Як розмовляти із Семюелем Л. Джексоном, використовуючи Alexa, з F-словом чи без нього

//digitaltrends-uploads-prod.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2019/12/samuel-l-jackson-celebrity-voice-video.mp4

Один із найвідоміших голосів у світі долинає до вашого пристрою на базі Alexa. Правильно, тепер ви можете взаємодіяти із Семюелем Л. Джексоном через пристрої Amazon. На жаль, ви не можете змінити голос Alexa за замовчуванням на Джексона. (До речі, нам би це сподобалось. Чи слухаєш ти, Амазонка?) Ти може задайте Alexa запитання, спрямовані на Джексона, і почуйте його відповідь. Взаємодія включає жарти, прогнози погоди, запитання щодо фільмів тощо.

"Щоб оживити голос Семюеля, команда застосувала інноваційну технологію нейронного перетворення тексту в мовлення (TTS), яка виробляє більш якісний та більш звуковий голос, що робить взаємодію з Семюелем Л. Джексоном більш природним та цікавим для клієнтів" команда Alexa заявила у спілкуванні з Digital Trends. Як працює ця нова функція? Ось усе, що вам потрібно знати про розмову із Семюелем Л. Джексоном за допомогою Alexa.

Початок роботи з Семюелем Л. Джексоном

Перш ніж ви зможете вести розмову з Джексоном, спершу вас потрібно представити. Ви можете змусити Алексу зробити цю честь, сказавши: „Алекса, познайоми мене зі Семюелем Л. Джексоном”. Вона відповість: "Дозвольте познайомити вас із Семюелем Л. Джексоном". Потім Джексон продемонструє кілька рядків, і Алекса запитає вас, чи хочете ви придбати вміння, яке становить 99 центів. Якщо ви підтвердите, ви готові піти. Ви також можете відвідати сайт Amazon і активувати вміння.

Про що поговорити

Щоб поговорити з Джексоном, вам потрібно пройти через Alexa. В основному, ви повинні попросити Alexa запитати Семюеля Л. Джексона. На щастя, вам не потрібно використовувати його повне ім’я. Ви можете сказати "Сем" або "Семюел", і Алекса все одно знатиме, про кого ви говорите. Наприклад, якщо ви хочете дізнатись більше про актора, ви можете сказати: «Алекса, запитай у Самуеля, чи є у нього улюблене хобі», або «Алекса, запитай у Сема, чи любить він музику». Ось ще декілька речей, які ви можете запитати:
 • "Алекса, попроси Самуеля заспівати дзвіночки".
 • "Алекса, попроси Самуеля смажити мене".
 • "Алекса, запитай Самуеля, як це було під час створення" Зоряних воєн ".
 • "Алекса, запитай Самуеля, яка його улюблена книга".
 • "Алекса, запитай Самуеля, як він отримав роль Ніка Ф'юрі." 
 • "Алекса, запитай Самуеля, яка його улюблена лінія фільмів".
 • "Алекса, запитай Самуеля, який його улюблений напій". 
 •  "Алекса, попроси Самуеля розповісти мені жарт".
 • "Алекса, запитай Самуеля, чи хороший день у нього".
Семюель Л. Джексон у фільмі "Скло". Ви також можете попросити Джексона допомогти у повсякденному житті. Ось кілька прикладів речей, які ви можете запитати:
 • "Алекса, запитай у Самуїла погоду".
 • "Алекса, попроси Самуеля встановити 1-хвилинний таймер для піци."
 • "Алекса, попроси Самуеля відтворити музику".

Ругати, чи не лаяти

Семюель Л. Джексон відомий своїм творчим використанням слова F. За допомогою Alexa ви можете дозволити йому розірвати свою 100% явну славу або вибрати неявний режим. Коли ви налаштовуєте його, Alexa запитає вас, чи хочете ви явно чи неявно. Ви також можете перейти до Додаток Alexa> Налаштування> Голосові відповіді> Голоси знаменитостей> Семюел Л. Джексон і посуньте Явний вміст на вкладці, щоб вибрати, чи хочете ви зменшити Джексона чи ні.

Хочу більше? Ось як змінити голос Alexa на іншу мову чи акцент.

Останні повідомлення