Zeega, інтерактивний інструмент розповіді історій, дозволяє створювати реміксовані носії інформації

zeega - інтерактивний інструмент розповіді, про який ви ніколи не знали, що завжди хотів

Джессі Шапінс, генеральний директор Zeega, має свою місію. Він разом із співзасновниками Кара Елер та Джеймсом Бернсом хоче сприяти найпростішому способу роботи з медіа, який існує у хмарі. І вони вірять, що таким чином є Зеега.

Платформа для створення мультимедійних історій, Zeega дозволяє користувачам отримувати GIF-файли, аудіо та фотографії з Giphy, Soundcloud, Tumblr та Flickr. Користувачі також можуть завантажувати свій власний вміст, щоб створити власну версію своїх творів. Історії функціонують як мультимедійні слайд-шоу, і ними можна ділитися у Twitter, Facebook та Instagram.

“Зараз стільки засобів масової інформації створюється та ділиться ними. Більше, ніж коли-небудь раніше, і це лише прискорюється », - говорить Шапінс. "Але, на жаль, дуже важко отримати доступ до засобів масової інформації з різних джерел, щоб створити з них щось нове".

Зараз Zeega - це виключно настільний веб-додаток, але творці зосереджуються на тому, щоб перетворити його на додаток для iOS, яке також дозволяє користувачам записувати відеокліпи. План програми для iOS зробить Zeega простішим у використанні, оскільки налаштування є природним рішенням для мобільних пристроїв, де ви можете перебирати між сторінками простіше, ніж натискання на екрані комп’ютера.

"Ми створюємо додаток, яке дозволяє вам захоплювати моменти у світі по-справжньому просто, і тоді ви можете відразу ж поєднати це із кліпом із поп-культури чи ЗМІ", - говорить Шапінс. "І це буде дистильований спосіб висловити щось, що відбувається у світі".

Zeega доклав зусиль, щоб зробити GIF-файлами будівельними блоками платформи, оскільки, як пояснює Шапінс, "люди використовують GIF-файли як смайлики нашого часу".

"Ці стислі вирази поп-культури, ці короткі кліпи набагато простіші в роботі та виразніші, ніж традиційний відеоконтент", - говорить Шапінс.

Тільки час покаже, чи є у Zeega все, що потрібно для того, щоб зачепити основних технічних користувачів, але це, безумовно, заслуговує на участь. Як тільки програма дебютує, їй доведеться подолати ярлик Vine або Video for Instagram, оскільки подібність у зйомці кліпів. Але можливість сплайсингу в інших засобах масової інформації повинна допомогти відрізнити програму від конкурентів, як і її трисекундний обмеження часу для зйомки відео, що зробить кліпи більш схожими на традиційні GIF-файли. Плюс, потенціал згуртованого оповідання тут набагато сильніший - NPR вже використовував інструмент робочого столу, щоб пояснити Марш у Вашингтоні.

Примітка. Щоб вимкнути звук, прокрутіть відео та натисніть кнопку ескізу біля нижнього правого кута. Це трохи важко знайти, що дратує.

З того, що я можу сказати на сьогоднішній день, здатність Zeega редагувати моменти у колажі, що включають зовнішні медіа, може зробити додаток хітом. А функція “remix”, яка дозволяє іншим користувачам спиратись на вашу роботу, є вражаючим інструментом співпраці, який, за словами Шапінс, дозволяє “вести діалог із початковим творцем”.

Для своєї першої Zeega я дуже швидко вшанував Скотті Піппена - нічого вигадливого, лише одну сторінку. Але Шапінс і керівник громади Ахмед Кабіл переклали це на довший, шлях краща данина улюбленому поганому хлопчикові баскетболу Деннісу Родману.

Ось моя початкова Зеега:

Дуже просто. Ось, ось як Шапінс і Кабіл зробили це більш чудовим:

(Пам’ятайте, вимкніть звук за допомогою мініатюри внизу праворуч.)

До запуску Zeega співзасновники, які розпочали спільну роботу в Кембриджі, штат Массачусетс, у 2008 році, заглибились у своє перше підприємство - Mapping Main Street - документальний медіа-проект, що мапує всі вулиці, що насправді називаються "Main Street" на Півночі. Америка. Тріо також виросло, створюючи різкі цини - ту давно загублену форму домашнього розповіді - все це, за словами Шапінса, викликало між ними "подібну чутливість".

Ця сама чутливість зараз застосовується до Зееги. Зараз питання полягає в тому, чи ділимося ми з ними цим чутливим станом до них. Очікується, що додаток Zeega для iOS з’явиться впродовж року, а до того часу ви зможете отримати заливку Zeega за допомогою веб-програми.

Останні повідомлення