Як грати в "Skyrim: Very Special Edition" на своєму пристрої Alexa

Bethesda, здавалося, знущалася над собою під час своєї конференції E3 2018 із трейлером для Skyrim: Дуже спеціальне видання на Amazon Alexa. У трейлері виступив комік Кіган-Майкл Кі, який повністю захопився грою, змахнувши все зі свого столу, використовуючи невгамовний крик сили "Fus Ro Dah".

Більшість людей вважали гру жартом. Але це зовсім не жарт. Як і всі інші, ми з подивом виявили, що гра справжня. Так, насправді ви можете завантажувати та грати Skyrim: Дуже спеціальне видання.

Що таке „Skyrim: дуже спеціальне видання?“

Skyrim for Alexa - це проста пригодницька гра на основі тексту. Це нагадує старі текстові пригодницькі ігри DOS, такі як Infocom та інші текстові ігри 80-х, за винятком того, що вони управляються голосом, тому ви слухаєте гру через динамік і вводите свої команди голосово.

Під час гри Skyrim: Дуже особлива пригода, Шанувальники Skyrim розпізнають деякі особливості та жаргонізм у грі, такі як деякі раси, вороги, зброя та здібності. Наприклад, ви, мабуть, зіткнетесь із кимось із раси Червоної гвардії, або, можливо, з воїном хаджитів, або, можливо, з Темним ельфом. Гра також часто запитує, чи хочете ви використовувати крик. На відміну від ітерацій консолі Скайримоднак ви не можете налаштувати свого персонажа, відкрити свій інвентар або вибрати конкретне заклинання, яке ви хочете використовувати під час бою.

Хоча ви не маєте тонни контролю над тим, що відбувається в грі, цікаво уявити, як ви подорожуєте всесвітом. Трохи уяви ви можете уявити себе у світі Скайріма, виконуючи квести, як Alexa вам їх описує.

Як грати в Skyrim на Amazon Echo

Грати Skyrim: Дуже спеціальне видання на вашому Echo Spot або іншому пристрої Amazon Alexa, вам просто потрібно виконати кілька простих кроків.

Крок 1: Перейдіть до свого облікового запису Amazon і знайдіть вміння Alexa для пошуку "Skyrim: дуже спеціальне видання". Ви також хочете переконатися, що ваш пристрій Echo підключено до вашого облікового запису Amazon.

Крок 2: Увімкніть вміння.

Крок 3: Скажіть “Alexa, відкрий Skyrim”

Крок 4: Почніть свою текстову пригоду.

Гра починається з того, що ви говорите, що ви стоїте на перехресті, і запитує, який із двох варіантів ви хочете вивчити. Хочете дослідити укріплене місто чи туманний причал? Якщо ви почнете гру спочатку, це може дати вам два різні варіанти, наприклад, ізольовану халупу або старовинний камінь. Граючи далі, ви будете стикатися з ворогами. Коли ви стикаєтеся з ворогом, ваші основні варіанти - атакувати ворога зброєю, накласти закляття, скористатися криком або втекти з місця події.

Протягом всієї гри ви помічаєте, що у Alexa багато забавних хитрощів. Наприклад, якщо ви виберете варіант втечі, Alexa може сказати щось на кшталт: «ти відхиляєшся хвостом між ніг, не потрібно нікому про це згадувати». Завдяки Alexa, зараз нам стає набагато краще.

Якщо ви вийдете з гри, це поверне вас до початку квесту, в якому ви були, коли ви виходили. Це може сказати щось на кшталт: «Ви відкриваєте свій журнал квестів, і ви допомагали темному ельфу…», щоб нагадати вам про ваші квести.

Як грати в Skyrim на своєму смартфоні

Якщо ви хочете вступити в бій без пристрою Echo, не хвилюйтеся. Ось як грати Skyrim: Дуже спеціальне видання на вашому смартфоні:

Крок 1: Завантажте програму Amazon на свій пристрій iOS. Користувачі Android повинні завантажити програму Alexa.

Крок 2: Увійдіть у свій обліковий запис Amazon, знайдіть Alexa Skills для „Skyrim: A Very Special Edition“ і активуйте вміння.

Крок 3: Торкніться кнопки Alexa у верхньому правому куті програми Amazon. Якщо ви використовуєте програму Alexa, коло Alexa знаходиться внизу.

Крок 4: Скажіть "Alexa, Open Skyrim."

Крок 5: Почніть свою пригоду.

Є Skyrim: Дуже спеціальне видання будь-який хороший?

Не сподівайтесь, що версія Alexa Skyrim буде якоюсь подібною Спеціальне видання Skyrim. Це навіть не близько. Ми можемо навіть зайти так далеко, сказавши, що гра є дееволюцією приблизно 20 або 30 років. Він пропонує обмежений вибір та дуже обмежений контроль користувачів. Ви можете задати дуже основні запитання, наприклад, "яке у мене здоров’я?" і Алекса скаже вам "ваше здоров'я 95".

Але, окрім того, що Alexa відповідає на дуже основні запитання та пропонує вам кілька варіантів на вибір у ситуаціях протягом гри, ви начебто просто готові до пригод. Але це не означає, що спробувати не цікаво.

Останні повідомлення