Як зробити знімок екрана за допомогою комутатора Nintendo

Як зробити скріншоти на Nintendo Switch Zelda -Однією з найцікавіших функцій сучасного обладнання ігрової консолі є можливість знімати скріншоти свого ігрового процесу та легко ділитися ними в Інтернеті та соціальних мережах. Sony і Microsoft були першими до ворота завдяки надзвичайно простим кнопкам спільного доступу на PlayStation 4 та Xbox One, але у Nintendo Switch є, мабуть, найкращий та найпростіший інтерфейс спільного доступу.

Завдяки спеціальній кнопці на лівому контролері Joy-Con надзвичайно легко зачепити екран за допомогою комутатора Nintendo. Однак фотографування - це лише початок. Завдяки функції, яка дозволяє легко коригувати зображення та текст, що накладається, Switch ефективно пропонує вбудовану програму для створення мемів. Ось усе, що вам потрібно знати про те, як робити знімки екрана за допомогою комутатора та робити їх весело вірусними.

Подальше читання

  • Найкращі ексклюзиви від Nintendo Switch
  • Найпоширеніші проблеми комутатора Nintendo та способи їх усунення
  • Найкращі поради, підказки та хакери від Nintendo Switch

Крок 1. Налаштуйте свої зв’язки в соціальних мережах

Перш ніж зробити знімок екрана, переконайтеся, що ви готові щось з ним зробити. Якщо ваш комутатор підключений до мережі Wi-Fi, ви можете зв’язати свій профіль користувача Switch з обліковими записами Twitter і Facebook. Щоб налаштувати свої облікові записи Twitter і Facebook, перейдіть до Налаштування системи меню на екрані Switch Home. (Це Передач у нижньому ряду круглих піктограм.)

На Налаштування системи меню, перейдіть до Користувачі, а потім виберіть свій обліковий запис користувача. Звідти виберіть Публікація в соціальних мережах. Це меню запропонує підказки для підключення соціальних акаунтів. Введіть свої імена користувачів та паролі, і ви готові ділитися ними.

Після того, як ви будете готові, ви можете сказати комутатору завантажувати свої кадри в Інтернет прямо з програми «Альбом», не передаючи зображення в інше місце, наприклад, на комп’ютер.

Крок 2: Візьміть свій постріл

як зробити скріншоти на комутаторі

Найпростіший крок у знімку екрана - це власне зйомка зображення. Поки ви граєте в будь-яку гру, ви можете миттєво зробити знімок екрана, що б ви не робили, натискаючи Площа на лівій кнопці Joy-Con (право під нижньою стрілкою внизу стрілки). Натисніть, і перемикач автоматично зберігає знімки всього, що є на екрані.

Хоча ви можете захопити будь-яку гру, Nintendo заблокував гравцям робити знімки екрана багатьох меню Switch та в деяких програмах. . Знімки екрана автоматично зберігаються у внутрішній пам’яті комутатора (або на картці microSD, якщо вона встановлена).

Крок 3: Перейдіть до альбому

Тепер, коли ви пов’язані та готові надсилати свої знімки екрана в Інтернет, вам потрібно знайти той, яким ви хочете поділитися. Програма "Альбом" також знаходиться в нижньому меню головного екрану біля місця, де ви знайшли Налаштування системи. Це Блакитний квадрат значок, схожий на фотографію, поруч із жовтим значком сумки для Інтернет-магазину Nintendo.

В альбомі ви можете сортувати свої зображення та відео за допомогою функції фільтра, натискаючи кнопку Y кнопку. Використання функції фільтра дозволяє змінити те, що ви бачите в альбомі, щоб зосередитись лише на зображеннях, просто на відео чи на речах, які ви зберегли з певної гри, і все це полегшує пошук. Щоб видалити непотрібні зображення, натисніть X кнопку.

Виділіть зображення, яким хочете поділитися, і натисніть A кнопку, щоб дотягнути його до повноекранного розміру. Звідси виберіть Редагування та розміщення вдаривши A. Щоб переглянути зображення без будь-яких елементів інтерфейсу користувача, щоб заблокувати ваш перегляд, натисніть Плюс Кнопка (+) праворуч Joy-Con.

Крок 4: Редагування

Як зробити скріншоти на перемикач

Ось цікава частина. Після вибору Редагування та розміщення, ви отримуєте доступ до трьох нових опцій: Опублікувати, Додати текст та Копіювати. Функція копіювання дозволяє створити копію знімка екрана. Збереження копії дозволяє перемістити зображення на карту microSD, за допомогою якої ви можете завантажити зображення на інший пристрій (про це пізніше). Ми рекомендуємо зберегти копію перед редагуванням зображення, незважаючи ні на що, якщо ви хочете зробити кілька зображень з одного знімка екрана.

