Як користуватися Siri на Mac: поради, підказки та багато іншого

Як користуватися Siri на Mac

У наші дні Siri - це не просто голосовий асистент - це ціла розумна система ШІ, вбудована в пристрої Apple. Це означає, що ви можете з цим зробити так багато, особливо зараз, коли це на MacOS, а також iOS. Більше того, Siri розуміє природну мову, тож ви можете говорити такі слова, як „Накачати гучність”, і Siri зрозуміє, що ви хочете, щоб об’єм вашого Mac збільшився.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як розпочати роботу з Siri на Mac, а також деякі найкращі способи її використання. Якщо ви хочете знати ще більше способів використання Siri на своєму Mac, завантажте Siri і запитайте: "Що ви можете зробити?" або перегляньте документ підтримки Apple.

Як налаштувати Siri на Mac

Крок 1: Відкрийте системні налаштування Siri

Як користуватися Siri на Mac

Усі налаштування Siri зберігаються в системних налаштуваннях. Клацніть на піктограму Apple у верхньому лівому куті, а потім натисніть Системні налаштування. Після відкриття вікна натисніть Siri, щоб відкрити налаштування, які ви можете змінити.

Крок 2: Призначте комбінацію клавіш

Як користуватися Siri на Mac

Якщо у вас MacBook Pro із сенсорною панеллю або MacBook Air 2018 року, у вас буде кнопка Siri для швидкого запуску помічника Apple. Але якщо на вашому Mac цієї кнопки немає, ви можете замість цього призначити ярлик для запуску Siri.

За замовчуванням для цього встановлено натискання та утримання Cmd + пробіл. Apple пропонує вам два попередньо встановлені варіанти: утримуйте Option + пробіл або натисніть Fn + пробіл. Ви також можете налаштувати це за допомогою власної комбінації двох клавіш.

Крім того, ви можете вимкнути комбінацію клавіш і просто скористатися кнопками Siri, розташованими в Dock та панелі меню. Або ще краще, ви можете запустити його своїм голосом, сказавши "Гей, Сірі". Деякі старі моделі, як і вся лінійка iMac, не включають співпроцесор T2, який забезпечує підтримку "Hey Siri", яка завжди слухає.

Крок 3: Виберіть голос та мову Сірі

Як користуватися Siri на Mac

Мова та голос, які використовує Siri за замовчуванням, визначаються параметрами, які ви ввели під час першого налаштування вашого Mac. Якщо ви хочете їх змінити, скористайтеся випадаючими полями під клавіатурним скороченням у системних налаштуваннях Siri.

Залежно від вашої мови, ви можете вибрати між різними акцентами та голосом чоловічим чи жіночим.

Крок 4: Введіть в Siri

Як користуватися Siri на Mac

За замовчуванням Siri слухає ваш голос. Якщо ви бажаєте ввести свої запити, ви можете це ввімкнути. Відкрийте Системні налаштування, а потім натисніть Доступність. Прокрутіть вниз до нижньої частини лівого стовпця та натисніть Siri. На панелі, що з’явиться, натисніть «Увімкнути тип для Siri».

Це вимкне розмову з Siri, але зверніть увагу, що Siri все одно буде слухати ваш голос, якщо ви активуєте його під час використання гарнітури з вашим Mac.

Найкращі способи використання Siri на вашому Mac

Знайдіть свої файли за допомогою Siri

Як користуватися Siri на Mac

Відстеження всіх ваших файлів може бути складним. На щастя, Siri готовий допомогти. Просто скажіть Siri, наприклад, “Шукати документи PDF”.

Але Siri може робити не лише прості пошуки. Він розуміє різні умови, наприклад, "Показати всі файли, які я відкрив цього тижня". Потім ви також можете вдосконалити результати, наприклад, сказавши "Тільки ті, що мають назву" звіт "" після завантаження оригінальних результатів.

Перетягніть результати Siri

Як користуватися Siri на Mac

Apple спрощує отримання певних типів файлів із результатів Siri та додавання їх до інших документів. Скажімо, ви щойно провели тиждень у відпустці і хочете показати своїм друзям деякі фотографії, які ви зробили. Складіть новий електронний лист, а потім скажіть Сірі “Покажи мені мої фотографії минулого тижня”.

Після завантаження результатів ви можете перетягувати їх безпосередньо у свою електронну пошту.

Додайте результати Siri до Центру сповіщень

Як користуватися Siri на Mac

MacOS дозволяє прив’язувати деякі пошуки Siri до Центру сповіщень. Наприклад, скажіть "Шукати в Інтернеті зображення пляжів на Гаваях". У верхньому правому куті результатів є невеликий значок + - клацніть на ньому, і результати будуть закріплені в Центрі сповіщень.

Більше того, ці результати динамічно оновлюються. Отже, якщо ви хочете щодня бути в курсі останніх цін акцій компанії, ви можете закріпити їх у Центрі сповіщень, і Siri повідомить вам найсвіжіші ціни в режимі реального часу.

Знайдіть свої пристрої

Як користуватися Siri на Mac

Загубили пристрій Apple? Просто попросіть Сірі знайти його для вас. Поки ваш пристрій зареєстровано на ваш ідентифікатор Apple, ви можете сказати "Знайти мій iPhone", наприклад, і Siri знайде його.

Швидко запустіть програму

Як користуватися Siri на Mac

Якщо ви хочете швидко завантажити програму, просто відкрийте Siri і скажіть: «Запустити фотографії» (або будь-яку програму, яку ви хочете відкрити). Це особливо корисно, якщо ви не закріпили програму на Dock і не хочете шукати її в папці Applications.

Відправити повідомлення

Як користуватися Siri на Mac

Як ми вже згадували раніше, однією з найкращих речей Siri є її здатність розуміти природну мову, а це означає, що іноді вам навіть не потрібно повідомляти, який додаток ви хочете використовувати. Один із способів це працює - надсилання повідомлень. Наприклад, скажіть "Скажи Дейву, що я в дорозі", і Сірі надішле Дейву текст за допомогою програми "Повідомлення" із вмістом "Я в дорозі".

Отримати результати

Як користуватися Siri на Mac

Хочете знати, наскільки добре пройшла ваша команда у великій грі? Siri може допомогти. Наприклад, запитайте його "Чи виграв D.C. United?" - і це заповнить вас.

Це також працює, якщо ви хочете отримати більш широке уявлення. Скажіть "Покажи мені турнірну таблицю НФЛ" або "Якими будуть наступні матчі Кубка світу серед жінок?" щоб Siri показала вам, як проходять останні змагання.

Останні повідомлення