bar.

Останні повідомлення