Як дивитися YouTube на Gear VR (або Hulu, або Netflix тощо)

як дивитись YouTube на Gear VRМобільна VR (віртуальна реальність) - це нове поле, але Gear VR від Samsung є лідером. На щастя, 360-градусні відео не так важко знайти, керувати ними та передавати їх, як раніше. Зростаюча кількість веб-сайтів та інструментів робить процес дещо менш складним та трохи більш простим. Однак для того, щоб усунути всі потенційні бар’єри та підводні камені, які можуть завадити вашому перегляду відео, ми створили список програм та методів перегляду 360-градусних відео на вашому Gear VR. Ось як дивитися Youtube на Gear VR, а також 360 відео з Facebook та інших сервісів.

Потік 360 відео з Інтернету

Потокове передавання - це, мабуть, найпростіший спосіб перегляду 360-градусних відеороликів на вашому Gear VR. Це тому, що налаштувань дуже мало - крім завантаження відповідної програми, реєстрації в обліковому записі та введення пошукових запитів, калібрування не потрібне.

Ось список деяких найпопулярніших платформ для потокового відео, ТБ та фільмів на Samsung Gear VR та способи їх налаштування.

Як дивитись YouTube на Gear VR

як дивитись YouTube на Gear VR YouTube YouTube

YouTube, найбільше сховище відео в Інтернеті, має надійну підтримку 360-градусного вмісту. Нещодавно служба, що належить Google, запустила VR180, формат 3D VR із перспективою 180 градусів, і випустила 360-градусне потокове відео в прямому ефірі наприкінці минулого року.

Тож не зовсім дивно, що піонери VR-відео стрімко збиралися на платформу. Але оптимізований для VR додаток YouTube ще не пробився до Gear VR - він залишається ексклюзивним для власної платформи пошукового гіганта на базі Android Daydream… поки що.

На щастя, є ще один спосіб перегляду 360-градусного вмісту YouTube на Gear VR. Ось як:

 • Запустіть Магазин Oculus і шукати “Інтернет-браузер Samsung” (без лапок). Встановіть його.
 • Одного разу Інтернет-браузер Samsung завершує встановлення, запускає його та переходить на YouTube.com.
 • Шукайте 360-градусне відео за допомогою вбудованих інструментів YouTube. Зауважте, що на ньому має бути позначка „360” - 2D-відео, що не є VR-зображеннями, відтворюються на Gear VR просто чудово, але виглядають рівними, як на екрані телевізора або монітора ПК.
 • Знайшовши 360-градусне відео, виберіть його та натисніть на площав правому нижньому куті вікна відтворення, щоб збільшити вигляд.
 • Якщо відео здається трохи розмитим, спробуйте відрегулювати його роздільну здатність, дивлячись до нижнього краю екрану Gear VR, вибравши передачі змінивши роздільну здатність на найвищу доступну.

Ви також можете використовувати Gear VR для перегляду 3D-відео на YouTube. Ось як:

 • Шукайте 3D-відео за допомогою вбудованих інструментів YouTube.
 • Знайшовши 3D-відео, виберіть його, а потім клацніть на “360 2D” або “360 3D” значок.
 • Клацніть на площа в правому нижньому куті вікна відтворення, щоб збільшити вигляд.

Як дивитися відео Facebook 360 на Gear VR

як дивитись YouTube на Gear VR

Facebook був одним з перших титанів в Інтернеті, який піднявся на потяг VR, і інвестиція принесла дивіденди - станом на липень 2017 року бегемот соціальних мереж нарахував більше мільйона кліпів серед своєї зростаючої бібліотеки VR. У відповідь він випустив нові інструменти, щоб зробити досвід ще кращим, включаючи пряму трансляцію, утиліту аналітики та статистики під назвою Heatmap та режим «екскурсії», що дозволяє творцям спрямовувати глядачів до найкращих точок дії у відео.

Ще один момент на користь Facebook? Його 360-градусні відео набагато легше переглядати на Gear VR, ніж YouTube. Нещодавно Facebook запустив Facebook 360, додаток для відео VR для гарнітури Samsung, і воно наповнене функціями пошуку, пошуку та спільного використання, щоб допомогти вам розпочати роботу. Тут є не тільки відео - Facebook заявляє, що Facebook 360 виділяє понад 25 мільйонів 360-градусних фотографій у своїй мережі, а також оптимізовану VR-стрічку новин та 360-градусний браузер вмісту.

Ось як розпочати роботу з Facebook 360 на Gear VR:

 • Запустіть Магазин Oculus та шукайте “Facebook 360” (без лапок). Встановіть його.
 • Після завершення встановлення програми Facebook 360 запустіть її.

