Як зробити знімок екрана на OnePlus One

З тих пір, як люди отримали можливість робити знімки екрана за допомогою своїх смартфонів, ми спостерігаємо постійне зростання кількості обурливих потоків текстових повідомлень, а функція автовиправлення не засмічує Інтернет. Мабуть, найбільшим аспектом зйомки знімка екрана на смартфоні є той факт, що він абсолютно безпартійний. Майже кожна модель смартфона стандартно оснащена певним методом зйомки того, що є на дисплеї.

Незалежно від того, чи вимагає метод натискання комбінації кнопок або простої гарячої клавіші скріншота, кожен пристрій дещо відрізняється, коли настає час увічнити ці безцінні Snapchat.

На щастя, розробники смартфона OnePlus One обладнали пристрій трьома простими методами для зйомки того, що видно на РК-дисплеї смартфона. Щоб допомогти тим, хто новачок у родині OnePlus One - або смартфонах на базі Android - загалом, ми зібрали просте покрокове керівництво для цього нижче.

Варіант 1: Використовуйте стандартний метод Android

OnePlus Один знімок екрана

Для досвідчених користувачів Android перший спосіб зробити знімок екрана за допомогою OnePlus One, мабуть, звучить досить звично. Просто натисніть і утримуйте ПотужністьіГучність одночасно натиснувши кнопки, і ви помітите швидкий спалах та супровідний звук затвора. Після захоплення, aЗнімок екрана зроблено повідомлення з'явиться на панелі сповіщень, і ви зможете отримати доступ до своїх знімків екрана черезЗнімки екрана в папці вашого телефонуГалерея застосування. Ви також можете вибрати фотографію через саму панель сповіщень, щоб відредагувати, поділитися та завантажити знімок до різноманітних хмарних служб та сайтів соціальних мереж після його відкриття.

Подальше читання

  • Як записати екран комп'ютера
  • Як зробити скріншот на Mac
  • Як зробити скріншот на iPhone

Варіант 2: Додайте опцію Знімок екрана до меню Живлення

Параметри OnePlus One Screen

Другий спосіб зробити знімок екрана на OnePlus One вимагає декількох кроків для налаштування, але також виявляється набагато простішим у використанні в довгостроковій перспективі. Для початку спершу перейдіть до Налаштуванняменю та натиснітьКнопкищоб отримати доступ до налаштувань кнопок вашого пристрою. Після цього виберіть редагуватиМеню живлення налаштування та встановіть прапорець поручЗнімок екрана щоб додати функцію до меню. Тепер просто утримуйте кнопку живлення на головному екрані телефону, щоб отримати доступ доМеню живлення. Якщо все зроблено правильно, ви побачите можливість зробити знімок екрана серед інших перелічених гарячих клавіш.

Варіант 3: Запис екрана OnePlus One

Користувачі смартфона OnePlus One також мають можливість короткочасно записувати екран і мікрофон телефону за допомогоюСкрінкаст застосування. Просто запустітьСкрінкаст і дозвольте йому записувати все, що відбувається на екрані вашого телефону, перш ніж зберігати його як короткий відеофайл. Ця функція може бути не спеціально розроблена для створення знімка екрана як такої, але вона все одно досягає тих самих результатів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found