Як завантажити фотографії Instagram

Понад 100 мільйонів фотографій щодня завантажують в Instagram понад мільярд користувачів. Якщо ви один із мільярдів, ви, мабуть, побажали, що можете завантажити фотографії теж. Хороша новина полягає в тому, що ви можете. Якщо ви зробили фотографію камерою в додатку Instagram, і вона не зберегла копію на ваш телефон, чи ви випадково видалили оригінальну фотографію (або - задихаєтесь - ваш телефон був викрадений), і єдина копія, яка вам залишилася той, який ви опублікували в Instagram, отримати фотографії з Instagram легко.

Instagram має інструмент для завантаження, який дозволяє завантажувати всі ваші дані - включені фотографії - за один процес. Щоб надати вам варіанти, ми пройдемо офіційний процес завантаження вашого вмісту в Instagram, перш ніж зануритися в інші варіанти, що включає закладки, використання знімків екрану та використання сторонніх додатків.

Перш ніж зайти занадто далеко, не забудьте поважати фотографії інших користувачів - те, що ви можете завантажити зображення, не означає вас повинен якщо воно не ваше. Деякі користувачі можуть спеціально ділитися зображеннями, які потрібно зберегти як шпалери, але якщо незрозуміло, радимо запитати перед завантаженням. Instagram має детальну схему своєї політики щодо авторських прав.

Як завантажити всю свою інформацію з Instagram

Instagram має простий інструмент, який дозволяє завантажувати всі ваші дані (включаючи всі ваші фотографії) за кілька простих кроків. Нижче ми проведемо вас через процес.

Крок 1:Увійдіть в Instagram у вибраному вами веб-браузері та перейдіть у свій профіль.

Крок 2: Клацніть на значок шестірні праворуч від місця, де написано Редагувати профіль і виберіть Конфіденційність та безпека вкладку.

Крок 3:Тепер ви повинні побачити сторінку із написом Конфіденційність облікового запису на вершині. Якщо ви бачите це, прокрутіть униз донизу, і ви побачите заголовок із написом Завантаження даних з посиланням під ним, де сказано Запит на завантаження. Клацніть на це посилання.

завантаження даних Instagram

Крок 4: Вам буде запропоновано ввести свою електронну адресу та пароль, щоб підтвердити, хто ви є і куди ви хочете надіслати дані. Як тільки ваша особа буде підтверджена, це лише питання очікування.

Ви також можете виконати запит на завантаження за допомогою програми:

Крок 1: Відкрийте програму та перейдіть у свій профіль.

Крок 2: Торкніться значка меню у верхньому правому куті, а потім виберіть Налаштування.

Крок 3: Торкніться Безпека > Завантажити дані.

Крок 4: Введіть свою адресу електронної пошти та пароль, а потім натисніть кнопку Запит на завантаження.

Як і засіб завантаження Facebook, Instagram автоматично упакує всю вашу інформацію та надішле вам посилання для завантаження електронною поштою. В Instagram кажуть, що це може зайняти більше 48 годин, але ми пробували це кілька разів із різними обліковими записами, і це ніколи не займало більше години-двох. Ви можете вимагати завантаження даних лише кожні чотири дні, тому плануйте з розумом.

Як додати закладки до фотографій в Instagram

Завантаження зображення - це не єдиний спосіб зберегти його. Якщо ви хочете швидко знайти фотографію пізніше, але вам фізично не потрібно зберігати її на телефоні, ви можете додати її в закладки в Instagram. Instagram має можливість упорядковувати збережені публікації, трохи нагадуючи дошки Pinterest.

За допомогою функції закладки ви можете зберігати фотографії, щоб згадувати їх пізніше, наприклад, поміщаючи зображення з позначкою #foodporn в папку ресторанів, які ви хочете спробувати, або зберігаючи ці епічні пейзажні знімки в папці ідей про відпочинок мрії. Ця функція полегшує доступ до ваших улюблених грамів, але на відміну від їх завантаження, ви матимете доступ до них лише в Instagram.