Додаток Facebook 360 розділений на чотири основні розділи. Ви можете будь-коли перемикатися між ними за допомогою сенсорної панелі Gear VR:

 • Досліджуйтемістить найпопулярніший контент Facebook та спонсоровані відео від медіакомпаній.
 • Наступніскладається з 360 вмісту, який ваші друзі розмістили у Facebook, та 360 вмісту зі Сторінок та людей, за якими ви стежите.
 • Збережено містить 360 вмісту, який ви зберегли із стрічки новин.
 • Часова шкала порівнює 360 фото та відео, які ви завантажили за минулий рік.

Поки ви дивитесь 360-градусне відео, поділіться кнопки дозволяють розмістити його серед друзів і реагувати на те, що ви бачите, в режимі реального часу. А чудова кнопка "Підписатися" дозволяє додати творця вмісту до програмиНаступні розділ.

Як дивитись відео Vimeo 360 на Gear VR

як дивитись YouTube на Gear VR Олег Дудко / 123RF Олег Дудко / 123RF

Щоб не перестаратися Facebook та YouTube, давня потокова платформа Vimeo запустила власну послугу хостингу відео на 360 градусів. Він підтримує роздільну здатність до 8K і має потужний механізм виявлення, який розміщує нові VR-відео у верхній частині вашого каналу вмісту. Але, мабуть, найновішою функцією Vimeo є перегляд у режимі офлайн: ви можете завантажити будь-яке відео VR на платформі хоста на свій телефон.

Ось як дивитися вміст Vimeo 360 на Gear VR:

 • На вашому телефоні Samsung запустіть Google Play Store і шукати “Vimeo” (без лапок). Встановіть його.
 • Після завершення встановлення програми Vimeo запустіть її. Шукайте 360-градусне відео за допомогою вбудованих інструментів пошуку Vimeo.
 • Знайшовши 360-градусне відео, виберіть його. Потім натисніть гарнітура в мобільному програвачі.

Незалежно від того, вирушаєте ви в дорожню подорож у віддалену пустелю або просто втомилися від спостереження за плямистим з’єднанням Wi-Fi, Vimeo's offline 360 ​​дозволяє переглядати вміст, оптимізований для Gear VR, без з’єднання з Інтернетом. Ось як його ввімкнути:

 • На вашому телефоні Samsung запустіть програму Vimeo і відкрийте Налаштування меню.
 • Увімкнути Дозволити завантаження у форматі HD. Vimeo рекомендує ввімкнути Завантажуйте лише через Wi-Fiтеж, але це потрібно лише в тому випадку, якщо у вас немає необмеженого тарифного плану - 360 відео, як правило, досить великі.
 • Шукайте 360-градусне відео за допомогою вбудованих інструментів пошуку Vimeo. Коли знайдете той, який ви хочете завантажити, торкніться еліпсиса піктограму поруч із заголовком і виберіть Зробити доступним у режимі офлайн. Якщо ви вже перебуваєте на сторінці відео, торкніться стрілки вниз у вікні програвача.
 • Після завершення завантаження ви побачите його в Офлайн вкладки вашої бібліотеки.

Як дивитися локальний контент 360 на Gear VR

YouTube, Facebook і Vimeo дають вам великий контент 360 на кінчиках ваших пальців, але як щодо відео, що зберігаються локально? На щастя, завантаження 360-градусних кліпів на ваш Gear VR не набагато складніше, ніж їх потокове передавання з Інтернету.

Додаток Oculus Video - чудове місце для початку. Фактичний переглядач відео Gear VR може обробляти практично будь-який формат, який ви в нього додаєте, включаючи 2D-відео високої чіткості та просторовий VR.

Ось як дивитися відео на Gear VR за допомогою Oculus Video:

 • Підключіть телефон Samsung до комп’ютера через microUSB або USB-C. Увімкнути доступ до файлів.
 • Створіть / oculus / фільми / 3D папку на телефоні, якщо вона ще не існує.
 • Перемістіть 3D-фільми, які ви завантажили з ПК / oculus / фільми / 3D.

Для відео з 360-градусним полем зору кроки дещо відрізняються.

 • Замість копіювання відео в / oculus / фільми / 3D, шукайте “360Відео” (без лапок). Помістіть там файл.

Це має добре працювати для 2D 360-градусних відео, але якщо ваш файл містить як 3D, так і 360-градусний FOV, є ще один крок.

