Як перемогти Кракена в "Злодійському морі"

У Росії багато небезпек Море злодіїв -від пірата екіпажів, до скелетів, до смертельних бур. Однак найстрашнішим серед них є Кракен, гігантське морське чудовисько, яке намагається потопити кораблі та поїсти піратів.

Kraken - це не стільки бос, на якого ви полюєте, скільки небезпека, яка з’являється навмання, атакуючи кораблі своїми величезними щупальцями. Коли це трапляється, екіпажам доводиться кидати все і докладати значних злагоджених зусиль лише для того, щоб врятувати своє судно та життя. Kraken важкий і може бути смертельним: Зазвичай, вашою метою має бути просто нанести достатню шкоду, щоб вийти з лап і врятуватися. Тим не менш, це непереможно - ти може перемогти Кракена. Екіпаж, що працює разом, може відбити його і змусити звіра відступити назад у глибину.

У нас уже є путівники, які допоможуть вам розпочати, навчити плавати, битися з іншими екіпажами та заробляти на життя самотнім піратом у Море злодіїв. Ось усе, що вам потрібно знати про те, як врятуватися від Кракена і навіть його вбити.

Слідкуйте за чорнильною водою

море злодіїв, як перемогти кракена чорнильну чорну воду

Ви не можете піти на полювання за Кракеном, але можете підготуватися до бою, якщо знаєте, на що звернути увагу. Kraken атакує кораблі, здавалося б, навмання, але, схоже, воліє розбивати галеони - екіпажі з трьох або чотирьох - замість шлюпів, менших човнів з одним або двома гравцями. Під час плавання слідкуйте за тим, щоб вода навколо вашого корабля стала чорною: коли вода забарвлюється, ви знаєте, що ось-ось на вас нападе. Попередження дає вам кілька секунд для підготовки, оскільки воно зупиняє ваш корабель. Якщо ви побачите знак, вам захочеться швидко зарядити гарматні ядра, дошки та банани та перемкнути пістолет на снайперську гвинтівку.

Як правило, корисно постійно запасатися ресурсами кожного разу, коли ви відвідуєте острів. Це одна з багатьох причин.

Взривайте щупальця

море злодіїв, як перемогти вогневі гармати кракена

Коли Кракен атакує, ви побачите безліч щупалець, що вискакують навколо вашого корабля. Підривати їх своїми гарматами - це ваш основний спосіб пошкодити Кракена. Коли щупальце отримає достатньо шкоди, воно відступить під воду - коли ви позбудетесь усіх, Кракен залишить ваш корабель і повернеться в глибину.

У будь-який момент деякі щупальця піднімуться близько до вашого корабля, щоб напасти на вас, а інші висять далі у воді. Щоб зберегти своїх товаришів по команді в цілому, ви, як правило, хочете зосередитись на зйомках ближчих, активніших, коли вони набігають на вас, щоб виграти вас і вашу команду.

Ви можете вдарити щупальця в будь-якому місці, щоб пошкодити їх, але у кожного щупальця є “голова” на кінці, і, наближаючись до вашого корабля, голова часто відкривається, щоб відкрити “рот” всередині. Щупальця наносять значно більше шкоди і швидше віддаляються, якщо вдарити їм по головах. Звичайно, гармати завдають найбільшої шкоди, але їх важко точно використовувати, щоб прибити щупальця. Якщо у вас виникають проблеми із забиванням гарматним ядром головок щупалець, вам слід замінити пістолет на снайперську гвинтівку з магазину зброї вашого корабля. Стрілянина з кракена з кракена не завдає такої великої шкоди, але постріл в голову здається значущим. Спільна робота, щоб нанести якомога більше шкоди, є ключовим фактором виживання атаки.

Протидія атакам Кракена

море злодіїв, як перемогти напади кракена

Коли з'явиться Кракен, його щупальця оточать корабель. Вони небезпечні багатьма способами, і вам потрібно зробити все можливе, щоб зменшити шкоду, яку вони завдають вашому кораблю та вашій бригаді. На щастя, щупальця Кракена мають лише дві атаки, і обидві вони можуть бути протиставлені концентрованими атаками всією вашою командою.

