Super Mario Maker 2: Як розблокувати все (Super Hammer і Superball Flower)

На відміну від оригіналу Super Mario Maker, продовження Nintendo Switch робить усі основні інструменти дизайну Mario доступними для творців з самого початку. Не потрібно чекати оновлення, щоб встановити прапор контрольної точки, і ви навіть можете перетягувати фактичні схили Super Mario Maker 2.

Завдяки п’яти ігровим стилям, безлічі тем, безлічі крутих нарядів Mii Maker та безлічі зручних функцій, у вас вже є більше ніж достатньо варіантів у вашому розпорядженні. Але якщо вам потрібен повний набір інструментів, вам доведеться провести час у сюжетному режимі, щоб розблокувати два досить круті бонуси від Маріо: Супермолот і Квітка Суперболу.

Чи знаєте ви, що можете грати на ковчезі на дивані в Super Mario Maker 2? Перегляньте наш короткий посібник про кооператив, щоб розпочати.

Unlockable 1: Super Hammer

Super Hammer розблоковується після завершення сюжетного режиму. Вам не потрібно закінчувати всі рівні Story Mode, але вам потрібно закінчити відбудову замку принцеси Піч. Очікуйте зіграти близько 60 сольних курсів, щоб “закінчити” сюжетний режим і побачити кредити.

Супермолот можна використовувати лише при будівництві курсів в Супер Маріо 3D Світ стиль. Однак це досить акуратне підключення. Коли у Маріо є молот, він може як будувати, так і ламати. Маріо може розбити всілякі блоки, включаючи стандартні блоки, кам’яні блоки, крижані блоки та блоки знаків питання. Також молот одним махом вбиває купу різних ворогів.

Супермолот також може бути використаний для створення M блоків (блоків Маріо). Ви можете одночасно мати на екрані п’ять блоків. Як тільки ви затьмарите п’ять, перший створений вами блок зникне. Додавання Super Hammer до свого рівня може допомогти вам створити нові розділи платформи, які спираються на сили надійного будівельного молота Маріо.

Unlockable 2: Superball Flower

Квітка Суперболу - це в основному Вогняна квітка на стероїдах. Походить від класики Game Boy Земля Супер Маріо, це акуратне маленьке писанкове яйце можна розблокувати, допомагаючи Жабам навколо замку. Після розблокування Superball Flower можна використовувати лише на рівнях, розроблених у Super Mario Bros. стиль.

Поки ви будете працювати над роботами в сюжетному режимі, більше жаб прибуватиме до замку та навколо нього. Ви шукаєте Фіолетову жабу. Спочатку Пурпурна жаба буде прямо біля замку, що стоїть поруч із сплячою Жовтою жабою. Purple Toad попросить вас прокинутися Yellow Toad, пройшовши рівень: "POW Block Wake-Up Call!"

Пройшовши цей рівень, вам доведеться пройти три рівні для Жовтої жаби: «Поховані камені», «Камінь-подряпина» та «Камінь з річки». Примітка: спочатку ви можете виконати окреме завдання для Purple Toad, але вам доведеться повернутися і виконати ці три, щоб запустити рівень, який розблокує Superball Flower.

Як тільки це буде зроблено, вирушайте на захід від замку, щоб зустрітися з Пурпуровою жабою, яка буде стояти перед зеленою деформаційною трубою, яку охороняє Піранья. Пройдіть “Сквош ліани Піраньї”, щоб розчистити шлях.

Після закінчення цих п’яти рівнів Purple Toad запропонує роботу: «Розбивачі колючої черепашки». Після того, як ви дійдете до прапора, Жаба розіб'є тверді брили Колючою оболонкою. Натисніть на середній знак питання, щоб отримати живлення Superball Flower.

Квітку Суперболу можна використовувати в режимі Maker, вставляючи Вогняну Квітку, а потім утримуючи на ній (щоб змінити версію Суперболу). Квітка Суперболу кидає в землю швидкоплинний вогненний куля, який відбиватиметься від стін та предметів.

Останні повідомлення