 • Для відео, відформатованих у конфігурації over / under: перейменуйте файл так, щоб він закінчувався на “_TB” безпосередньо перед назвою розширення [Приклад: mymovie_TB.mp4]
 • Для відео, відформатованих у паралельній конфігурації (SBS): Перейменуйте файл так, щоб він закінчувався на “_LR” безпосередньо перед назвою розширення [Приклад: mymovie_LR.mp4]

Після закінчення передачі відключіть телефон від мережі та вставте його у Gear VR. Ремінець на гарнітурі.

 • На головному екрані Oculus виберіть Бібліотека> Встановлено.
 • Виберіть Відео Oculus, а потім виберіть Пуск.
 • Вибирайте “Моє відео” зі списку категорій.
 • Виберіть відео.

Управління відтворенням досить просте. За допомогою сенсорної панелі Gear VR можна призупинити, відновити, перемотати назад і перемотати відео вперед. Щоб поставити в чергу інше відео, торкніться квадрата піктограма; Або зачекайте кілька секунд, і наступне відео почне відтворюватися автоматично.

Як дивитись домашнє відео 360 на Gear VR

як дивитись YouTube на Gear VR Les Shu / Цифрові тренди Les Shu / Цифрові тренди

Якщо ви взяли 360-градусну камеру з гарнітурою Gear VR і хочете переглянути кадри з перших рук, хороші новини - це просто.

Ось як переглядати 360-градусний вміст, який ви зняли на своєму телефоні:

 • Запишіть відео на свій телефон
 • відчинено Відео Oculus в головному меню Gear VR.
 • Виберіть Категорії меню зліва та виберіть Моє відео.
 • Виберіть відео, яке ви додали.

Ви також можете поставити свої відео в чергу з комп’ютера. Ось як:

 • Підключіть телефон до ПК за допомогою кабелю microUSB або USB-C.
 • Перенесіть свої відео на ваш Фільми папку.
 • відчинено Відео Oculus в головному меню Gear VR.
 • Виберіть Категорії меню зліва та виберіть Моє відео.
 • Виберіть відео, яке ви додали.

Бонусний раунд: Як дивитись 2D-відео на Gear VR

Апетит до 360-градусного відео може зростати, але творці контенту важко встигають за попитом. Це зрозуміло - відео з VR може бути дорогим для планування, виробництва та зйомки - але результат - справжній дефіцит вмісту VR.

Якщо ви не можете знайти нічого привабливого для перегляду, не хвилюйтеся - є альтернатива. Підтримка Oculus Video, Netflix і Hulu - це плоске 2D-відео з просторими кінотеатрами для перегляду VR.

Ось як дивитись 2D-шоу та фільми на Gear VR.

Як дивитись Netflix на Gear VR

як дивитись YouTube на Gear VR

Якщо ви абонент Netflix, хороша новина: Послуга підтримує Gear VR оригінально.

Ось як дивитись Netflix на Gear VR:

 • Шукати “Netflix” (без лапок) у Магазин Oculus. Встановіть його.
 • Відкрийте Netflix, і ви побачите театр VR, наповнений плюшевим червоним диваном та гігантським екраном.

Netflix у VR працює так само, як Netflix на вашому ПК, смартфоні або телевізійній приставці: Ви вибираєте потрібний фільм або шоу за допомогою сенсорної панелі Gear VR.

Але Netflix на Gear VR має головний недолік: максимальна роздільна здатність відео обмежена 480p. Samsung і Netflix кажуть, що це результат того, як потік реалізований, щоб безперешкодно поєднуватися з віртуальним світом, і що він скоро не зміниться. В основному, якщо ви хочете переглядати Netflix у віртуальній реальності, вам доведеться погодитися на трохи нерівне зображення.

Як дивитись Hulu на Gear VR

як дивитись YouTube на Gear VR

Hulu, як і його конкурент Netflix, підтримує VR, і змусити його працювати відносно просто. Ось як:

 • Відкрийте Магазин Oculus і шукати “Хулу” (без лапок). Встановіть його.
 • Після встановлення Hulu запустіть його. Ви побачите плаваюче меню плакатів до фільмів, телевізійних трейлерів та ярликів до іншого вмісту.
 • Виберіть шоу чи фільм, який ви хочете переглянути.

Хоча більшість вмісту Hulu - це 2D, варто зазначити, що служба значною мірою інвестує у 360-градусне відео. Hulu об'єднався з The National Geographic Channel, Lionsgate, Discovery Communications, Viacom та іншими, щоб створити оригінальні серії 360, багато з яких можна переглянути без підписки.

Останні повідомлення