Де зараз знаходиться космічна станція і як я можу це побачити?

Історична місія SpaceX Crew Dragon на Міжнародній космічній станції (МКС) викликала відновлений інтерес до орбітальної лабораторії.

Хоча вона обертається навколо Землі на висоті близько 250 миль, чи знали ви, що все ще можете побачити космічну станцію неозброєним оком?

Ви просто повинні бути в потрібному місці в потрібний час, і завдяки тому, що він рухається зі швидкістю 28500 миль / год (28000 км / год), обертаючись навколо Землі близько 16 разів на день, рано чи пізно у вас буде шанс спостерігайте, як це проходить над головою.

Ми можемо побачити космічну станцію, оскільки вона відображає сонячне світло. Але відображення недостатньо яскраве, щоб зробити його помітним у денний час, тому найкращі часи зазвичай припадають на світанок чи сутінки.

Залежно від того, де ви знаходитесь, і часу, коли станція наближається, спостереження можуть відбуватися десь раз на місяць та кілька разів протягом одного тижня. Потрібно просто пощастити. NASA заявляє, що це легко помітити, описуючи це як вигляд "дуже яскравої зірки, що рухається по небу".

Є кілька способів дізнатися, коли космічна станція рухається у ваш бік, надаючи вам найкращі можливі шанси побачити її високо вгорі.

По-перше, ви можете перевірити карту відстеження НАСА, яка вказує, де зараз знаходиться МКС, а також її шлях на 90 хвилин раніше і на 90 хвилин вперед. Це дасть вам хороше уявлення про те, чи супутник наближається.

По-друге, ви можете ввести назву свого місцезнаходження в Інтернет-інструменті NASA «Прицільні можливості», щоб з’явити майбутні шанси побачити станцію у вашому районі.

І по-третє - і це найефективніший спосіб - ви можете підписатися на безкоштовну послугу NASA для отримання електронних або текстових сповіщень, які повідомляють, коли станція пройде над головою. Зазвичай ви отримуєте багато сповіщень, а сповіщення пропонує конкретну інформацію про те, куди в небі шукати. Поки немає хмарного покриву, ви гарантовано добре подивитесь на нього, коли він рухається зі швидкістю по небу.

Якщо вам цікаво, ви також можете заглянути всередину космічної станції завдяки цим інструментам, які пропонують віртуальне дослідження районів, заселених відвідуючими астронавтами.

Останні повідомлення