Ви також можете зробити легке редагування за допомогою самого комутатора, використовуючи Додати текст варіант. Ось як ви можете перетворити свої зображення на меми. Коли вдариш Додати текст, вам буде запропоновано скопіювати ваше зображення, щоб зберегти оригінальну, нередаговану версію на додаток до тієї, до якої ви додаєте текст. Додати текст кнопка піднімає віртуальну клавіатуру комутатора, щоб дозволити вам вводити текст на зображення, яке працює як з кнопками контролера, так і з сенсорним екраном комутатора. Введіть своє повідомлення, натисніть OK> Прийняти (обидва внизу праворуч, доступ до Плюс щоб отримати текст на зображенні.

Звідси ви можете змінити розмір, колір, положення та кут тексту. Меню в правій частині екрана містить усі параметри - у верхній частині повзунок регулює загальний розмір тексту, переходячи від меншого зліва до більшого праворуч, який ви можете налаштувати за допомогою напрямної панелі, ліву аналогову ручку або сенсорний екран комутатора.

Клацніть один із квадратів кольорів, щоб вибрати колір тексту, який включатиме межу іншого попередньо встановленого кольору, щоб переконатися, що він виділяється із фонового зображення. Натискання третього варіанту дозволяє використовувати аналогову паличку або стрілку для переміщення тексту навколо зображення, щоб змінити його положення. Ви також можете використовувати палицю тут, щоб відрегулювати кут нахилу, обертаючи текст, як вважаєте за потрібне.

Коли ваш текст виглядає так, як ви хочете, ви можете завершити процес, натиснувши Готово. Нове, відредаговане зображення з’явиться у вашому альбомі.

Крок 5: Спільний доступ у Facebook та Twitter

як робити знімки екрана на комутаторі

Якщо ви задоволені тим, що ви створили, і хочете, щоб світ це побачив, пора вразити Опублікувати кнопку. Вам буде запропоновано вибрати свій обліковий запис користувача Switch, який потім витягне зв’язані облікові записи в соціальних мережах. Якщо ви не зв’язали свої облікові записи, вам буде запропоновано це зробити, перш ніж ділитися, але ви можете перейти на інший обліковий запис у соціальних мережах, натиснувши Змінити місце розміщення вгорі екрана.

Звідси просто складіть повідомлення, яке супроводжує ваше зображення. Комутатор автоматично додає хештег #NintendoSwitch та хештег, пов’язані з грою, яку ви використовували для створення вашого зображення, але ви можете їх видалити, якщо хочете. Після введення оновлення натисніть Опублікувати внизу екрана.

Як радить Switch, ви можете підключити свій обліковий запис у соціальних мережах на іншому пристрої, наприклад смартфоні чи комп’ютері, щоб переконатися, що оновлення пройшло.

Крок 6: Завантаження скріншотів на комп’ютер

Коли ви витягуєте зображення в альбомі, третім варіантом в меню є Копіювати. Це дозволяє створити копію файлу зображення та зберегти його на карті пам'яті microSD, щоб ви могли зняти його з нашого комутатора, не надсилаючи в Інтернет. Варіант є завжди, навіть після редагування зображення - просто поверніться до альбому, витягніть знімок екрана, який ви хочете зберегти, і натисніть Копіювати. Якщо ви зробили копію за запитом під час редагування оригінального знімка екрана, у вас буде як версія, яку ви вирвали з гри, так і версія, на якій тепер є текст.

Копіювати Ця опція відкриває меню, яке дозволяє вибрати пункт призначення для надсилання скопійованого зображення, тому вам потрібна карта microSD. (І навпаки, якщо ваші налаштування системи зберігають ваші знімки екрана на карту microSD, ви можете скористатися цією опцією, щоб скопіювати зображення у внутрішню пам’ять комутатора.) Коли ви вибрали, куди ви хочете, щоб зображення потрапило, натисніть Копіювати , щоб надіслати його.

Після збереження зображень вимкніть перемикач, утримуючи кнопку Потужність , а потім виберіть Вимкнення живлення з меню параметрів живлення. Вийміть карту microSD з комутатора та помістіть її у пристрій для зчитування карток SD вашого пристрою. (Примітка: Деякі комп’ютери мають вбудований пристрій для читання карт microSD, але більшості людей потрібно буде придбати адаптер.) На картці буде один файл із позначкою Nintendo. Клацніть на ньому, потім клацніть на файл, позначений Альбом.

У файлі альбому ваші знімки екрана та відеокліпи будуть розділені на файли за місяцями, потім за днями. Виберіть зображення, які ви хочете передати, а потім завантажте їх на пристрій.

Останні повідомлення