Ось як дивитися "Американські боги" в Інтернеті без підписки на кабель

Як ви боретеся з богами? З іншими богами, очевидно. За мотивами однойменного роману Ніла Геймана, нової нової драми StarzАмериканські богислідкує за нещодавно звільненим та овдовілим в’язнем Тіньового Місяця (Рікі Уайтл), коли він подорожує разом із таємничим містером Середом (Йен Макшейн) по всій країні. У них двох є одна місія: зібрати команду старих богів, щоб битися з новим урожаєм богів, які почали включатися в життя Америки.

Наразі довгоочікувана серія виходить у ефірі Starz о 21:00. PT у неділю, але це не означає, що для перегляду потрібен кабель. Часи змінилися, і рекордна кількість людей перерізали шнур та скасували свої підписки на преміум-кабель. Як і HBO та Showtime, Starz тепер дозволяє шанувальникам підписуватись безпосередньо на мережу через автономну послугу підписки. Starz також входить до кількох потокових послуг трансляції телевізійних програм. Деякі варіанти дозволяють переглядати епізоди раніше, ніж ви можете по телевізору, а інші дозволяють переглядати одночасно на декількох пристроях, і всі вони значно дешевші за кабельні. Ось що вам потрібно знати.

Дивіться через додаток Starz

Нещодавно Starz почав пропонувати свою обширну бібліотеку фільмів та телешоу для абонентів, які не мають кабельного телебачення, за допомогою автономного потокового додатка, лише через рік після того, як HBO запустила влучну назву HBO Now. За 9 доларів на місяць тепер ви можете дивитись фантастичні пригоди Тіні з богами у всій їх кривавій, кришталево чистій славі. Одним з найпривабливіших застережень програми є можливість завантажувати епізоди для перегляду в автономному режимі, що дозволяє дивитись практично де завгодно.

Додаток Starz також дозволяє переглядати Американські боги епізодів до їх телевізійного ефіру. Мережа випускає епізоди опівночі в неділю, коли відбудеться їх прем'єра, майже на цілий день до початку телевізійного ефіру. Тож, якщо ви прокидаєтесь у неділю вранці, сверблячи для деяких міфологічних битв, тоді додаток Starz ідеально підходить для втамування голоду. Додаток дозволяє передавати відео з одного облікового запису на чотири різні пристрої, більше ніж будь-який інший варіант потокового передавання, доступний дляАмериканські боги. Нижче наведені пристрої, які зараз підтримуються.

Apple iPadВиберіть смарт-телевізори Samsung 2014 року із Smart Hub
Apple iPhoneXbox One S
Apple TVXbox One
Apple iPod touchТелефони Android
Планшети AndroidМак
Amazon Fire TVРозпалити вогонь
Sony Smart TVРоку
ChromecastПК
Nvidia ShieldNexus Player
Телевізор Razer Forge

Дивіться через Amazon Prime Video

Amazon Prime Video почав пропонувати додаткові канали, включаючи HBO та Starz, останній з яких доступний за тією ж ціною, що і окремий додаток Starz, за 9 доларів на місяць. Як і в додатку Starz, ті, хто підписався на Starz через Amazon Prime Video, отримують ранній доступ до нових серійАмериканські боги. Ви також можете передавати до трьох відео з одного облікового запису, але ви можете передавати одне і те ж відео лише на один пристрій, тому вам доведеться ділитися пристроєм, якщо, скажімо, ви та ваші сусідні по кімнаті отримаєте AGжадібність одночасно. Нижче наведені пристрої, сумісні в даний час з Amazon Prime Video та, за розширенням, Starz.

Apple iPadВиберіть телевізори Samsung Smart
Apple iPhoneXbox 360
Apple TVXbox One
Apple iPod touchТелефони Android
Планшети AndroidМак
Amazon Fire TVРозпалити вогонь
Sony Smart TVРоку
Playstation 4ПК
Playstation 3Wii
Wii UВиберіть телевізори LG Smart
ТівоСмарт-телевізори Vizio
Amazon Fire TV StickXbox One S
Wii

Дивіться через Sling TV

Потокове сервісне обслуговування потокового телебачення Dish Network Sling TV, яке зараз пропонує 30 прямих кабельних каналів, таких як CNN та ESPN, за ціною від 20 доларів на місяць, також розпочало об’єднання в преміум-канали, такі як Starz. За ті самі 9 доларів на місяць, про які згадувалося вище, ви можете додати Starz і дивитись останні новиниАмериканські боги епізоди в прямому ефірі або на замовлення.

Вартість перегляду, як Тінь розбирає неприємних богів на телевізорі Sling, буде різною, однак залежно від того, який пакет ви отримаєте: Sling Orange або Sling Blue. Sling Orange коштує 20 доларів на місяць, але ви можете передавати потокові дані лише на один пристрій одночасно, тоді як Sling Blue дозволяє передавати потокові дані на три пристрої одночасно та отримувати доступ до 15 додаткових каналів за 25 доларів на місяць. Одне, про що вам, мабуть, не доведеться турбуватися - це те, як ви будете транслювати Sling TV, однак, оскільки всюдисуща послуга доступна на багатьох пристроях. Повний список див. Нижче.

Apple iPad (iOS 9 і новіших версій)Roku (Roku LT та пізніші версії)
Apple iPhone (iOS 9 і новіших версій)Виберіть телевізори LG Smart
Apple TV (4 покоління та пізніші)Xbox One
Смарт-телевізори LeEcoТелефони Android (Android 4.4 та новіші версії)
Планшети Android (Android 4.4 та новіші версії)Mac (Lion 10.7 і новіших версій)
Amazon Fire TVРозпалити вогонь
ChromecastПК (Windows 7 або новішої версії)

Дивіться через DirectTV зараз

Можливо, Sling TV був першим, хто масово пропонував пряме телебачення з обслуговуванням по меню, але кілька інших людей в даний час жартують на позиції, включаючи DirecTV Now. Послуга пропонує 100 каналів всього за 35 доларів на місяць і пропонує пільги, як рік безкоштовного HBO. Пощастило дляАмериканські боги шанувальники, Starz був доданий до пропозицій DirecTV Now за кілька місяців до прем'єри шоу. Найдешевший пакет DirecTV Now забезпечить вам 60 каналів за 35 доларів на місяць, а Starz можна додати за додаткові 8 доларів на місяць (економія 1 долар щомісяця). Ви зможете транслювати лише на два пристрої одночасно, але якщо ви клієнт AT&T, ви можете транслювати вміст до душі, враховуючи обмеження даних. Однак DirecTV зараз доступний на меншій кількості пристроїв, ніж більшість конкурентів. Повний список дивіться нижче.

Apple iPad (iOS 9 і новіших версій)Apple iPhone (iOS 9 і новіших версій)
Apple TV (4-го покоління або пізнішої версії)Вбудовані телевізори Chromecast
Apple iPod touch (iOS 9 та новіші версії)Телефони Android (Android 4.4 та новіші версії)
Планшети Android (Android 4.4 та новіші версії)Chrome (50 або новіша версія)
Amazon Fire TVAmazon Fire Stick
Chromecast (лише для Android)Internet Explorer (11 або новішої версії)
Safari (8 і пізніших версій)

Останні повідомлення