Відображувані імена в Twitter тепер можуть бути довшими, якщо використовувати довші твіти

twitters нові правила є тут після жінок boycotttwitter bloomua / 123RF Нового обмеження в 280 символів у Twitter недостатньо? Зараз платформа соціальних медіа також підтримує довші відображувані імена. У п’ятницю, 10 листопада, Twitter оголосив про підтримку відображуваних імен довжиною до 50 символів, при цьому платформа запросила користувачів додати імена по батькові або навіть смайлики. Так, так? Не так швидко.

Зміни зустріли неоднозначну реакцію користувачів, які написали в Twitter, що зусилля Twitter краще витратити в іншому місці. Соціальна мережа постійно намагається боротися з переслідуваннями в Інтернеті, російські політичні реклами забруднюють канали користувачів, а Twitter оновлює процес перевірки після передачі значка організатору за білий супрематизм.

Поки ім’я користувача (яке починається із символу @ і має обмеження до 15 символів) ідентифікує вашу URL-адресу, відображувані імена Twitter з’являються у вашому профілі та перед вашими твітами. Ім'я користувача можна редагувати всередині параметрів профілю, що полегшує користувачам, які завжди хотіли включити цю докторську ступінь. і по батькові та прізвищі всередині їх відображуваного імені, щоб увійти та додати його з розширеним обмеженням кількості символів.

Від сьогодні ваше відображуване ім’я у Twitter може містити до 50 символів! Вперед, додайте це прізвище або навіть кілька смайлів. //t.co/QBxx9Hnn1j

- Підтримка Twitter (@TwitterSupport) 10 листопада 2017 р

Зміна настає відразу після того, як на початку цього тижня Twitter офіційно подвоїв ліміт символів. Доданий простір для твіту цих думок з’явився після того, як Twitter вніс незначні зміни в обмеження кількості символів, виключивши вкладення та посилання, а згодом імена користувачів, коли твітував відповідь.

Хоча розширена кількість символів, що відображаються, може бути гарною новиною, якщо у вас трапляється ім’я, як Мордекай Алі Ван Аллен О’Ші (Персонаж доктора Сеуса, який, до речі, досі має лише 29 символів), деякі використовують замість цього розширену функцію, щоб висловитись з приводу інших змін, які може вносити мережа.

Деякі користувачі додають хештеги до своїх відображуваних імен, зокрема #WouldPreferThatYouBanNazis, у відповідь на підтвердження Twitter облікового запису Джейсона Кесслера на початку цього тижня. Кесслер є організатором білої акції супрематизму, внаслідок якої одна людина загинула, а 19 людей постраждали в Шарлотсвіллі, штат Вірджинія, раніше в 2017 році. Синій значок підтвердження, повідомляє Twitter, "дає людям зрозуміти, що рахунок, що представляє суспільний інтерес, є справжнім". Генеральний директор Twitter Джек Дорсі відповів, сказавши, що компанія зрозуміла, що процес перевірки потребує оновлення деякий час тому, але тепер працюватиме над тим, щоб швидше виправити процес. До цього часу Twitter тимчасово призупинив процес перевірки облікових записів.

Нам слід було поспілкуватися швидше з цього приводу (вчора): наші агенти правильно дотримувались нашої політики перевірки, але ми зрозуміли, що деякий час тому система зламана і потребує перегляду. І ми зазнали невдачі, нічого з цим не зробивши. Працюємо зараз, щоб виправити швидше. //t.co/wVbfYJntHj

- jack (@jack) 9 листопада 2017 р

Перевірка мала на меті автентифікацію особи та голосу, але вона трактується як схвалення або показник важливості. Ми усвідомлюємо, що створили цю плутанину і маємо її вирішити. Ми призупинили всі загальні перевірки, поки працюємо, і скоро повідомимо про це

- Підтримка Twitter (@TwitterSupport) 9 листопада 2017 р

Інші користувачі скористалися довшим відображуваним іменем, щоб розмістити свої запити щодо інших функцій платформи, наприклад, кнопки редагування, тоді як інші користувачі вирішили перетворити свої відображувані імена на цілі речення.

Twitter вже давно є платформою, орієнтованою на стислість та мікроблоги, і оновлений ліміт символів та довші імена користувачів з’являються, оскільки платформа соціальних медіа продовжує вдосконалювати стандарти після того, як #WomenBoycottTwitter звернув увагу на проблеми переслідування на цій платформі. Twitter також є однією з платформ соціальних медіа поряд із Facebook, яка працює над оновленням політики щодо політичної реклами.

Останні повідомлення