Як конвертувати відеофайли MP4 у формат AVI у Windows та Mac OS X

як конвертувати mp4 avi - -Freemake Video Converter для Windows пропонує безліч варіантів для перетворення аудіо- та відеофайлів в інші формати. Використовуючи цю програму, ми змогли успішно перетворити файли MP4 на AVI, не потіючи.

Тим часом, якщо ви використовуєте Mac, найкращим варіантом для цього завдання є Any Video Converter, яка є найкращою безкоштовною програмою для перетворення мультимедіа, доступною для користувачів Apple. У цьому посібнику ми покажемо вам, як конвертувати файли MP4 у AVI, незалежно від того, використовуєте ви ПК з ОС Windows або комп’ютер на базі Mac.

Клацніть тут, щоб перейти до кроків для перетворення MP4 у AVI на Mac

Як конвертувати MP4 в AVI в Windows

За допомогою Freemake Video Converter для зміни мультимедійних файлів з одного типу на інший потрібно лише кілька клацань миші. Freemake пропонує безкоштовне завантаження свого відеоконвертера через цей веб-сайт і сумісний із Windows XP, Vista, 7 та 8 / 8.1.

Крок 1 -Завантажте Freemake Video Converter

Після того, як ви відкриєте сторінку, до якої ми вас зв’язали, натисніть зелену кнопку завантаження ліворуч від Freemake Video Converter у верхній частині. Коли завантаження завершиться, двічі клацніть інсталятор, щоб розпочати налаштування Freemake, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані. Рекомендуємо зняти прапорець для встановлення Conduit Search Protect. Крім того, оберіть «Індивідуальне встановлення» та скасуйте вибір вірусу, який Freemake Video Converter намагається завантажити у вашу систему.

Налаштування Freemake Video Converter

Freemake розміром 78,3 МБ є досить маленькою програмою, і на її встановлення потрібно лише кілька хвилин. Натисніть Готово, коли інсталяція завершиться, і Freemake Video Converter повинен запуститися автоматично.

Крок 2 -Перетворення файлу MP4 в AVI

Натисніть кнопку + Відео у верхньому лівому куті Freemake і знайдіть файл MP4, який потрібно конвертувати. Після цього двічі клацніть на ньому, щоб додати його до робочого списку.

Додайте відео до Freemake

Крок 3 -Натисніть кнопку “to AVI” у нижній лівій частині Freemake. Звідси Freemake пропонує безліч варіантів виводу на вибір, включаючи роздільну здатність екрана, які кодеки використовувати тощо.

Закінчивши налаштування параметрів, виберіть, де Freemake повинен зберігати перетворений файл, і натисніть кнопку Перетворити, щоб розпочати процес.

Перетворення AVI Freemake

Крок 4 -Нарешті, натисніть кнопку Добре на екрані Успіх, щоб закінчити роботу. Ваш нещодавно відкарбований файл AVI повинен знаходитись у вказаній вами цільовій папці. Щоб відтворити його, двічі клацніть на ньому, як із будь-яким іншим відео.

Наступна сторінка: Як конвертувати MP4 у AVI за допомогою Mac

Як конвертувати MP4 в AVI в Mac OS X

Крок 1 - Завантажте та встановіть будь-який Video Converter

Відкрийте посилання вище та натисніть кнопку з написом «Завантажити Intel», щоб почати перетягувати будь-який відеоконвертер на свій Mac. Після запиту перетягніть будь-який відеоконвертер у папку Програми.

Завантажити

Крок 2 -Відкрийте будь-який Video Converter із папки "Програми". Клацніть Відкрити коли ваш комп’ютер запитує, чи довіряєте ви завантаженій програмі.

Будь-який відеоконвертер відкриває діалогове вікно

Крок 3 - Перетворити файл MP4 на AVI

Натисніть кнопку Додати файл (и) у нижньому лівому куті екрана та знайдіть файл MP4, який потрібно конвертувати.

Додайте файл до Any Video Converter

Відкрийте спадне меню в правій частині екрана в розділі «Профіль» вікно та клацніть на логотип барабана внизу. Потім виберіть “Індивідуальне відео AVI”, щоб встановити тип перетворення у формат AVI. Натисніть «Перетворити зараз», щоб розпочати процес. Через кілька хвилин Any Video Converter повинен виплюнути новий AVI для вас.

Виберіть будь-який формат відеоконвертера

Крок 4 -Пошук і відтворення вашого нового AVI

Якщо вам потрібен негайний доступ до нового файлу, натисніть вкладку «Історія» в лівій частині екрана, щоб переглянути щойно перетворене відео. Ви можете переглянути кліп із самої програми. Крім того, ви можете натиснути на лупу праворуч на екрані, щоб відкрити папку, що містить готовий продукт.

Історія файлів у Any Video Converter

Чи навчив вас цей посібник як конвертувати файли MP4 у AVI? Якщо у вас виникли проблеми, повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Останні повідомлення