Як зв’язати Instagram з Facebook

як користуватися історіями Instagram

У наші дні Facebook та Instagram йдуть рука об руку. Ці два сервіси пропонують інтеграцію, яку ви просто не знайдете на жодних інших платформах соціальних мереж. На відміну від Twitter, який публікує ваші публікації в Instagram як основні веб-посилання, Facebook насправді дозволяє обмінюватися зображеннями безпосередньо з програми обміну фотографіями на вашій хронології та в стрічці новин.

Facebook має сенс надавати спрощені функції для такого популярного додатку, як Instagram, особливо з огляду на те, що гігант соціальних мереж придбав платформу за 1 млрд доларів готівкою. Тим не менш, найкраще в синхронізації облікових записів у Facebook та Instagram - це те, наскільки це просто. Перш ніж проводити вас через процес, давайте розглянемо деякі переваги.

Що не подобається?

Є кілька причин, чому вам слід розглянути можливість пов’язування Facebook та Instagram. Посилання дозволить розміщувати фотографії та відео, які ви робите або редагуєте за допомогою згаданого додатка для обміну фотографіями, безпосередньо на Facebook. Якщо вам подобається отримувати лайки в Instagram - а хто ні? - це перекладеться і на Facebook. Кожне спільне зображення або відео повертається до свого першоджерела, що дозволяє вам залучати людей, як ваших друзів, так і ширшої аудиторії (якщо ваші публікації в обох облікових записах є загальнодоступними).

Facebook також має значно більшу базу користувачів, ніж Instagram, тому існує ймовірність, що це може допомогти вам охопити більше людей. І, оскільки алгоритмічна стрічка Instagram, як вважається, надає пріоритет публікаціям із більшою зацікавленістю, додаткові оцінки "подобається" можуть допомогти вашому вмісту також посісти вище місце в стрічці новин. Навіть для тих, хто не шукає більшої експозиції, перехресне розміщення повідомлень може дозволити вашим контактам у Facebook, яких немає в Instagram, не відставати від вашої активності. Ви також зможете легше відновити будь-який обліковий запис, якщо втратите доступ.

Нарешті, завдяки безперебійній інтеграції між двома платформами, ваші дані про публікації в Instagram (включаючи підписи) будуть передані Facebook разом із усіма даними про ваше місцезнаходження, хештегами та смайлами, які ви додали. Ваші завантаження також будуть збережені у Facebook - у їхньому власному альбомі під назвою „Instagram photos“ - що дозволить вам швидко позначити своїх друзів у соціальній мережі.

Пов’язання Instagram з Facebook

Процес зв’язування облікових записів Facebook та Instagram майже однаковий у iOS та Android. Однак майте на увазі, що цей процес можна здійснити лише за допомогою програми для смартфона, а не на робочому столі.

Для початку відкрийте програму Instagram і перейдіть на екран профілю. Торкніться трьох горизонтальних ліній, що символізують піктограму меню у верхньому правому куті вашого профілю, а потім - Налаштування внизу дисплея.

Далі прокрутіть список опцій і торкніться Рахунок< Пов’язані облікові записи. Тут ви знайдете список соціальних платформ, які пропонують інтеграцію Instagram, а Facebook у верхній частині цього списку. ТоркнітьсяFacebook і увійдіть, використовуючи свої дані для входу, через програму Facebook або мобільний браузер.

Щойно ви увійшли, все! Тепер ваші облікові записи будуть зв’язані, і вам не доведеться нічого робити, щоб одночасно розміщувати повідомлення на обох платформах. Кожного разу, коли ви хочете поділитися фотографією в Instagram на Facebook, ви можете зробити це, увімкнувши відповідну кнопку на екрані субтитрів. Ви також можете налаштувати його на автоматичний обмін усіма новими публікаціями (про це пізніше).

Щоб поділитися попередньою фотографією Instagram у Facebook, виберіть зображення, яким хотіли б поділитися, зі свого профілю Instagram і торкніться меню у верхньому правому куті. Далі торкніться Поділитися у вікні, що з’явиться, переключіть повзунок поручFacebookта торкніться піктограми галочки у верхньому правому куті, щоб опублікувати фотографію у Facebook.

Видалення інтеграції Instagram

Майте на увазі, що з будь-якої причини ви можете будь-коли змінити дозволи додатка або вилучити його інтеграцію з Facebook. Для цього поверніться до Пов’язані облікові записи меню, до якого ви переходили раніше, і торкніться Facebook. Якщо припустити, що ви підключені до облікового запису Facebook, піктограма буде синьою, а праворуч відображатиметься ім’я, пов’язане з цим обліковим записом.

Наступна сторінка надасть вам кілька додаткових опцій щодо вашого облікового запису, включаючи опції автоматичного надсилання ваших публікацій та історій у Facebook. Щоб від’єднати обліковий запис, просто натиснітьВід’єднати внизу сторінки та підтвердьте своє рішення у спливаючому вікні. Якщо ви переглянете, просто виконайте наведені вище кроки, щоб відновити їх.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found