Ви нарешті можете робити фотографії та відео в додатку Flipagram

група оновлення flipagramКористувачі Flipgram будуть знати, наскільки чудова програма для курації медіа, але поки що для цього вам довелося імпортувати медіа з вашої камери. Більше ні.

Сьогодні Flipagram запустив оновлення свого додатка, яке дозволить вам додавати медіа з вашої камери - отже, замість того, щоб завантажувати медіа з вашої камери, ви зможете просто зробити фото.

Функція називається "Flipacam", і вона в основному дозволяє швидко створювати "Flips", не виходячи з програми.

За даними Flipagram, ця функція дозволяє користувачам бути трохи більш спонтанними, що могло б бути неможливим без можливості використовувати камеру. Замість того, щоб планувати свої публікації, ви можете просто зробити фотографію чи відео, і нехай це говорить сам за себе.

Коли ви використовуєте програму, ви побачите кнопку камери, яка дозволить вам зробити знімок. Потім ви натискаєте дисплей, щоб зробити фотографію, або утримуйте, щоб зробити відео. Згодом ви можете скомпілювати носій так само, як і при використанні носіїв із рулону камери. Перевертання обмежено однією хвилиною.

flipagram-update

Оновлення робить службу схожою на Snapchat. Коли ви знімаєте фотографію чи відео через додаток Flipagram, вони не зберігатимуться у вашому рулоні камери, подібно до того, як після надсилання неможливо отримати доступ до носіїв, знятих із Snapchat.

"Замість того, щоб ділитися однією яскравою фотографією або коротким відеокліпом, люди все частіше хочуть розповісти цілу історію з великою кількістю фото та відео моментів", - сказав співзасновник і генеральний директор Flipagram Фархад Мохіт у відповідній заяві. "Наш новий Flipacam неймовірно легко фіксує такі моменти, як вони трапляються, і швидко перетворює їх на перевертання, не маючи окремих фотографій та відео, що займають зайвий простір на пристроях людей".

Хоча ви можете стверджувати, що функцію слід було додати ще деякий час, Flipagram, здається, не постраждав через це - зараз служба може похвалитися майже 200 мільйонами користувачів та колосальними 13 мільярдами моментів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found