Джосс Уедон покидає Twitter: Казка про фемінізм і тролів

Джос Відон відігнав від TwitterО, Джосс Уедон, скажи, що це не так! Режисер блокбастера Marvel-Disney Месники: Ера Альтрона раптово кинув Twitter, здававшись, відповідь на повен образливих твітів від розлючених шанувальників, розлючених на багато речей у новому фільмі, включаючи багатьох людей, які лютують над зображенням "Чорної вдови" Скарлет Йоханссон, однієї з небагатьох жіночих персонажів у фільм.

Незважаючи на те, що фільм мав надзвичайний успіх - за перші п’ять днів він заробив 392,5 мільйона доларів у всьому світі, - незабаром після виходу в світ він був затьмарений антиедонськими настроями.

Уедон стверджує, що пішов лише для того, щоб піти від усього шуму. "Я просто подумав: зачекайте хвилину, якщо я збираюся знову писати, я повинен піти в тихе місце", - сказав він в інтерв'ю BuzzFeed. «І це найменш тихе місце, яке я коли-небудь бував у своєму житті. ... Це все одно, що здавати іспит в Коачеллі. Це як, гм, мені справді потрібно зосередитися на цьому! Хлопці! Ви можете просто ... я повинен ... Це дуже важливо для мого закону! "

Епатаж Чорної Вдови

З тих пір Уедон отримував багато ненависних твітів, спрямованих на Уедон Вік Ultron вийшов. Багато твітів демонструють гнів з приводу думки, що персонаж Чорної вдови Йоханссона був зображений як любовний інтерес до Халка у фільмі. Деякі спостерігачі відчували, що великі розкриття про її характер також були невтішними, проблема посилюється через відсутність жіночих фільмів Marvel та головних героїв.

Інші користувачі Twitter, включаючи актора Халка Марка Руффало, скаржились, що для її персонажа недостатньо товарів.

. @ Marvel нам потрібно більше товарів # BlackWidow для моїх дочок і племінниць. Дуже ласкаво.

- Марк Руффало (@MarkRuffalo) 29 квітня 2015 р

В останніх інтерв'ю Уедон також висловив певний гнів щодо Marvel щодо редагування Вік Ultron. За його словами, багато хто з небагатьох сцен розвитку чорного характеру майже вирізав.

Чорну вдову також ганьбили Джеремі Реннер і Кріс Еванс в інтерв'ю прес-туру для фільму ще в квітні. Вони називали персонажа "шлюхою" та "повією".

Хоча Кріс Еванс швидко вибачився за це зауваження, Реннер не повністю відступив.

"Якби ви спали з чотирма з шести Месників, як би вам не було весело, ви були б повією", - пожартував Реннер Конан. "Просто кажу. Я б повія ".

Насороження повіями є давною проблемою в Інтернеті, і це особливий фаворит феміністок третьої хвилі, які вважають, що жінки повинні мати можливість виражати свою сексуальність будь-яким способом, якщо вони вибирають їх.

Уедон заперечує, що феміністки зіграли свою роль

Те, що раніше було обліковим записом Уедона в Twitter, тепер призводить до цього повідомлення.

Під час свого функціонування у Twitter Уедон був відомий тим, що твітував профеміністичні настрої, навіть висловлюючи нападки на майбутні Світ юрського періоду звільнити як "сексиста 70-х років". Пізніше він пошкодував про твіт, сказавши, що для Variety це "погана форма". Баффі, вбивця вампірів і Ангел Творець також була давньою активісткою фемінізму.

месники вік чорно-чорної вдови

Він заперечує, що пішов через феміністок: «Повірте, на мене з нагоди нападу войовничих феміністок я потрапив у Twitter. Це те, до чого я звик. Кожна порода фемінізму атакує будь-яку іншу породу, і кожен підрозділ лібералізму завжди зайнятий нападом на інший підрозділ лібералізму, бо не дай Бог, щоб вони всі об'єднувались і насправді боролися за справу », - сказав він BuzzFeed.

Користувач Twitter Джон Гальт зібрав корисний монтаж лише частки ненависних твітів від різних партій.

Це справжня причина, чому @josswhedon залишив твіттер. Я не звинувачую його. pic.twitter.com/Xfk7n0XvGS

- Джон Гальт (@atlasnodded) 4 травня 2015 р

Сторони, які беруть участь у цьому кричальному матчі

Незважаючи на причетність феміністів до цього пришлуху, існують також інші групи, які, ймовірно, сприяли виходу Уедона з Twitter. Ось короткий опис груп, які, ймовірно, сприяли рішенню Уедона піти не своїми думками, а тим, наскільки вони гнівно та голосно їх висловили.

Злі феміністки: Це феміністки, які засмучені зображенням Чорної вдови у фільмі. (The Washington Post заперечує цю ідею.) Вони вважають, що Уедон зруйнував одного з єдиних позитивних жіночих персонажів у фільмі, зробивши її не більше ніж любовним інтересом до Халка. Розмістіть їх за допомогою твітів на кшталт "@josswhedon can f *** off. Ніколи більше не чіпай чудо, ти сексистська ** діра »і« @josswhedon ти, сукин сексист, бийся зі мною ».

Інтернет-тролі: Тролі завжди будуть поруч, і, судячи з деяких злісних твітів, деякі люди просто хочуть нагромадити антиведонські настрої. Завжди прагнучи додати вогонь до палива, ця група відома тим, що твітує дурні речі, такі як "@josswhedon розблокуй мене, я хочу битися" та "@josswhedon зустріне мене в ямі u dickhead".

Надмірно-еxcited шанувальники: Коли все сказано і зроблено, все ще є група, яка по-справжньому засмучена зображенням Чорної вдови з суто фанатичної точки зору коміксів. Це шанувальники Marvel, які просто не витримують будь-якої інтерпретації персонажа, який відхиляється від коміксів. Ці люди стоять за твітами на кшталт: «Я зроблю все, що в моїх силах, щоб знищити вашу кар’єру так, як ви знищили персонажа Наташі Романоффс, який ви шматок с ***» та «@josswhedon F ***, ти Джос. Ви не можете просто увійти до франшизи Месників і почати вбивати головних героїв. Це не Гра престолів ".

Прагнення Уедона до тиші

Джосс Уедон має стосунки любові і ненависті до Twitter. У нього є кілька акаунтів у Twitter, і, здавалося, він кинув роботу в липні 2013 року, хоча не збив свій профіль. Його останній твіт читав: "Дякую всім людям, які були такими добрими, смішними та надихаючими тут". Потім він закрив свій рахунок.

В своєму інтерв'ю BuzzFeed він каже, що просто хоче залишити надзвичайно галасливий світ Twitter: "Twitter - це захоплююча дрібниця, і якщо вона є, я повинен це перевірити", - сказав він. «Коли ти продовжуєш щось робити після того, як це перестає доставляти тобі задоволення, це наркоман, як правило, гірше. ... Я просто мав хвилинку ясності, де я схожий, знаєш що? Якщо я хочу щось зробити, мені потрібно не постійно вдарити цю річ за новину, жарт чи якусь похвалу, а потім раптово сумувати, коли з’являється ненависть, а потім ненависть, а потім ненависть ".

Оновлено 05.06.2015 Джеффрі Ван Кемп: Суттєво змінив формулювання статті, розкрив суперечки та додав цитати самого Уедона в інтерв'ю BuzzFeed.

Останні повідомлення