Ось як вимкнути звук затвора камери на телефоні Android

Більшість телефонів Android мають невеликий автоматичний шум при натисканні, коли ви робите фотографію камерою. Якщо ця функція зводить вас з розуму - і ми не звинувачуємо вас - або якщо вам дійсно потрібна безшумна фотографія з іншої причини, ви можете її вимкнути. Дізнайтеся, як вимкнути звук затвора камери на вашому телефоні Android, коли ми проводимо вас через кілька простих методів.

Примітка: Звук затвора камери є законною вимогою в деяких країнах, таких як Південна Корея, щоб зменшити ризик фотографування людей без згоди.

Основні налаштування гучності

практичний огляд потужності галактики s9 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Більшість телефонів Android мають збоку фізичні головні кнопки регулювання гучності. Ці кнопки керують всі гучність на телефоні, а не лише гучність, пов’язана із дзвінками чи музикою. Якщо ви хочете дуже швидко вимкнути звук клацання затвора, ці головні кнопки - найкращий варіант.

Крок 1: Торкніться значка зменшення гучності під час перегляду екрана. Після зменшення гучності гучність перейде в режим вібрації, а потім - при повторному натисканні - більшість моделей зроблять ваш телефон абсолютно безшумним. Вібрація або повна тиша повинні приглушити шум затвора.

Знову ж таки, ця опція повинна працювати майже з кожним телефоном або планшетом Android, включаючи телефони Samsung, LG та Google Pixel. Але вам все одно доведеться пам’ятати про відновлення гучності, коли закінчите фотографувати, тому це не остаточне рішення.

Вимкнення звуку затвора безпосередньо

Якщо вам не подобаються всі звуки затвора і ви хочете, щоб вони назавжди вимикалися, а також хочете почути всі інші звуки на своєму телефоні, у налаштуваннях камери є більш прямий варіант.

Крок 1: Зайдіть в головне меню телефону та виберіть Камера , наче ви збираєтеся сфотографувати.

Налаштування камери Android

Крок 2: Перейдіть до налаштувань камери. Зазвичай це зображено значком шестірні у верхньому правому куті програми камери.

Налаштування звуку затвора

Крок 3: Прокрутіть вниз у налаштуваннях камери, доки не знайдете варіант із написом Звук затвора, Звуки камери, або щось подібне. Зверніть увагу, що інтерфейс може виглядати дещо по-іншому на вашому Android, залежно від телефону та версії ОС, але це ще одне налаштування, яке має більшість телефонів Android. Ми використовували Samsung Galaxy, щоб надати знімки для цього посібника.

Крок 4: Перемкнути Звук затвора можливість вимкнути. Це назавжди вимкне будь-який звук клацання затвора, доки ви не вирішите ввімкнути його знову.

Тимчасове вимкнення звуку затвора (моделі Samsung)

Цей метод добре працює, якщо ви будете робити фотографії з камери протягом наступної години-двох і не хочете, щоб подразнення звуку затвора постійно зникало - але після цього вам буде все одно все одно і ви віддаєте перевагу цьому звуку щоб знову ввімкнути. Цей метод працює з телефонами Samsung і може бути присутнім не на всіх моделях Android, хоча для таких телефонів, як Google Pixel, існують альтернативні методи.

Кнопка гучності Galaxy

Крок 1: Зайдіть в меню телефону і проведіть пальцем вниз зверху, щоб відкрити меню налаштувань та сповіщень. Тут шукайте значок гучності, дизайн, схожий на мегафон (ця піктограма буде косою рискою, якщо звуки на даний момент відключені).

Крок 2: Натисніть і утримуйте піктограму гучності, доки не відкриється меню для звуковий режим. Це головне ярлик гучності, що дозволяє перемикатися між звуком і вібрацією. Однак це третій варіант, який ви шукаєте - варіант, який говорить Без звуку.

Тимчасова відключення галактики

Крок 3: Виберіть Без звуку і шукайте Тимчасова німа варіант, який повинен бути безпосередньо під ним. Переконайтеся, що Тимчасова німа також увімкнено.

Крок 4: Тепер відкриється опція, яка дозволить вам вибрати, скільки часу вимкнення звуку триватиме годин. Виберіть часовий проміжок, який найкраще вам підходить, і весь звук буде відключений протягом цієї тривалості. Багато людей люблять використовувати цю опцію для важливих зустрічей та заходів, але це також чудовий вибір, якщо ви збираєтеся робити багато фотознімків за допомогою телефону і не хочете чути цей звук затвора.

Останні повідомлення