По-перше, він використовує рот для всмоктування члена вашого екіпажу, хапаючи його з палуби корабля. Ви отримуєте пошкодження, перебуваючи в пащі щупальця, і це також може відкинути вас у воду або вдарити вас об палубу корабля. Якщо когось із ваших членів екіпажу підхоплює щупальце, рекомендується екіпажу звернути свою увагу та розвантажитися на ньому: якщо ви завдасте достатньої шкоди, Кракен відпустить їх. Ви не можете використовувати пістолет на щупальці, коли він у вас у роті, але ви можете рубати його своїм мечем.

По-друге, Кракен йде за самим кораблем, б’ючи щупальцем по носі, щоб пошкодити корпус. Коли це трапляється, знову ж таки, найкраще для всього екіпажу звернути свою увагу на щупальце, що атакує, і ридати на нього. Ви можете нарізати щупальця своїми мечами, коли вони знаходяться на палубі, щоб пошкодити їх, і найкраще покласти в них все, що вам потрібно, щоб швидко позбутися від них.

Остерігайтеся плавання на поверхні

море злодіїв як перемогти кракен чорнило болить

Швидше за все, принаймні частина вашої команди опиниться у воді в якийсь момент під час нападу Кракена. Коли це трапляється, потрібно бути обережним. Поки щупальця Кракена не будуть ходити за вами, поки ви знаходитесь у воді, ви будете отримувати постійний збиток від чорнила, яке поширюється в зоні атаки. Щоб мінімізувати шкоду, плавайте під поверхнею якомога більше. Чорнило плаває на верхній частині води, тому вам потрібно пошкодити лише тоді, коли ви підійдете за повітрям або повернетесь на свій корабель.

Слідкуйте за ремонтом

море злодіїв, як перемогти ремонт кракена

Бій з Кракеном може бути небезпечним, оскільки під хвилями ви виявляєте, що щупальця спливають або зникають. Коли члени екіпажу потрапляють у щупальця і ​​викидають їх за борт, можна легко забути, що саме ваше судно зазнає нападу. Переконайтесь, що ваша команда часто опускається під палубу, щоб усунути витоки. Можливо, навіть буде доцільним призначити одного члена вашого екіпажу спеціально, щоб ваш корабель не потонув протягом усього бою. Kraken може завдати великої шкоди, і якщо у вашій увазі спостерігається проміжок часу, він може віднести вас углиб.

Зробіть свою втечу

Море злодіїв, як перемогти кракена, зробіть свою втечу

Якщо раніше це не було зрозуміло, ми хочемо переконатись, що ви знаєте: Вам не потрібно вбивати Кракена! Навіть якщо ви цього хочете, це предмет гордості. Ми розуміємо - але ви повинні бути готові вирізати наживку і тікати, а не протистояти їй. Залежно від того, втрачаєте ви екіпаж внаслідок атак чи отримуєте значний збиток, відпочинок може бути найкращим способом залишитися в живих (і зберегти на борту будь-який скарб, який у вас є). Ви можете просто відплисти від Кракена, як тільки виб'єте достатньо його щупалець, і варто зазначити, що якщо на вас нападуть, коли ви перебуваєте в русі, ваші вітрила все одно будуть опускатися і стояти на якорі, тому це може статися навіть аварія. Якщо ви зможете виплисти з чорнильної води, ви врятуєтесь від гніву Кракена, тому вистрілюйте щупальця, поки не зможете знову рухатися.

Ваші винагороди - або їх відсутність

Боротьба з Кракеном важка, але насправді це не битва босів. (Люди з Рідких описують це як більше природної сили, як шторм). Таким чином, не очікуйте, що купа здобичі спливе з глибини, коли і якщо вам вдасться її відбити. На сьогоднішній день ви не отримуєте жодної суттєвої винагороди за перемогу над Кракеном, крім вашого життя, корабля, який все ще пливе, і хорошої історії. Ви розблокуєте досягнення “Kraken Good Job” для своєї проблеми. Принаймні ви можете на це поглянути і відчути гордість за свої досягнення.

Останні повідомлення