Торкніться значка під зображенням, яке потрібно зберегти Закладка значок праворуч, якщо ви перебуваєте в додатку або під фотографією на веб-сайті. Фотографію тепер збережено, але якщо ви хочете впорядкувати збережені фотографії в Instagram, торкніться значка Зберегти в колекції що з’являється в додатку. Клацніть на Знак плюс , щоб створити власну колекцію.

Щоб переглянути, відредагувати, видалити або організувати збереження в Instagram, перейдіть до свого профілю та торкніться значка Збережено значок над вашими зображеннями на веб-сайті. У програмі перейдіть на сторінку свого профілю, торкніться меню та перейдіть до Збережено.

Як зробити знімок історії Instagram

Оскільки історії Instagram зазвичай відображаються на весь екран, зображення, якими обмінюються Stories, можуть створити чудові шпалери для вашого телефону. Насправді, деякі фотографи спеціально поділяться для цього фотографіями таким чином. Вам потрібно знати один фокус, щоб зробити чистий знімок історії Instagram.

Крок 1:Коли ви переглядаєте історію Instagram, на неї буде накладена інформація, як-от ім’я користувача. Просто натисніть і утримуйте будь-де на екрані, і ці накладання зникають (це також призведе до паузи в історії, даючи вам додатковий час, щоб зробити знімок екрана).

Крок 2:Зробивши палець на екрані, зробіть знімок екрана. Для цього може знадобитися трохи гімнастики пальців, але це не повинно бути надто складно. Ось як зробити знімок екрана на iPhone X, iPhone 8 і старіших моделях, телефонах Samsung Galaxy та Google Pixel і Pixel 2.

Як зберегти фотографії з Instagram у Windows та MacOS

ЗавантажитиGram

DonwloadGram не вимагає завантаження програмного забезпечення для запуску, що робить завантаження фотографій в Instagram трохи менш ризикованим, не кажучи вже про простіше. DownloadGram можна використовувати як на настільних комп’ютерах, так і на мобільних пристроях.

Крок 1:Перейдіть до Інстаграм в Інтернеті.

Крок 2:Знайдіть зображення, яке хочете зберегти. Клацніть на Потрійні крапки і натисніть Перейдіть до Post.

Крок 3:Скопіюйте URL-адресу фотографії з рядка веб-адреси у вашому браузері.

Крок 4:Перейдіть на веб-сайт DownloadGram.

Крок 5:Введіть URL-адресу фотографії у вікно із автоматично згенерованим посиланням на Instagram.

Крок 6:Клацніть на Завантажити кнопку. Потім клацніть отриманий результатЗавантажити зображення , щоб зберегти зображення.

На мобільному пристрої:

Крок 1:Відкрийте програму Instagram і знайдіть фотографію, яку хочете завантажити.

Крок 2: Натисніть на Потрійні крапки і натисніть Копіювати посилання.

Крок 3: Виконайте кроки 4-6 з наведених вище вказівок на робочому столі, використовуючи мобільний веб-браузер, щоб вставити посилання в DownloadGram і натиснувши кнопку завантаження.

Чи слід використовувати додаток для завантаження фотографій в Instagram?

iphone xr instagram - Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Додаток Instagram не дозволяє користувачам завантажувати окремі фотографії. Однак це не завадило стороннім платформам створювати власні способи вирішення проблеми. Питання в тому - чи ці сторонні програми Instagram насправді безпечні?

Батьківська компанія Instagram, Facebook, зіткнулася з негативною реакцією щодо даних користувачів, які були продані компанії для соціальних мереж. Ці дані були зібрані, коли користувачі дозволяли стороннім програмам отримувати доступ до їхнього профілю Facebook.

Деякі з цих сторонніх завантажувачів Instagram можуть бути абсолютно безпечними, створюючи додаток виключно для заробітку, надсилаючи вам надокучливі оголошення під час використання програми. Багато з них вимагають, щоб ви увійшли до свого облікового запису Instagram і дозволили додатку отримувати доступ до інформації про ваш рахунок. Замість того, щоб відкривати свій обліковий запис перед потенційним ризиком, безпечніше дотримуватися завантаження зображень, використовуючи лише URL-адресу та веб-додаток або власний інструмент завантаження облікового запису Instagram, якщо вам потрібно відновити всі ваші публікації.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found