Як зареєструвати безпілотник у FAA

Ви отримали дрон у подарунок чи придбали собі? Потім його потрібно зареєструвати. Станом на 21 грудня 2015 року Федеральна авіаційна адміністрація США (FAA) вимагає від усіх користувачів безпілотників реєструвати свої БПЛА в уряді. Незалежно від того, погоджуєтесь ви з цим, ви не будете піддані цивільному та кримінальному покаранню, якщо не зареєструєтесь. Справа в тому, що правила не є чітко визначеними, і вимоги відрізняються від власника дрону до власника дрону. Тож, щоб допомогти вам осмислити все це, ми підготували цей простий посібник, який допоможе вам.

Перш ніж ми перейдемо до покрокового процесу реєстрації, поговоримо про цечомутепер користувачі повинні зареєструвати свої безпілотники. Беручи до уваги кількість інцидентів із залученням безпілотних літальних апаратів (як правило, в результаті польоту безпілотних літальних апаратів в обмежених районах, таких як поблизу аеропортів або заборонених природних територій), і відео, на яких показано, як безпілотники оснащуються камерами для шпигунства за сусідами та контрабандою тюрем, досить очевидно. Система честі просто не працювала. Тож, намагаючись утримати небо для пілотованих літальних апаратів, тварин та людей, FAA запровадив процес реєстрації для відстеження всіх БПЛА споживчого класу (безпілотні повітряні судна) та пілотів БПЛА.

Почнемо з основ:

  • Плата за реєстрацію становить 5 доларів.
  • Якщо вас спіймають на незареєстрованому безпілотнику, вас оштрафують. Ці штрафи можуть бути крутими, досягаючи 27 500 доларів США за цивільні штрафи та до 250 000 доларів США з можливістю 3-річного ув’язнення за кримінальне покарання.
  • Пілоти віком до 13 років повинні мати повну реєстрацію батьків чи опікунів.
  • Всі безпілотники вагою понад 0,55 фунта повинні бути зареєстровані. Все, що легше за це, не звільняється від вимог реєстрації.

Після того, як ви визначите, чи відповідає ваш літак до реєстраційних вимог, вам потрібно розпочати процес реєстрації, як зазначено нижче.

  1. Перше, що вам потрібно зробити, це зайти на веб-сайт FAA DroneZone і увійти, використовуючи наявні облікові дані облікового запису.
  2. Якщо ви новий власник дрону, вам доведеться створити обліковий запис, пройшовши стандартні процедури створення облікового запису, використовуючи свою електронну адресу для створення імені облікового запису, вводячи пароль, що враховує регістр, із спеціальними вимогами та перевіряючи свою адресу електронної пошти.
  3. Після створення вашого облікового запису вам буде запропоновано вибрати тип реєстрації. Для власників безпілотників є два варіанти реєстрації. Перший - літати згідно з частиною 107, яка передбачає як рекреаційні, так і комерційні польоти. Якщо ви вирішите літати комерційно, вам доведеться заплатити 150 доларів і пройти тест на сертифікацію пілота, тоді як власникам рекреації потрібно заплатити лише 5 доларів та дотримуватися правил рекреаційного польоту. Розділ 365 - ще один варіант реєстрації для людей, які рекреаційно літають у складі модельного авіаційного клубу.
  4. Заповніть різноманітну інформацію профілю, включаючи своє повне ім’я, поштову адресу та фізичну адресу. Вам також доведеться погодитися з інструкціями FAA щодо безпеки, але враховуючи, наскільки серйозними можуть бути наслідки зловживання безпілотниками, розумно ознайомитися з цією інформацією.
  5. Останній крок - надати інформацію про вашу кредитну картку, щоб обробити реєстраційний збір у розмірі 5 доларів США.

Коли ви закінчите, FAA надасть вам унікальний 10-значний реєстраційний номер. Починаючи з 25 лютого 2019 року, усі безпілотні літальні апарати, якими ви володієте і летите, повинні бути позначені цим номером у видимому місці перед їх використанням.

Ви також отримаєте електронний лист із сертифікатом, що підтверджує вашу реєстрацію. Ми рекомендуємо роздрукувати сертифікат на випадок, якщо вам коли-небудь доведеться надати додаткові докази того, що ваш безпілотник зареєстрований у FAA.

Останні повідомлення